НОВИНИ

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

2020-07-14
Автор: Телесфера

 

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила пакет рішень для робочих місць і нове бачення трьох сценаріїв повернення до роботи - повернення в офіс, робота з дому і новий підхід до організації офісного простору. В основі кожного сценарію лежать хмарні мережеві рішення Aruba з технологіями штучного інтелекту. Кожен сценарій передбачає конкретні кроки, які організації можуть зробити вже сьогодні для прискорення процесів відновлення бізнесу, а також впровадження механізмів відстеження контактів і безконтактних рішень, що поліпшують самопочуття співробітників і відвідувачів.

«Нове гнучке робоче місце вимагає розуміння контексту, здатності до адаптації і масштабованості на глобальному рівні - і все це без пробілів в безпеці, - сказав Парта Нарасімхан (Partha Narasimhan), технічний директор Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise. - Протягом пандемії інфраструктура Aruba, заснована на штучному інтелекті, адаптувалася для оптимізації змінених умов праці у півмільйона клієнтських площадок, при цьому, велика частина дистанційної роботи виконувалася з дому, в тому числі, з мобільних пристроїв».

У випадку з традиційними офісними просторами і будівлями використовуються інструменти відстеження переміщень і розташування на базі штучного інтелекту. Це дозволяє використовувати рішення для моніторингу соціального дистанціювання, які роблять робоче місце більш безпечним для співробітників, студентів, пацієнтів, клієнтів і уболівальників. Завдяки інноваціям, що впроваджуються компанією Aruba або реалізуються спільно з технологічними партнерами, в цих рішеннях використовуються технології інтернету речей (IoT) і Bluetooth, вже вбудовані в точки доступу Aruba. Рішення працюють на базі існуючої інфраструктури Aruba, усуваючи потребу в створенні нових і заміні старих елементів мережі, а також використовують хмарні додатки, які легко активуються і доступні для розгортання.

Відстеження контактів і визначення місця розташування. Aruba планує анонс нових продуктів, що дозволяють користувачам інфраструктури Aruba відстежити контакти і визначити їх розташування на базі як Wi-Fi-, так і Bluetooth-технологій. Для більш широких функціональних можливостей технологічні партнери компанії, такі як AiRISTA Flow, CXApp, Kiana Analytics, Modo Labs і Skyfii, можуть інтегруватися з інфраструктурою Aruba і відстежувати соціальне дистанціювання, обраних цільових груп, а також визначати вибірку контактів для відстеження потенційно заражених.

Безконтактна комунікація з відвідувачами. У новому робочому середовищі організації прагнуть уникнути фізичного контакту з адміністраторами на стійках або використання загальних планшетів для самостійної реєстрації. Aruba і її партнери по цифровому робочому простору, такі як Envoy, надають можливість попередньої реєстрації, автоматичного повідомлення адміністратора і генерації індивідуальних облікових даних Wi-Fi - все це без контакту людини з людиною.

Моніторинг здоров'я на основі відео і ШІ. Проектне виявлення і надання допомоги клієнтам і співробітникам, зараженим COVID - гарантія безпеки на робочих місцях. Технологічні партнери HPE Pointnext і Aruba можуть поставляти і обслуговувати безконтактні термографічні рішення для вимірювання температури у групи людей. Ідеально підходить для місць з інтенсивним трафіком, наприклад, вестибюлів, рішення включає в себе автоматичне голосове управління і інтерфейси з контролем доступу.

Робота з дому. Довгострокове рішення для роботи з дому повинно забезпечувати безпечну, як в корпоративному середовищі, роботу, яка підвищує ефективність, сприяє творчості і підвищує продуктивність. На відміну від рішень, що використовують перепрофільоване мережеве обладнання, Aruba надає обладнання для віддаленої роботи корпоративного класу з установкою за принципом «підключи і працюй» (plug-and-play), системою безпеки на основі ідентифікаційних даних і власним хмарним керуванням для швидкого, простого і маштабованого розгортання.

