НОВИНИ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

2022-01-14
Автор: Телесфера

EdgeConnect Microbranch, який є частиною платформи інфраструктури мережевих сервісів Aruba, відомої як ESP, пропонує розширені послуги SD-WAN та SASE та буде загальнодоступним у березні 2022 року.

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств.

COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Згідно з опитуванням IDC, під час пандемії кількість працівників, що працюють віддалено на підприємствах, різко зросла, досягнувши 72% від загальної чисельності робочої сили, порівняно з 38% до появи COVID. Опитування також показало, що підприємства очікують, що більше половини їхніх співробітників так чи інакше працюватимуть віддалено, що вказує на необхідність довгострокової зміни мережевої архітектури.

SD-WAN та SASE для домашнього офісу

Новий пакет Aruba, який пропонується як частина пакету мережевої інфраструктури під назвою Edge Services Platform (ESP), ґрунтується на існуючих послугах компанії та забезпечує роботу віддаленого офісу через точки віддаленого доступу (RAP) за рахунок додавання можливостей SD-WAN без потреби у додатковому обладнанні на місці, заявила компанія.

Ці можливості SD-WAN – включаючи маршрутизацію на основі політик, оркестрацію тунелів та маршрутів, інтеграцію з SASE (прикордонний сервіс безпечного доступу) та розширену видимість глобальної мережі – дозволяють підприємствам імітувати та пропонувати повний спектр послуг підключення в офісі та кампусі для віддалених співробітників без шлюзу агента або нового обладнання, необхідного на віддаленому майданчику, за словами Aruba. Мета полягає в тому, щоб одночасно підвищити продуктивність та безпеку.

У той час як функція маршрутизації на основі політик дозволить ІТ-командам підприємства забезпечувати продуктивність та безпеку додатків на основі угод про рівень обслуговування або типу користувачів, функція оркестрації тунелів та маршрутів, за словами компанії, дозволяє підприємствам оптимізувати продуктивність мережі, вибираючи найкращий VPN-тунель для завдання в залежності від навантаження та інших факторів.

Покращена функція видимості WAN призначена для того, щоб ІТ-спеціалісти могли відслідковувати віддалені розташування та усувати проблеми в режимі реального часу, забезпечуючи при цьому орлиний огляд використання мережі, затримок, джиттера та інших проблем із підключенням.

Можливості маршрутизації захищають трафік додатків

За словами Брендона Батлера (Brandon Butler), менеджера з досліджень IDC в області корпоративних мереж, EdgeConnect Microbranch від Aruba надає мережевим та ІТ-фахівцям більш детальні можливості для захисту трафіку додатків для віддалених співробітників за допомогою маршрутизації на основі політик та розширеного оркестрування маршрутизації .

"Інтеграція SASE з ZScaler також прискорить окупність організацій для створення безпечних з'єднань для віддалених співробітників", - сказав Батлер.

«Ми бачили, як багато постачальників SD-WAN, від Cisco/Meraki до VMware/VeloCloud та Palo Alto Networks, пропонують рішення, які дозволяють організаціям використовувати можливості SD-WAN для підтримки віддалених співробітників. Z3 від Merakis та Okyo Garde від Palo Alto Networks дуже схожі на рішення Aruba», - сказав він.

За словами Батлера, мікрофілія Aruba EdgeConnect, яка стане доступною в березні 2022 року для будь-якої точки доступу під управлінням ОС Aruba10 з ліцензією Foundation AP, допоможе, зокрема, працівникам контакт-центрів.

«Співробітникам контакт-центру потрібні високонадійні та безпечні з'єднання для роботи з інформацією, яка дає змогу встановити особистість. Інші категорії працівників, яких, як ми очікуємо, підтримуватиме архітектура «однієї філії», включають розробників, фінансових трейдерів, телемедичних працівників та керівників», — сказав Батлер.

Архітектура "однієї філії" — це термін, який використовується для опису нових мереж, що плануються після пандемії, які потребують або потребують покращених можливостей підключення, безпеки та спільної роботи, пропонуючи при цьому «готовий офіс», керований через хмару.

Джерело: https://www.reseller.co.nz/article/693879/aruba-edgeconnect-microbranch-aims-simplify-remote-work-networking/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.