НОВИНИ

Нові можливості Aruba ESP забезпечать безпеку від кордону мережі до хмари

2021-05-11
Автор: Телесфера

 

Удосконалення включають інтеграцію системи забезпечення безпечного доступу до мережі ClearPass Policy Manager з Edge-платформою Aruba EdgeConnect SD-WAN, раніше відомої як Silver Peak; інтеграцію Aruba Threat Defense з платформою EdgeConnect і розширення мультивендорної партнерської екосистеми безпеки Aruba ESP.

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила розширений набір інтегрованих компонентів забезпечення безпеки від кордону мережі до хмари для всього портфеля рішень Aruba ESP (Edge Services Platform).

Удосконалення включають інтеграцію системи забезпечення безпечного доступу до мережі ClearPass Policy Manager з Edge-платформою Aruba EdgeConnect SD-WAN, раніше відомої як Silver Peak; інтеграцію Aruba Threat Defense з платформою EdgeConnect і розширення мультивендорної партнерської екосистеми безпеки Aruba ESP. Все разом це надає корпоративним клієнтам можливість вибору серед кращих хмарних компонентів безпеки SASE для їх впровадження в свою інфраструктуру. Нові можливості Aruba ESP дозволять компаніям прискорити цифрову трансформацію на всьому протязі мережі - від кордону до хмари.

Оскільки організації будуть постійно стикатися з проблемами, що виникають в результаті триваючої пандемії COVID-19 і зміцнення позицій нової норми роботи з будь-якого місця, впровадження хмарних сервісів буде і далі прискорюватися. Ця зміна стилю роботи посилює необхідність перетворення звичайних центрів обробки даних, мереж з мультипротокольною комутацією по мітках (Multiprotocol Label Switching, MPLS) і VPN-мереж в хмарну архітектуру SASE, яка забезпечує надання більш функціональних захищених мережевих сервісів одночасно з наскрізним захистом даних на всьому протязі від кордону мережі до хмари.

Інтеграція ClearPass Policy Manager з Edge-платформою Aruba EdgeConnect SD-WAN підвищує ступінь інтелектуальності додатків завдяки отриманню ідентифікаційних даних про користувачів і IoT-пристрої, їх ролях і стану захисту, що і формує основу для функціонування технології SASE на кордоні WAN-мереж. Поєднання аналізу ролей і стану захисту з розширеними можливостями динамічної сегментації допомагає усунути складнощі, пов'язані з реалізацією сотень віртуальних локальних мереж для будь-яких типів користувачів і пристроїв, значно спрощуючи адміністрування та управління мережею. Інтеграція ClearPass Policy Manager з EdgeConnect забезпечує уніфіковане і автоматизоване визначення ролей, яке може виконуватися призначеним для користувача пристроєм, що знаходиться в будь-якій точці мережі - як локальної, так і глобальної.

Інтеграція Aruba Threat Defense з платформою Aruba EdgeConnect SD-WAN розширює можливості виявлення і запобігання вторгнень (IDS/IPS) на фізичні і віртуальні пристрої EdgeConnect. Це дозволяє платформі EdgeConnect використовувати інфраструктуру захисту від загроз Aruba і обмінюватися критично важливою інформацією про загрози між Aruba Central і EdgeConnect, забезпечуючи повну прозорість у всій мережі.

Такі поліпшені можливості уніфікованого управління захистом від загроз (Unified Threat Management, UTM) допомагають підприємствам забезпечувати всебічну безпеку, включаючи захист локального виходу в Інтернет з філій, і можуть бути централізовано розгорнуті як локально, так і в хмарі. Використовуючи загальну інфраструктуру захисту від загроз і канали передачі даних про них в Aruba ESP, менеджери з управління мережами і забезпечення безпеки мають можливість централізовано застосовувати і контролювати дотримання політик безпеки в масштабах всього підприємства.

Разом з новим алгоритмом оркестровки сервісів, консоль управління Aruba Orchestrator (раніше - Silver Peak Unity Orchestrator) містить попередньо сконфігуровані параметри найближче розташованих до користувача партнерських сервісів хмарної безпеки. Таким чином, мережеві адміністратори можуть швидко і легко зв'язати свої підрозділи та філії, які використовують рішення Aruba, з партнерськими точками присутності і хмарними центрами даних. Провідні постачальники систем безпеки, такі як Check Point, Forcepoint, McAfee, Netskope, Palo Alto Networks, Symantec і Zscaler, в даний час є частиною великої екосистеми партнерів технологічного альянсу Aruba.

Платформа Aruba ESP надає найповніший в галузі набір безпечних Edge-рішень для дротових, бездротових і глобальних WAN-мереж, які дозволяють клієнтам адаптуватися до сьогоднішньої нової нормальності і завтрашньої невизначеності. Портфель Edge-продуктів для WAN-мереж включає:

  • Virtual Intranet Access Client (VIA) - максимальна мобільність для роботи користувачів з будь-якої точки незалежно від того, підключаються вони до приватних чи громадським мереж.
  • Remote Access Points (RAPs) - мінімальні габарити для мобільних, віддалених і тимчасових робочих місць і забезпечення безпечного підключення до корпоративної мережі підприємства.
  • SD-Branch - максимальна інтеграція і просте уніфіковане управління мережами WLAN, LAN і SD-WAN з інтегрованою політикою безпеки Zero Trust.
  • EdgeConnect - оптимальний рівень якості сприйняття користувачем мережевих послуг (Quality of Experience, QoE) від кордону мережі до хмари завдяки передовій Edge-платформі SD-WAN і уніфікованим компонентам SASE.

Джерело: https://www.it-world.ru/it-news/products/171039.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.