НОВИНИ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

2021-11-12
Автор: Телесфера

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм.

Гасло нинішньої конференції — Everything Possible — Можливо все! Він повністю відображає ті зміни, які відбуваються у бізнесі партнерів, оскільки Cisco розширює їхні можливості на всіх рівнях. У партнерів та замовників з'явилося безліч варіантів не бути схожими на конкурентів, нові способи здійснювати угоди, гравцям каналу запропоновано нові форми отримання заохочень та знижок залежно від їхньої участі у реалізації проектів.

У рамках глобального саміту для представників ЗМІ регіону EMEAR (Europe-Middle East-Africa-Russia) було організовано спеціальний онлайн-брифінг. Як повідомила Елізабет Де-Доббелер, віце-президент із партнерських продажів у цьому регіоні, 95% поставок здійснюється через канал збуту. У 2021 фінансовому році (завершився в липні) 17 тис. реселерів Cisco забезпечили зростання поставок на кілька відсотків порівняно з попереднім роком, а збільшення продажів програмних рішень у відсотках описувалося двозначною цифрою.

Пріоритетні області року - керовані послуги, хмарні рішення, управління життєвим циклом продуктів. Елізабет Де-Доббелер зазначила, що переваги замовників також змінилися. Сьогодні важливими є такі речі, як гнучкість і простота здійснення покупок, а також мінімальний час, необхідний для прийняття рішень.

Cisco спрощує програму придбання ПЗ та сервісів

На конференції було анонсовано нову корпоративну угоду, яка спрощує партнерам та замовникам придбання, продаж та управління сервісами та програмним забезпеченням компанії. Єдиний договір полегшує доступ до продуктів та рішень Cisco завдяки передбачуваним витратам, розширеному вибору та більшій гнучкості. Нова корпоративна угода націлена на прискорення цифрової трансформації замовників та нарощування виручки партнерів із програмного забезпечення. А фінансування Cisco Capital знижує кредитні ризики та захищає кошти замовників та партнерів.

«Ця корпоративна угода Cisco пропонує замовникам та партнерам надзвичайно простий, зручний та гнучкий шлях для придбання та використання наших передових програмних продуктів, – сказала у своєму виступі на конференції Джеррі Елліотт, виконавчий віце-президент Cisco та головний директор по роботі із замовниками та партнерами. — Наша партнерська екосистема вже побудувала бізнес із розробки ПЗ із багатомільярдними оборотами, але насправді ми тільки починаємо. Такі інновації, як можливість перекидати інвестиції всередині портфоліо, дозволять нам покращити обслуговування замовників, прискорити трансформацію бізнесу та збільшити прибуток партнерів».

Нова корпоративна угода Cisco відіграє важливу роль у діяльності вендора, наголошує на прагненні підвищувати прибутки гравців каналу та якість обслуговування замовників. «Це простий та гнучкий спосіб для партнерів та клієнтів купувати та використовувати наші програмні продукти. Вже 10 тис. клієнтів придбали ПЗ та послуги в рамках корпоративних угод Cisco з моменту їх появи», - наголосила Елізабет Де-Доббелер.

У Cisco стверджують, що угода дасть замовникам та партнерам низку переваг. Зокрема, спрощується доступ до різних портфоліо, знижено поріг мінімальних витрат, збільшується фінансова гнучкість, замовникам відкривається можливість перерозподілу обов'язкових платежів у рамках портфоліо ПЗ Cisco DNA та Meraki. Крім того, нові платіжні умови Cisco Enterprise Agreement Pay від компанії Cisco Capital дозволяють продовжити термін платежів без додаткових витрат за певними корпоративними угодами та програмними продуктами. Для партнерів Cisco ця додаткова опція знижує кредитні та валютні ризики, рахунки та платежі проходять через Cisco Capital, при цьому партнери отримують оплату на початку дії контракту із замовником.

Зростає маневреність бізнесу. У великих організаціях підтримка та модернізація ПЗ — складний процес, що потребує великих людських ресурсів. Нова корпоративна угода Cisco спрощує завдання, розширюючи доступ до інноваційних технологій без загальнокорпоративних зобов'язань, а централізоване спостереження, ведення та відновлення ліцензій спрощують їхнє придбання та адміністрування. Зараз нова корпоративна угода Cisco відкрита для підписання окремим партнерам, їхнє коло планується розширити на початку 2022 р. Поточна корпоративна угода продовжує діяти, перехід на нову редакцію відбуватиметься у першій половині 2022 р.

Інновації для гібридної роботи

Cisco пропонує рішення, які спрощують замовникам та партнерам процес переходу до гібридної роботи та взаємодію з гібридними співробітниками. Впроваджуючи гнучкі графіки, компанії стикаються з проблемами забезпечення безпечного та надійного доступу до програм для персоналу, що знаходиться в офісі, вдома або в дорозі. Все частіше доступ до додатків здійснюється поза офісом, все більше програм знаходиться в різних хмарах, і мережа, що з'єднує програми з користувачами, виходить далі за межі корпоративного периметра. На саміті вендор анонсував нові технологічні рішення, за допомогою яких замовники зможуть спростити ситуацію, що склалася, і підтримати своїх гібридних співробітників.

Коли домашні офіси стали філією компаній, потрібен новий підхід до інформаційної безпеки. Розробки Cisco допоможуть замовникам зрозуміти, де, коли, як і чому виникають проблеми, що впливають на продуктивність користувачів, а також забезпечать безпечний доступ до будь-яких програм з будь-якої мережі з будь-якої точки за допомогою рішень нульової довіри. «Cisco як давній гравець у галузі мереж, цифрової трансформації, інформаційної безпеки та спільної роботи дає шанс комплексно вирішити проблеми гібридних працівників, – сказав Тодд Найтінгейл, старший віце-президент та генеральний менеджер групи корпоративних мереж та хмарних технологій Cisco. — Моніторинг роботи додатків та мереж, що є основою управління інформаційною інфраструктурою, став критичним чинником для ІТ-служб у процесі підтримки гібридних кадрів, які використовують різні цифрові технології».

Для високої якості цифрового обслуговування користувачів тепер важливо не тільки стежити за станом Інтернету, а й бачити, що відбувається в хмарах і як поводяться програми для спільної роботи. Останніми користуються багато віддалених співробітників, тому забезпечення їхнього безперебійного функціонування стало для бізнесу пріоритетним. За період з травня 2020 по серпень 2021 р. ІТ-служби найбільше спостерігали саме за такими додатками, а це означає, що бізнес вважає якість взаємодії співробітників критичною для гібридної роботи. Крім того, для керування користувачами, філіями, хмарами та Інтернетом необхідний більш простий та інтуїтивний підхід до SD-WAN.

Вирішуючи ці завдання, Cisco представила низку інновацій підвищення ефективності гібридної роботи. Нещодавні оновлення Cisco SD-WAN дозволяють зробити взаємодію з хмарами простішими та безпечнішими. Ці рішення Cisco, включаючи інтеграцію з Equinix, Google Cloud і Microsoft Azure, підвищують ефективність підключення до хмарних і SDCI-партнерів, розширюють підтримку множинної оренди (multitenancy) і роблять інтерфейс управління інтуїтивно більш зрозумілим.

Джерело: https://www.crn.ru/news/detail.php?ID=157835


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.