НОВИНИ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

2021-09-06
Автор: Телесфера

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Вся справа в масштабі (але не тільки)

Основна відмінність між точками сімейств Instant і Instant On полягає в тому, для якого сегмента вони призначені. Aruba розробила лінійку продуктів Instant On для задоволення потреб малих підприємств, в першу чергу тих, які не використовують виділених ІТ-фахівців для управління своєю мережевою інфраструктурою. Рішення Instant, з іншого боку, орієнтоване на задоволення потреб більш великих замовників, і для управління цією системою зазвичай потрібні ІТ-менеджери зі знанням мережевих технологій.

Часто запитують, чи є Aruba Instant On просто урізаною версією добре зарекомендувавшего себе корпоративного продукту компанії? На «залізному» рівні точки дуже схожі, різниця в основному в обмеженнях недорогої версії. Так як Instant On призначений для малого бізнесу, він підтримує до 25 точок доступу і до 150 користувачів на сайт, а також забезпечує продуктивність і велику (але не всю) частину і гнучкості, які Instant вже пропонує на рівні підприємства.

Наскільки швидко ви ростете?

Функції Instant On особливо добре поєднуються з потребами малих підприємств, які переходять на цифрові платформи продажів/маркетингу і віддалену роботу - і очікують подвоїти або потроїти ємність мережі, не турбуючись про оновлення або внесення змін в свою мережу. Ці функції включають в себе:

  • Управління мережею в будь-якому місці і в будь-який час за допомогою мобільного додатку або хмарного порталу, розробленого спеціально для технічно непідготовлених користувачів;
  • Налаштування в один дотик для Mesh-мереж і точок доступу, де додавання додаткових точок доступу робиться дуже просто - треба лише включити живлення і кілька разів клацнути мишкою;
  • Жодних ліцензій, підписок або додаткових зборів будь-якого роду, коли бізнес розширює свою мережу.

Ці функції роблять швидке зростання максимально безболісним для малого бізнесу, представляючи просте мережеве управління і оптимізацію без шкоди для продуктивності. Для великих підприємств, де керованість великою кількістю обладнання має пріоритет над простотою і темпами зростання, Instant підходить краще, ніж Instant On. Крім того, у серії Instant вище ліміти для точок доступу і користувальницьких пристроїв, а також є широка підтримка обладнання від інших постачальників.

Безпека

Серії продуктів Aruba Instant On і Aruba Instant пропонують вбудовану безпеку, призначену для захисту даних і додатків від атак нульового дня. Instant On поставляється з вбудованими засобами брандмауера, веб-блокування і блокування користувачів, які активуються за замовчуванням для спрощення захисту мережі. Адміністратори також можуть оптимізувати свої мережі за допомогою інструментів, недоступних в більшості порівнянних рішень від інших постачальників - таких як можливість регулювати трафік Wi-Fi, пріоритезувати голос і відео або динамічно оптимізувати радіочастоти точок бездротового доступу.

Відповідно до недавнього дослідження від IBM, майже половина зломів відбуваються через людську помилку. Спрощення безпеки і загального користувацького досвіду для нетехнічних користувачів грає ключову роль в тому, як Instant On мінімізує кібер-ризики для малих підприємств.

Aruba Instant, з іншого боку, розраховані на складний ландшафт загроз, з якими стикаються великі підприємства. Тому там є детальне визначення для ролей користувачів, контекстно-керовані політики брандмауера (які можуть фільтрувати трафік відповідно до пристроїв, місцями розташування, додатками і т. д.) та інтеграцією зі сторонніми службами, такими як виділені брандмауери Palo Alto Networks. Більшість з цих функцій вимагають більш просунутих технічних знань і спеціальної ІТ-підтримки, і це буде надмірно для SMB.

Плани компанії на майбутнє

Instant On дає поєднання масштабованості і простоти, що робить його ідеальним готовим рішенням для малих підприємств. Рішення особливо добре працює на невеликих сайтах, які, тим не менш, висувають високі вимоги до якості пропускної здатності і безпеки. Прикладом буде роздрібна торгівля, ресторани, медичні центри, організації онлайн-навчання і навіть просто віддалені працівники, які потребують доступу до критично важливих для бізнесу додатків - все більш поширений випадок використання за часів пост-Covid.

Для підприємств, які вже мають складні багатовузлові мережі або очікують, що в найближчому майбутньому буде потрібна значна кількість налаштувань мережі і масштабування, Aruba Instant пропонує більш життєздатне рішення. Треба зауважити, що якщо SMB-підприємства доростуть до середнього або enterprise-рівня, Instant On, на жаль, не можна просто зміною прошивки/ліцензії «оновити» до Instant, і власникам бізнесу треба буде купувати нове обладнання.

Точки, керовані хмарою, можуть бути перетворені в controller-based Access Points в разі потреби в масштабуванні або додаванні необхідних функцій.

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_instant_on_ili_aruba_instant_chto_iz_nih_podhodit_imenno_vam_136788


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.