НОВИНИ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

2021-09-06
Автор: Телесфера

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Вся справа в масштабі (але не тільки)

Основна відмінність між точками сімейств Instant і Instant On полягає в тому, для якого сегмента вони призначені. Aruba розробила лінійку продуктів Instant On для задоволення потреб малих підприємств, в першу чергу тих, які не використовують виділених ІТ-фахівців для управління своєю мережевою інфраструктурою. Рішення Instant, з іншого боку, орієнтоване на задоволення потреб більш великих замовників, і для управління цією системою зазвичай потрібні ІТ-менеджери зі знанням мережевих технологій.

Часто запитують, чи є Aruba Instant On просто урізаною версією добре зарекомендувавшего себе корпоративного продукту компанії? На «залізному» рівні точки дуже схожі, різниця в основному в обмеженнях недорогої версії. Так як Instant On призначений для малого бізнесу, він підтримує до 25 точок доступу і до 150 користувачів на сайт, а також забезпечує продуктивність і велику (але не всю) частину і гнучкості, які Instant вже пропонує на рівні підприємства.

Наскільки швидко ви ростете?

Функції Instant On особливо добре поєднуються з потребами малих підприємств, які переходять на цифрові платформи продажів/маркетингу і віддалену роботу - і очікують подвоїти або потроїти ємність мережі, не турбуючись про оновлення або внесення змін в свою мережу. Ці функції включають в себе:

  • Управління мережею в будь-якому місці і в будь-який час за допомогою мобільного додатку або хмарного порталу, розробленого спеціально для технічно непідготовлених користувачів;
  • Налаштування в один дотик для Mesh-мереж і точок доступу, де додавання додаткових точок доступу робиться дуже просто - треба лише включити живлення і кілька разів клацнути мишкою;
  • Жодних ліцензій, підписок або додаткових зборів будь-якого роду, коли бізнес розширює свою мережу.

Ці функції роблять швидке зростання максимально безболісним для малого бізнесу, представляючи просте мережеве управління і оптимізацію без шкоди для продуктивності. Для великих підприємств, де керованість великою кількістю обладнання має пріоритет над простотою і темпами зростання, Instant підходить краще, ніж Instant On. Крім того, у серії Instant вище ліміти для точок доступу і користувальницьких пристроїв, а також є широка підтримка обладнання від інших постачальників.

Безпека

Серії продуктів Aruba Instant On і Aruba Instant пропонують вбудовану безпеку, призначену для захисту даних і додатків від атак нульового дня. Instant On поставляється з вбудованими засобами брандмауера, веб-блокування і блокування користувачів, які активуються за замовчуванням для спрощення захисту мережі. Адміністратори також можуть оптимізувати свої мережі за допомогою інструментів, недоступних в більшості порівнянних рішень від інших постачальників - таких як можливість регулювати трафік Wi-Fi, пріоритезувати голос і відео або динамічно оптимізувати радіочастоти точок бездротового доступу.

Відповідно до недавнього дослідження від IBM, майже половина зломів відбуваються через людську помилку. Спрощення безпеки і загального користувацького досвіду для нетехнічних користувачів грає ключову роль в тому, як Instant On мінімізує кібер-ризики для малих підприємств.

Aruba Instant, з іншого боку, розраховані на складний ландшафт загроз, з якими стикаються великі підприємства. Тому там є детальне визначення для ролей користувачів, контекстно-керовані політики брандмауера (які можуть фільтрувати трафік відповідно до пристроїв, місцями розташування, додатками і т. д.) та інтеграцією зі сторонніми службами, такими як виділені брандмауери Palo Alto Networks. Більшість з цих функцій вимагають більш просунутих технічних знань і спеціальної ІТ-підтримки, і це буде надмірно для SMB.

Плани компанії на майбутнє

Instant On дає поєднання масштабованості і простоти, що робить його ідеальним готовим рішенням для малих підприємств. Рішення особливо добре працює на невеликих сайтах, які, тим не менш, висувають високі вимоги до якості пропускної здатності і безпеки. Прикладом буде роздрібна торгівля, ресторани, медичні центри, організації онлайн-навчання і навіть просто віддалені працівники, які потребують доступу до критично важливих для бізнесу додатків - все більш поширений випадок використання за часів пост-Covid.

Для підприємств, які вже мають складні багатовузлові мережі або очікують, що в найближчому майбутньому буде потрібна значна кількість налаштувань мережі і масштабування, Aruba Instant пропонує більш життєздатне рішення. Треба зауважити, що якщо SMB-підприємства доростуть до середнього або enterprise-рівня, Instant On, на жаль, не можна просто зміною прошивки/ліцензії «оновити» до Instant, і власникам бізнесу треба буде купувати нове обладнання.

Точки, керовані хмарою, можуть бути перетворені в controller-based Access Points в разі потреби в масштабуванні або додаванні необхідних функцій.

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_instant_on_ili_aruba_instant_chto_iz_nih_podhodit_imenno_vam_136788


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.