НОВИНИ

Aruba представила універсальну лінійку комутаторів для корпоративних мереж, філій і Цодів

2020-01-02
Автор: Телесфера

 

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила оновлені версії комутаторів і програмного забезпечення, що відповідають потребам сучасної корпоративної мережі і центрів обробки даних (ЦОД).

Лінійка комутаторів Aruba CX тепер включає комутатори фіксованої конфігурації Aruba CX 6300, базові комутатори модульного доступу та агрегації серії CX 6400. У представлених пристроях реалізовані останні досягнення операційної системи Aruba OS-CX (AOS-CX). З новою лінійкою фахівці отримають єдину просту і універсальну комутаційну платформу, яка дозволить значно поліпшити бізнес-процеси в компанії.

Aruba - компанія, що пропонує єдину комутаційну платформу, яка працює під управлінням сучасної операційної системи AOS-CX, як в корпоративних мережах, так і в ЦОДі. Рішення охоплює простір від кордону до ядра мережі та мереж Цода. Додаткову оптимізацію цієї унікальної платформи з характеристиками Cloud Native, забезпечує потужне ядро Aruba Network Analytics Engine (NAE). Його вбудовані засоби аналітики і автоматизації допомагають спростити управління, прискорити усунення несправностей, пов'язаних з роботою додатків, і методи вирішення поширених проблем мереж.

«Основу сучасної архітектури від кордону мережі до хмари повинна становити автоматизація на базі штучного інтелекту. Для повноцінного використання цих технологій також необхідна "розумна" інфраструктура, - сказав Керті Мелкоте (Keerti Melkote), президент і засновник Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise. - Ми вважаємо, що штучний інтелект є ключем до аналізу даних і до практичного розуміння мережі, а також до автоматизації з підтримкою масштабування. Це дозволить швидше знаходити і усувати несправності, а також завчасно вирішувати найбільш актуальні завдання. Наше бачення майбутнього - це архітектура Cloud Native, оптимізована для роботи в хмарі, яка забезпечує реальну гнучкість і нові цифрові можливості. І наші нові рішення - важливий крок у цьому напрямку».

Aruba CX 6300 - сімейство комутаторів з підтримкою стекування на основі технології Virtual Switching Framework (VSF) до 10 віртуальних пристроїв. Ці комутатори мають вбудовані порти висхідних з'єднань (Uplink) 10/25/50 Гбіт для забезпечення пропускної здатності, що відповідає потребам сьогоднішнього та завтрашнього дня. Модульні комутатори Aruba серії CX 6400 доступні в двох виконаннях: шасі з п'ятьма і 10 слотами. Неблокуюча комутаційна матриця підтримує конфігурації як з гігабітним POE-доступом, так і з портами до 100G, завдяки чому замовники можуть виконати стандартизацію мережі по всьому підприємству на базі однієї платформи, включаючи гібридні варіанти застосування.

AOS-CX 10.4 - нова версія операційної системи AOS-CX пропонує розширення функціональності, демонструючи відмінні риси AOS-CX на рівні доступу. До них відносяться Aruba Dynamic Segmentation для забезпечення безпеки і політик в дротових і бездротових мережах для кожного користувача і пристрою IoT, Ethernet VPN (EVPN) over VxLAN для простих і безпечних підключень до ЦОДу підприємства, а також автоматичні оновлення Virtual Switching Extension (VSX) без простоїв під час циклів обслуговування.

Aruba NetEdit 2.0 з двигуном Network Analytics Engine - істотно поліпшена версія Aruba NetEdit для конфігурації комутаторів тепер інтегрується з Aruba Network Analytics Engine. Після поновлення автоматизація і моніторинг стануть доступні на всіх комутаторах, а мережеві фахівці отримають централізований контроль. Це спростить виконання таких завдань, як внесення змін до конфігурації і моніторинг несправностей, а також дозволить скоротити тривалість технічного обслуговування з кількох днів до кількох хвилин.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2019-11-07_aruba_predstavila_universalnuyu


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.