НОВИНИ

Aruba представила універсальну лінійку комутаторів для корпоративних мереж, філій і Цодів

2020-01-02
Автор: Телесфера

 

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила оновлені версії комутаторів і програмного забезпечення, що відповідають потребам сучасної корпоративної мережі і центрів обробки даних (ЦОД).

Лінійка комутаторів Aruba CX тепер включає комутатори фіксованої конфігурації Aruba CX 6300, базові комутатори модульного доступу та агрегації серії CX 6400. У представлених пристроях реалізовані останні досягнення операційної системи Aruba OS-CX (AOS-CX). З новою лінійкою фахівці отримають єдину просту і універсальну комутаційну платформу, яка дозволить значно поліпшити бізнес-процеси в компанії.

Aruba - компанія, що пропонує єдину комутаційну платформу, яка працює під управлінням сучасної операційної системи AOS-CX, як в корпоративних мережах, так і в ЦОДі. Рішення охоплює простір від кордону до ядра мережі та мереж Цода. Додаткову оптимізацію цієї унікальної платформи з характеристиками Cloud Native, забезпечує потужне ядро Aruba Network Analytics Engine (NAE). Його вбудовані засоби аналітики і автоматизації допомагають спростити управління, прискорити усунення несправностей, пов'язаних з роботою додатків, і методи вирішення поширених проблем мереж.

«Основу сучасної архітектури від кордону мережі до хмари повинна становити автоматизація на базі штучного інтелекту. Для повноцінного використання цих технологій також необхідна "розумна" інфраструктура, - сказав Керті Мелкоте (Keerti Melkote), президент і засновник Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise. - Ми вважаємо, що штучний інтелект є ключем до аналізу даних і до практичного розуміння мережі, а також до автоматизації з підтримкою масштабування. Це дозволить швидше знаходити і усувати несправності, а також завчасно вирішувати найбільш актуальні завдання. Наше бачення майбутнього - це архітектура Cloud Native, оптимізована для роботи в хмарі, яка забезпечує реальну гнучкість і нові цифрові можливості. І наші нові рішення - важливий крок у цьому напрямку».

Aruba CX 6300 - сімейство комутаторів з підтримкою стекування на основі технології Virtual Switching Framework (VSF) до 10 віртуальних пристроїв. Ці комутатори мають вбудовані порти висхідних з'єднань (Uplink) 10/25/50 Гбіт для забезпечення пропускної здатності, що відповідає потребам сьогоднішнього та завтрашнього дня. Модульні комутатори Aruba серії CX 6400 доступні в двох виконаннях: шасі з п'ятьма і 10 слотами. Неблокуюча комутаційна матриця підтримує конфігурації як з гігабітним POE-доступом, так і з портами до 100G, завдяки чому замовники можуть виконати стандартизацію мережі по всьому підприємству на базі однієї платформи, включаючи гібридні варіанти застосування.

AOS-CX 10.4 - нова версія операційної системи AOS-CX пропонує розширення функціональності, демонструючи відмінні риси AOS-CX на рівні доступу. До них відносяться Aruba Dynamic Segmentation для забезпечення безпеки і політик в дротових і бездротових мережах для кожного користувача і пристрою IoT, Ethernet VPN (EVPN) over VxLAN для простих і безпечних підключень до ЦОДу підприємства, а також автоматичні оновлення Virtual Switching Extension (VSX) без простоїв під час циклів обслуговування.

Aruba NetEdit 2.0 з двигуном Network Analytics Engine - істотно поліпшена версія Aruba NetEdit для конфігурації комутаторів тепер інтегрується з Aruba Network Analytics Engine. Після поновлення автоматизація і моніторинг стануть доступні на всіх комутаторах, а мережеві фахівці отримають централізований контроль. Це спростить виконання таких завдань, як внесення змін до конфігурації і моніторинг несправностей, а також дозволить скоротити тривалість технічного обслуговування з кількох днів до кількох хвилин.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2019-11-07_aruba_predstavila_universalnuyu


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.