НОВИНИ

Лінійка Aruba Instant On поповнилася новими комутаторами для малого бізнесу

2020-06-23
Автор: Телесфера

 

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, оголосила про розширення лінійки продуктів Aruba Instant On за рахунок включення в нього комутаторів нової серії, які дозволяють малим підприємствам розгорнути єдину високошвидкісну мережу, просту в налаштуванні, управлінні і обслуговуванні. Нові комутатори Aruba Instant On 1930 легко інтегруються з існуючими точками доступу Aruba Instant On і можуть централізовано управлятися за допомогою мобільного додатку Instant On, незалежно від того, чи будуть вони розгорнуті для забезпечення безперервності ведення бізнесу або проекту по модернізації мережі.

Сьогодні вимогливість користувачів до надійності і безпеки мережі не залежить від розміру компанії - будь то велика міжнародна мережа або невеликий місцевий бізнес. Саме тому малий бізнес стикається з надмірним тиском, так як часто не має ресурсів, щоб утримувати ІТ-персонал в штаті для вирішення мережевих проблем. Ця проблема ще більше посилюється, коли виникають несподівані кризи - такі, як недавня глобальна пандемія. Вимоги соціального дистанціювання певним чином змінюють модель ділової взаємодії, переходячи від переважно особистої взаємодії до взаємодії тільки в режимі онлайн, що може привести до коливань навантаження на мережі. Місцевим продуктовими магазинами, ресторанами і іншим бізнесам довелося кардинально змінити свою діяльність для виживання в сьогоднішніх умовах. За даними SMB Group, 71% підприємств малого і середнього бізнесу вже перевели діяльність з реального світу у віртуальний, а 16% планують це зробити.

Як і великі організації, малі підприємства стурбовані надійністю, безпекою і витратами на інфраструктуру, але в той же час їм не вистачає персоналу для комплексного управління або настройки мережі. Вимоги до зв'язку і пропускної здатності, які динамічно змінюються, роблять простоту експлуатації критично важливим фактором при виборі мережевого рішення. Для вирішення цих проблем Aruba Instant On пропонує уніфіковане управління всіма послугами мережі, єдину архітектуру як для комутаторів, так і для точок доступу та інноваційний мобільний додаток для простого налаштування, моніторингу та управління всією мережею.

Нова серія комутаторів Instant On 1930 це: поліпшений PoE + на всіх портах для живлення ряду пристроїв інтернету речей; гнучкі конфігурації з 8, 24 або 48 портами 1 GbE з PoE і високошвидкісним підключенням 10 G; вибір варіанту управління; можливість управління з хмари за допомогою мобільного додатку або через веб-браузер; локальний GUI інтерфейс; обмежена довічна гарантія.

Віддалений доступ до бізнес-сервісів та інструментів необхідний малим підприємствам, проте, їм не вистачає ресурсів, які велике підприємство може використовувати для настройки і обслуговування віртуальних приватних мереж (VPN).

Aruba у співпраці з NordVPN, постачальником рішень в області онлайн-безпеки, яке нараховує більше 12 млн користувачів по всьому світу, пропонує VPN-сервіси користувачам Aruba Instant On. Додавання NordVPN до мережі Aruba Instant On вимагає декількох простих кроків і не вимагає спеціальних знань в області інформаційних технологій, що дозволяє співробітникам віддалено отримувати доступ до конфіденційних бізнес-даних, коли вони працюють віддалено.

«Малий бізнес відіграє найважливішу роль в нашому суспільстві, а для тих, хто надає життєво важливі послуги, збереження зв'язку зі своїми клієнтами стало необхідністю, - сказав Амол Мітра (Amol Mitra), віце-президент і генеральний директор Global Small and Medium Business в Aruba , компанії Hewlett Packard Enterprise. - Для тих, хто шукає просте і зручне бездротове рішення, що забезпечує безпечне, високопродуктивне, схоже на корпоративне підключення, це тепер можливе за Aruba Instant On».

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2020-05-27_linejka_aruba_instant_on_popolnilas


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Сервіс Business Insider Intelligence представив звіт The Internet of Things 2020 про поточний стан і майбутнє галузі інтернету речей. В рамках підготовки використовувалися власні оцінки, а також думки 400 експертів з галузі.

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Мережева інфраструктура стала важливою частиною сучасних офісів і підприємств. Від її якості залежать багато бізнес-процесів, рівень послуг, що надаються, продуктивність, взаємодія співробітників між собою і з клієнтами. Разом зі зростанням кількості пристроїв і обсягу мережевого трафіку, з розвитком хмарних сервісів, з появою потреби в спільній роботі або в автоматизації, зростає увага до функціоналу обладнання для створення мережевої інфраструктури.

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила пакет рішень для робочих місць і нове бачення трьох сценаріїв повернення до роботи - повернення в офіс, робота з дому і новий підхід до організації офісного простору. В основі кожного сценарію лежать хмарні мережеві рішення Aruba з технологіями штучного інтелекту. Кожен сценарій передбачає конкретні кроки, які організації можуть зробити вже сьогодні для прискорення процесів відновлення бізнесу, а також впровадження механізмів відстеження контактів і безконтактних рішень, що поліпшують самопочуття співробітників і відвідувачів.