НОВИНИ

Новинки Aruba: Aruba Fabric Composer і комутатори Aruba CX 8360

2020-12-28
Автор: Телесфера

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), на початку грудня 2020 року анонсувала нові рішення для дата-центрів, покликані спростити ІТ-операції, прискорити надання послуг та оптимізувати розгортання ІТ-інфраструктури.

Серед новинок - програмне забезпечення Aruba Fabric Composer для управління комутаторами Aruba CX, а також нові моделі комутаторів Aruba CX. Про них в блозі компанії розповів старший віце-президент з управління продуктами Aruba Майкл Дикман (Michael Dickman).

Нове ПЗ Aruba Fabric Composer дозволяє об'єднати набір окремих комутаторів в єдину топологію і управляти ними, що спрощує повсякденні операції і усунення неполадок.

ПЗ Aruba Fabric Composer ідеально підходить для ІТ-адміністраторів, які нерідко стикаються з труднощами при ручному обслуговуванні та наданні розрізнених ІТ-сервісів в різних середовищах - обчислювальних, віртуалізованих, мережевих і середовищах зберігання. ІТ-фахівці широкого профілю, що не володіють глибокими знаннями в області мережевих технологій (наприклад, адміністратори серверів або віртуальних машин), зможуть тепер обслуговувати і управляти всіма операціями в мережі з однієї консолі.

Також Aruba поповнила сімейство комутаторів CX новими моделями серії Aruba CX 8360. Як і решта обладнання цієї лінійки, нові комутатори базуються на потужній хмарній мережевій операційній системі AOS-CX, включають в себе розширені функції для дата-центрів і движок вбудованої аналітики Network Analytics Engine ( NAE).

Комутатори Aruba CX 8360 пропонуються в п'яти модифікаціях з гнучкою конфігурацією портів 1/10/25/40/100 GbE в кількості від 12 до 48.

В рамках Aruba CX 8360 Switch Series доступні наступні конфігурації:

  • 12P 40/100G
  • 32P 10/25G w/ 4P 40/100G (w/MACsec)
  • 16P 10/25G w/ 2P 40/100G
  • 48P 1G/10G Base-T w/ 4P 40/100G
  • 24P 1G/10G w/ 2P 40/100G

Джерело: https://nag.ru/news/newsline/107973/novinki-aruba-aruba-fabric-composer-i-kommutatoryi-aruba-cx-8360.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.