НОВИНИ

Aruba випустила комутатор для побудови інфраструктур розподілених сервісів

2021-12-07
Автор: Телесфера

 

Компанія ELKO Ukraine, дистриб'ютор Aruba by Hewlett Packard Enterprise company в Україні, повідомила про те, що вендор представив комутатор для побудови та експлуатації інфраструктур розподілених сервісів (Distributed Services Switch), що дозволяє розгортати програмно-визначені сервіси з контролем їхнього стану безпосередньо в точці, де створюються та обробляються дані.

Як зазначається, нове рішення дозволяє відмовитися від застарілого обладнання та програмного забезпечення при створенні гібридних хмарних структур, затребуваних сьогодні сучасними програмами та ІТ-компаніями.

«У період ринкових трансформацій виникають можливості для проривних технологій. У процесі переміщення хмари на кордон мережі, розподілені сервіси видозмінюють усі процеси, починаючи від ШІ та машинного навчання і закінчуючи 5G та віртуалізацією, - зазначив Джон Чемберс, голова ради директорів Pensando, генеральний директор JC2 Ventures та колишній генеральний директор Cisco Systems. - Нова категорія мережевих пристроїв - комутатори розподілених сервісів (Distributed Services Switch), створені із застосуванням програмно-визначеної апаратної архітектури Pensando, - роблять процес розгортання розподілених сервісів (раніше доступних тільки в рамках таких гіпермасштабованих структур, як AWS) на підприємствах простим і економічно ефективним. Відмовившись від застарілих пристроїв та ПЗ, підприємства зможуть забезпечити 10-кратне зростання продуктивності та 100-кратне збільшення масштабованості всього за 1/3 сукупної вартості володіння порівняно з традиційними підходами».

Пристрої Aruba CX серії 10000 є новою категорією комутаторів для центрів обробки даних. В них поєднуються можливості найкращих у своєму класі комутаторів Aruba другого і третього рівнів (L2/3) для ЦОД з першим у галузі повністю програмованим процесором для обробки даних (Data processing unit, DPU) Pensando Elba. Таке поєднання інновацій забезпечує надання та масштабування вбудованих програмно-визначених мережевих сервісів з контролем їх стану з продуктивністю рівня фізичного з'єднання, що на порядки вище, ніж у традиційних комутаторів рівнів L2/3 для ЦОД за меншою сукупністю вартості володіння (TCO).

«Aruba і Pensando створили першу в галузі архітектуру розподілених сервісів, яка дозволяє споживачам будувати та експлуатувати мережеві інфраструктури з рівнями продуктивності та масштабованості, що відповідають лідируючим гіпермасштабованим обчислювальним інфраструктурам, — розповів Алан Векель, засновник та технологічний аналітик 650 Group. — Ми впевнені, що цей галузевий напрямок, що зароджується, в корені відрізняється від усіх інших, тільки зростатиме з часом. Нові та майбутні вимогливі до ресурсів робочі навантаження, такі як штучний інтелект та машинне навчання, підштовхнуть екосистему до розробки та впровадження таких рішень, заснованих на інноваційних принципах розподілених сервісів».

Протягом останнього десятиліття мережі центрів обробки даних розвивалися шляхом нарощування смуги пропускання мережевої топології Leaf-Spine - 25/100/400G, з метою надання все більшої пропускної спроможності та продуктивності, необхідних для роботи нових архітектур додатків. При цьому архітектури надання сервісів та забезпечення безпеки не розвивалися.

Вибухове зростання обсягів трафіку, що не залишає ЦОД (east-west), призвело до того, що централізовані засоби забезпечення безпеки вже неефективні, надто дорогі та непрості в управлінні. Простіше кажучи, безліч потоків трафіку, що «повертаються», до обладнання, розгорнутого на кордоні ЦОД і назад, призводять до значних втрат продуктивності, зростання вартості інфраструктури та підвищення експлуатаційних витрат.

