НОВИНИ

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

2021-12-20
Автор: Телесфера

  

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом платформи Amazon Web Services (AWS).

Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.

Оскільки компанії все частіше використовують хмару для розміщення в ній своїх бізнес-додатків, їм потрібне найбільш гнучке та сучасне рішення SD-WAN, що дозволяє отримати максимальну віддачу від інвестицій у хмару у вигляді підвищення контролю, надійності та продуктивності при одночасному зниженні витрат. Крім того, компанії зацікавлені у використанні хмарних інфраструктур, таких як глобальна мережа AWS, для побудови більш гнучких та безпечних корпоративних глобальних мереж.

SD-WAN-рішення Aruba, будучи частиною платформи Aruba ESP (Edge Services Platform), забезпечують компаніям опрацьований та гнучкий доступ до мережевих сервісів AWS, дозволяючи користувачам легко інтегрувати свої програмно-визначені мережі SD-WAN з широким спектром гібридних та мультихмарних сервісів. Інтегроване рішення Aruba з AWS Cloud WAN забезпечує повну підтримку різних сценаріїв хмарної взаємодії, розширюючи можливість сегментації мереж LAN/WAN та ізоляцію трафіку Edge-мереж до і через глобальну мережу AWS.

Переваги сегментації LAN/WAN з використанням AWS Cloud WAN включають:

  • покращена безпека мережі від кордонів до хмари:
  1. Легке включення користувачів, пристроїв, додатків та WAN-сервісів у безпечні наскрізні зони відповідно до визначених політик безпеки, законодавчих вимог та потреб бізнесу забезпечує формування узгодженої політики безпеки на підприємстві та можливість її автоматизованого впровадження.
  2. Тонка LAN-сегментація переводиться у вже налаштовані закриті сегменти мереж, на кшталт віртуальних (VRF), які тягнуться через AWS Cloud WAN;
  • швидке розгортання віртуальної приватної хмари (VPC) та нових філій:
  1. Інтегроване рішення в поєднанні з віртуальною приватною хмарою EdgeConnect VPC, що встановлюється однією кнопкою новим чином, забезпечує повністю автоматичне розгортання мережі.
  2. Застосування загальної мережевої політики AWS дозволяє уникнути різноманітних складнощів, пов'язаних з ручним покроковим налаштуванням SD-WAN (тунелі IPSec, сегментація, таблиці маршрутизації, віртуальні мережі), що зазвичай забирає багато часу і часто призводить до помилок.

Тепер організації можуть розширити сегментацію на основі політик від граничних мереж, що включають інфраструктури кампусів, філій, міні-офісів та рішення для віддалених співробітників до глобальної мережі AWS. Інтеграція Aruba SD-WAN з AWS Cloud WAN здійснюється через Aruba Orchestrator та Aruba Central, що спрощує розгортання, керування та експлуатацію сучасних мереж WAN через AWS.

Aruba Orchestrator тепер також забезпечує автоматичне розгортання образів EdgeConnect SD-WAN однією кнопкою безпосередньо у віртуальній приватній хмарі AWS. Нова функція повністю інтегрована з процесом автоматичної ініціалізації EdgeConnect, що ще більше спрощує розгортання та введення в експлуатацію рішень на основі глобальних хмарних мереж.

«Новішня інтеграція Aruba з AWS Cloud WAN значно розширює можливості організацій, які прагнуть максимальної гнучкості, полегшення управління та підвищення безпеки при інтеграції глобальних мереж з хмарними сервісами, — зазначив Девід Х'юз, директор з продуктів та технологій Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise. — Подібні інтеграції відіграють важливу роль у рамках Aruba ESP, забезпечуючи компаніям, які приймають концепцію Zero Trust SASE, безпеку їхніх мереж від кордону до хмари, одночасно надаючи максимально широкий вибір та гнучкість у реалізації їхньої хмарної стратегії».

Найновіше інтегроване рішення Aruba SD-WAN з AWS Cloud WAN стане доступним користувачам у 2022 році.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2021-12-17_aruba_obyavila_ob_integratsii


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.