НОВИНИ

Новинки Aruba: Aruba Fabric Composer і комутатори Aruba CX 8360

2020-12-28
Автор: Телесфера

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), на початку грудня 2020 року анонсувала нові рішення для дата-центрів, покликані спростити ІТ-операції, прискорити надання послуг та оптимізувати розгортання ІТ-інфраструктури.

Серед новинок - програмне забезпечення Aruba Fabric Composer для управління комутаторами Aruba CX, а також нові моделі комутаторів Aruba CX. Про них в блозі компанії розповів старший віце-президент з управління продуктами Aruba Майкл Дикман (Michael Dickman).

Нове ПЗ Aruba Fabric Composer дозволяє об'єднати набір окремих комутаторів в єдину топологію і управляти ними, що спрощує повсякденні операції і усунення неполадок.

ПЗ Aruba Fabric Composer ідеально підходить для ІТ-адміністраторів, які нерідко стикаються з труднощами при ручному обслуговуванні та наданні розрізнених ІТ-сервісів в різних середовищах - обчислювальних, віртуалізованих, мережевих і середовищах зберігання. ІТ-фахівці широкого профілю, що не володіють глибокими знаннями в області мережевих технологій (наприклад, адміністратори серверів або віртуальних машин), зможуть тепер обслуговувати і управляти всіма операціями в мережі з однієї консолі.

Також Aruba поповнила сімейство комутаторів CX новими моделями серії Aruba CX 8360. Як і решта обладнання цієї лінійки, нові комутатори базуються на потужній хмарній мережевій операційній системі AOS-CX, включають в себе розширені функції для дата-центрів і движок вбудованої аналітики Network Analytics Engine ( NAE).

Комутатори Aruba CX 8360 пропонуються в п'яти модифікаціях з гнучкою конфігурацією портів 1/10/25/40/100 GbE в кількості від 12 до 48.

В рамках Aruba CX 8360 Switch Series доступні наступні конфігурації:

  • 12P 40/100G
  • 32P 10/25G w/ 4P 40/100G (w/MACsec)
  • 16P 10/25G w/ 2P 40/100G
  • 48P 1G/10G Base-T w/ 4P 40/100G
  • 24P 1G/10G w/ 2P 40/100G

Джерело: https://nag.ru/news/newsline/107973/novinki-aruba-aruba-fabric-composer-i-kommutatoryi-aruba-cx-8360.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.