Безпечний віддалений доступ до критично важливих ресурсів. Дистанційні точки доступу Aruba Remote Access Points (RAP) і шлюзи Aruba розширюють доступ до корпоративних додатків і послуг, що зберігаються всередині компанії або в публічный хмарі - в будь-якому місці, де працюють співробітники. Сумісні з широкосмуговими і стільниковими мережами, точки доступу RAP підтримують як Ethernet, так і бездротове підключення. Тому співробітники можуть використовувати IP-телефони, VDI-термінали, торгові приставки і мобільні пристрої в віддалених місцях з тією ж безпекою та якістю послуг, якими вони користуються в офісі.

Безперешкодний, безпечний доступ в поїздці. Програмний клієнт Aruba Virtual Intranet Access (VIA) VPN забезпечує безпечне підключення ноутбуків, телефонів і планшетних комп'ютерів. На відміну від інших VPN-рішень, які вимагають від клієнта установки додаткових рівнів захисту, VIA включає вбудований шлюз безпеки, який інтелектуально сегментує трафік і застосовує політики безпеки для кожного користувача.

«Занадто довго у організацій було лише два варіанти робочих місць - ми або прикріплені до офісу, або є віддаленими працівниками, - зазначив Райан Андерсон, віце-президент по цифровим інноваціям Herman Miller. - Поточна вимога до віддаленої роботи відкрило двері для нової комбінованої, гібридної реальності робочого місця, яку в майбутньому повинні враховувати як дизайнери, так і технологи. Комфортна, безпечна і надійна робота на дому стане ключовою вимогою нової ери».

Переосмислення офісного простору. Тенденція сучасного корпоративного офісу - надання відкритих робочих місць для спільної роботи - зажадає перегляду. Рухаючись вперед, організації розглядають можливість довгострокових змін в плануванні офісу і періодичності відвідувань співробітників, які частіше ніж будь-коли будуть використовуватися за запитом. Такий тип офісних приміщень нового покоління створює перешкоди для традиційної мережевої інфраструктури та інфраструктури безпеки, призначеної для статичної робочого середовища.

Офіс стане розумніший завдяки використанню Wi-Fi, Bluetooth, IoT-датчиків і інших технологій, в які вклали значні кошти під час COVID-19, але ці інструменти можуть бути перепрофільовані для створення додаткових можливостей для співробітників, а також для забезпечення безпеки підтримки в кризових ситуаціях, якщо виникне якась загроза здоров'ю або інша надзвичайна ситуація. Щоб допомогти клієнтам у перетворенні офісу і стилю роботи, Aruba взаємодіє з ключовими експертами в області офісної архітектури, дизайну і меблів, такими, як Herman Miller, чия продукція, в поєднанні з інфраструктурою Aruba, що працює на штучному інтелекті, допоможе переосмислити офісні простори нового покоління.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2020-06-05_aruba_predstavila_novyj_paket


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Згідно з прогнозами Gartner, в найближчі два роки понад 50% даних будуть створюватися на кордоні мережі. У той час як світова економіка відновлюється після пандемії, ці дані відіграють важливу роль, допомагаючи компаніям вижити і стійко розвиватися в нових умовах. За останні місяці ми стали свідками безпрецедентно великої кількості змін, які призвели до того, що багато організацій прискорили цифрову трансформацію свого бізнесу, при цьому в основі їх стратегій лежать саме дані.

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco представила нові програмні рішення, призначені для спрощення ІТ-операцій в локальних ЦОДах і багатохмарних середовищах. Тепер замовники зможуть поліпшити адаптованість свого бізнесу до змін бізнес-середовища, а розробники - прискорити розробку і впровадження інноваційних програм.

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Інтернет речей (IoT) багатобічно впливає на наше життя, починаючи з ТВ, яке ви можете контролювати зі смартфона і закінчуючи розумними годинниками, які відстежують вправи, які виконуються вами щодня. Це велика мережа, яка пов'язана з безліччю різних гаджетів, що мають вбудовані датчики. IoT забезпечує платформу для отримання з цих пристроїв інформації, а також спільну мову для їх взаємодії. Ця технологія дозволяє ефективніше реалізовувати проекти, а також допомагає заощадити гроші. Результати великого дослідження показали, що на 2015 рік число підключених до цієї мережі пристроїв становило 15,41 мільярдів, в 2020 році це число зросло до 26,66, а до 2025 очікується перевищення показника аж в 75 мільярдів. Але оскільки область розробки IoT-інструментів зростає, в ній з'являється все більше різних додатків і рішень.