Ця проблема ускладнюється в додатках, побудованих на основі мікросервісів, де трафік може навіть не залишати фізичний вузол під час передачі даних від одного сервісу до іншого. Це означає, що трафік деяких програм може ніколи не піддаватися перевірці апаратним міжмережевим екраном, системою запобігання вторгненням (Intrusion Prevention System, IPS) або іншим пристроєм забезпечення безпеки, що робить підприємство вразливим для атак зсередини нього.

Комутатор Aruba серії CX 10000 з процесором Pensando є абсолютно новим класом комутаційних рішень, що долають обмеження застарілої архітектури. Aruba CX 10000 дозволяє модернізувати стандартні мережі топології Leaf-Spine шляхом безперервного надання вбудованих в комутатор сервісів на кшталт розподіленого мікросегментування з контролем стану, міжмережевого екранування для трафіку east-west, NAT, шифрування та телеметрії на кожному порту доступу - максимально близько до точки, де працюють критично важливі корпоративні додатки.

Застосування найновішого рішення Aruba з його унікальним поєднанням продуктивності, можливостей масштабування та автоматизації для надання передових розподілених мережевих сервісів, включаючи безпеку, прямо в точці доступу до мережі, де працюють програми, більш ефективно і менш витратно, ніж переміщувати трафік по мережі між програмою та централізованою точкою застосування політик.

У традиційній архітектурі центрів обробки даних централізована апаратна система безпеки практично досягла межі своїх можливостей, призводячи у процесі своєї роботи до помітного зниження продуктивності та гнучкості при зростанні витрат. Aruba CX 10000 надає нову ефективну архітектуру, що забезпечує у мережах ЦОД удосконалені мережеві сервіси разом із уніфікованими функціями автоматизації мережевих сценаріїв, операції із забезпечення безпеки та управління політиками. Нове рішення Aruba збільшує пропускну спроможність мережі та підвищує її продуктивність завдяки позбавленню необхідності напряму «поворотного» локального трафіку в централізовану точку контролю. Це також підвищує рівень безпеки, дозволяючи одночасно запобігти розростанню мережевої інфраструктури, спростити її та скоротити витрати на неї.

Інший сценарій – Co-location Edge – безпечна взаємодія хмарних провайдерів. Вартість шифрування доступу до публічної хмари за допомогою традиційних пристроїв є надмірно високою. Відповідно до нормативних вимог, багато користувачів зобов'язані шифрувати весь свій трафік при використанні публічної хмари. Aruba CX 10000 забезпечує маршрутизацію на межі мережі, криптообробку зі швидкістю фізичної лінії зв'язку, міжмережевий екран, NAT та наскрізну телеметрію на виділених каналах зв'язку від локальних ЦОД або ЦОД спільного розміщення (co-location) до публічної хмари. Це рішення дозволяє радикально знизити сукупну вартість володіння, оптимізувати архітектуру безпеки, а також зменшити радіус потенційно можливого ураження ІТ-інфраструктури у разі атаки та ризику організації.

Платформа Aruba ESP (Edge Services Platform) розроблена для уніфікації, автоматизації та захисту всіх мережевих сервісів на кордоні мережі у різних доменах, включаючи віддалені офіси, філії, кампуси та центри обробки даних. Aruba CX 10000 допомагає користувачам розповсюдити концепцію безпеки нульової довіри Zero Trust углиб ЦОД, на доступі сервера, надаючи на кожному порті комутатора високоефективні сервіси East-West з контролем стану з продуктивністю 800G, значно розширюючи та збільшуючи безпеку критично важливих додатків.

Це нове рішення доповнює нещодавно представлену платформу Pensando Distributed Services Platform (DSP) для серверів HPE, яка постачається опціонально для серверів HPE ProLiant, а також систем HPE Apollo та HPE Edgeline Converged Edge.

Aruba CX 10000 розширює можливості впровадження інтелектуальних сервісів у мережеву структуру ЦОД у широкому спектрі сценаріїв (включаючи впровадження у вже працюючі майданчики, а також гетерогенні або не залежні від інфраструктури мережеві середовища) для доповнення та/або збільшення функціоналу програмованих інтелектуальних мережевих адапторів (SmartNIC).

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_vypustila_kommutator_dlya_postroeniya_infrastruktur_raspredelennyh_servisov_139200


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.