НОВИНИ

Інтелектуальні комутатори Aruba Instant On 1930

2021-05-19
Автор: Телесфера

 

Незалежно від виду бізнесу, надійна і безпечна мережа грає ключову роль в успіху компанії. Мережеве рішення Aruba Instant On дає можливість легко підключати і управляти мобільними пристроями в безпечної мережі, дозволяючи зосередитися на розвитку бізнесу, а не на вирішенні мережевих проблем. Серія Aruba Instant On 1930 - доступні за ціною гігабітні комутатори з інтелектуальним керуванням, які легко впровадити.

Пристрої серії Aruba Instant On 1 930 є гігабітними комутаторами рівня L2+ з розширеною функціональністю і web-керуванням. Вони призначені для підтримки сучасних вимогливих до смуги пропускання додатків, таких як голосовий та відеоконференцзв'язок, забезпечуючи високу якість зв'язку. Більш того, пристрої PoE класу 4 - такі як точки доступу, камери спостереження та IP-телефони - можуть бути підключені до мережі і одночасно живлять по крученій парі.

У лінійці Aruba 1930 представлені моделі з різною кількістю портів: 8, 24 і 48, з підтримкою PoE і без неї. Є також моделі із збільшеним бюджетом PoE (370W). Повний список моделей серії виглядає так:

 • Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch (JL680A)
 • Aruba Instant On 1930 8G PoE 2SFP 124W Switch (JL681A)
 • Aruba Instant On 1930 24G 4SFP + Switch (JL682A)
 • Aruba Instant On 1930 24G PoE 4SFP + 195W Switch (JL683A)
 • Aruba Instant On 1930 24G PoE 4SFP + 370W Switch (JL684A)
 • Aruba Instant On 1930 48G 4SFP + Switch (JL685A)
 • Aruba Instant On 1930 48G PoE 4SFP + 370W Switch (JL686A)

Молодші 8-портові моделі обладнані портами SFP для підключення оптичних трансіверов. У комутаторах з великим числом портів роз'єми SFP+ 10-гігабітні. Їх можна використовувати для об'єднання світчей і підключення до локальної мережі.

Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch

Найбільш примітна модель JL682A з 24 гігабітними портами RJ-45 і чотирма портами SFP+. Вона не оснащується вентилятором, відповідно є безшумної і ідеально підходить для розміщення безпосередньо в офісному приміщенні.

Управління комутаторами Aruba 1930 здійснюється через хмарний сервіс/мобільний додаток Instant On або локальний web-інтерфейс. У додатку реалізовані тільки базові функції: можна тільки моніторити стан портів на комутаторі і управляти VLAN-ами.

Через web-інтерфейс, простий і інтуїтивний, можна налаштувати окремі порти, VLAN, PoE або QoS. Консольний порт в серії Instant On не передбачений, це функція залишена для старших серій комутаторів Aruba.

Оскільки дана лінійка комутаторів призначена для невеликих організацій без виділеного IT, де відсутня необхідність складного розмежування доступу до налаштувань мережевого обладнання на основі ролей, передбачено тільки два види доступу: повний і на читання.

Для безпеки є можливість зберігання двох образів прошивки - Dual Image Configuration. Якщо після оновлення прошивки користувач зіткнеться з проблемою, то він зможе відкотитися на попередню версію прошивки. Те ж саме можна зробити і з конфігураційних файлів - безпосередньо в комутаторі можна зберігати дві конфігурації і перемикатися між ними.

Aruba Instant On 1930 підтримують стандартні функції, пов'язані з безпекою:

 • Клієнт RADIUS-протоколу для авторизації.
 • Port Access Control, контроль доступу до портів по стандарту IEEE 802.1X. Клієнт проходить аутентифікацію на сервері RADIUS, отримує доступ до порту комутатора, який виступає в ролі аутентифікатора, і поміщається в потрібний VLAN або може бути ізольований в гостьовому VLAN.
 • Port Security - спосіб захисту мережі без необхідності установки RADIUS. При цьому лімітується кількість MAC-адрес, з яких порт може приймати трафік.
 • Protected Ports - дозволяє ізолювати трафік, що знаходиться в одному VLAN. Портам призначаються властивості Protected або Unprotected («захищений» і «незахищений»). Трафік з незахищеного порту може бути відправлений на будь-який інший, але захищений порт може відправляти трафік тільки на незахищені порти.
 • DHCP Snooping - відповідає за захист від атак з підміною DHCP-сервера в мережі. Перевірка виконується за допомогою таблиці розподілу портів на «надійні» і «ненадійні». До інших портів підключені виключно клієнти, і всі DHCP-відповіді тут фільтруються. Інші комутатори або DHCP-сервери підключені до надійних портів.
 • ARP Attack Protection захищає від атак ARP-spoofing, де відбувається підміна ARP-відповіді. Комутатор виконує перевірку пакетів, які прийшли на untrusted-порти, і перевіряє ARP-відповіді на відповідність власної ARP-таблиці.
 • Захист від DoS-атак - можливість захисту від SYN-flood атак, які роблять відправку великої кількості запитів на підключення.

Комутатори Aruba Instant On 1930 не вимагають покупки будь-яких додаткових ліцензій і підписок. Обмежена довічна гарантія на Aruba Instant On діє весь час випуску пристроїв і протягом 5 років після зняття з виробництва, гарантією забезпечуються всі компоненти комутатора, включаючи вентилятори і блок живлення. Також у вартість включена підтримка в режимі 24×7 на перші 90 днів експлуатації.

Пристрої серії 1930 можуть бути швидко налаштовані і введені в експлуатацію за допомогою мобільного додатку Instant On або хмарного web-порталу. А вбудовані функції безпеки захищають мережу від несанкціонованого доступу, дозволяючи сегментувати трафік і визначати доступ до корпоративних ресурсів. Будь-які приховані підписки або ліцензії відсутні, все це включено в ціну обладнання.

Джерело: https://itc.ua/partner-news/intellektualnye-kommutatory-aruba-instant-on-1930/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.