НОВИНИ

Чи можете ви довіряти зміни у вашій мережі, рекомендовані машиною?

2018-01-26
Автор: Телесфера

Aruba NetInsight

Автомобілі їздять самі. У літаків є автопілот. Але люди як і раніше запускають мережі. На щастя, це швидко змінюється. Прориви в штучному інтелекті, масове збільшення обчислювальної потужності і алгоритмічні досягнення роблять мережі більш розумними. У решті решт, це робить наш цифровий досвід - і наше життя - краще.

Поліпшення мобільного досвіду

Протягом десятиліть ІТ-команди розробляли і будували мережі, використовуючи свій досвід і надійний набір інструментів. Великі люди і чудові інструменти підтримують роботу мережі. У ній багато ручної роботи, але коли все працює чітко, багато хто не навіть не підозрює про складність бездротової мережі, яка підтримує їх мобільний зв'язок.

На жаль, з часом пристрої частіше не будуть підключатися до мережі, додатки будуть повільними, а якість дзвінків знизяться. Користувачі можуть скаржитися в службу підтримки. В офісі вони можуть скаржитися на свого товариша по кабіні, а, наприклад, в університеті вони могли б розповісти в соціальних мережах про страшний Wi-Fi. На жаль, найчастіше вони просто страждають в тиші, розчаровані своїм досвідом користування мережею і, як наслідок, недоліком продуктивності.

Коли ІТ виявляє проблему, вони швидко вживають заходів. Вони відкривають свої цифрові панелі інструментів, обробляють журнали і проводять численні діагностичні тести. Але, незважаючи на всі ці зусилля, вони мають обмежену видимість того, що насправді відбувається в мережі в момент виникнення проблеми. Зібрані дані показують лише невеликий відрізок часу.

Існує кращий спосіб. Розширена мережева аналітика може забезпечити безперервність ІТ і кращу видимість в мобільній мережі. Автоматизація мережі дозволяє вирішувати проблеми швидко і навіть проактивно. Але перш ніж ми дозволимо машинам запускати мережі, ІТ-менеджерам необхідно повністю переконатися, що результати будуть краще тих, що можуть зробити люди. Рекомендації повинні бути точними. Автоматизовані дії не можуть зашкодити або зруйнувати мережу.

Ефективні регомендації

Велика бездротова мережа являє собою складну динамічну систему. Різні середовища - офісні будівлі, гуртожитки, класні кімнати і стадіони - мають свої особливості. Люди і предмети переміщуються. Велика кількість людей може товпитися на одному просторі, а потім розсіюватися.

Але що, якщо ви можете класифікувати різні середовища, а потім визначити, чи забезпечує ваша мережа найкращий зв'язок для цього конкретного середовища?

Як приклад використаємо аудиторію коледжу. Реальні дані можуть збиратися і відбиратися з кращих мереж аудиторій в коледжах і університетах по всьому світу. Ці абстрактні метадані можуть бути відправлені в хмару і проаналізовані для створення складових моделей для різних середовищ. Аналізуючи величезні обсяги даних, можна виявити характеристики найбільш проблемних і найбільш ефективних мереж.

Тепер ваша конфігурація Wi-Fi в аудиторіях заснована не тільки на знаннях декількох мережевих експертів, а й на знаннях сотень або тисяч експертів, а також на основі реальних експлуатаційних даних. І ви навіть можете мати уявлення «до і після», щоб побачити, чи дійсно рекомендації поліпшили роботу користувача.

Розширена аналітика для мобільного кампуса

Це те, що може зробити для вас Аруба NetInsight. NetInsight забезпечує ефективне керівництво, яке допомагає мережевим операторам підвищити продуктивність мережі і якість роботи мобільних пристроїв за рахунок постійного моніторингу, аналізу та бенчмаркінгу. NetInsight побудований на глибокій компетенції Aruba в області бездротового зв'язку, поряд з інноваціями в області обробки даних і машинного навчання.

Ми знаходимося на початку захоплюючої епохи машинного навчання і автоматизації мережі, і ми вважаємо, що, оскільки мережеві оператори бачать міць мережевої аналітики, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс, вони будуть передавати ключі, відстоювати і довіряти мережі виконувати управління.

Джерело: http://community.arubanetworks.com/t5/Aruba-Unplugged/Would-You-Trust-Changes-to-Your-Network-Recommended-by-a-Machine...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.