Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Wi-Fi поза приміщеннями для підвищення продуктивності і не тільки

2018-07-06
Автор: Телесфера

Сьогодні ІТ є невід'ємним інструментом роботи співробітників практично будь-якої компанії. Підключення до корпоративних ресурсів і використання засобів комунікації необхідні для безперервності бізнесу.

Офісні працівники в теплу пору часто використовують офісний двір для переговорів, відокремленої роботи, спілкування, радіючи тиші і свіжому повітрю.

Водії, які прибувають на склад, вже на парковці хотіли б заходити в мережу і отримувати подальші інструкції.

Досвід від відвідування торгового центру починається у клієнтів вже на парковці, розташованій на вулиці.

Працівники великих промислових компаній, що використовують безліч будівель за огорожею хотіли б залишатися в мережі при численних переміщеннях з будівлі в будівлю.

Постає питання організації вуличного Wi-Fi, який дозволить оптимізувати доступ до корпоративної мережі в безпосередній близькості до офісу.

Які виникають вимоги до обладнання для вуличного Wi-Fi в вищеописаних застосуваннях?

 • Робота в розширеному діапазоні температур, а також захист від вологи і пилу необхідні для стабільної роботи поза приміщеннями.
 • Наскрізний роумінг з внутрішньоофісною мережею - єдина авторизація, безперебійна робота додатків при переміщенні з приміщення на вулицю і назад очікуються співробітниками від корпоративного WiFi.
 • Безпека - шифрування трафіку, шифрування керуючого каналу, застосування політик безпеки при авторизації клієнта, інтеграція з системами ІБ і IPS для запобігання атак «з повітря» - є невід'ємною частиною і вуличного сегмента мережі, тому що мережа фактично виходить за фізичний периметр офісу.
 • Корпоративний функціонал - розпізнавання і пріоритизація додатків, можливості конфігурації тонких налаштувань параметрів радіо, система моніторингу стану мережі та управління.
 • Естетика - ця якість цікавить абсолютно всіх клієнтів, адже при установці пристрою на вулиці виникає питання архітектурного вигляду міста.

Компанія Cisco пропонує рішення на базі точок доступу Aironet серії 1560. Ця серія підтримує новітній стандарт 802.11ас 2ї хвилі, і використовує унікальну апаратну платформу розроблену Cisco, надаючи максимальну продуктивність в поєднанні з компактністю.

Серія 1560 включає три точки доступу:

 

Aironet 1560I - має вбудовані всеспрямовані антени і підтримує MIMO 3x3 з трьома просторовими потоками.

 

 

 

Aironet 1560E - не менш компактна, але має зовнішні антени точка доступу дозволяє варіанти установки з різноманітними антенами, тим самим покращуючи зону покриття.

 

 

Aironet 1560D - трохи більше своїх сестер, що дозволяє їй мати вбудовану спрямовану антену. Це найбажаніший варіант в міських умовах, тому що дозволяє фокусувати енергію і досягати підвищеної зони покриття без компромісу з естетикою архітектурного простору.

 

Огляд функціоналу Aironet серії 1560

 • 802.11ас Wave 2, канали 80MГц, MU-MIMO.
 • Робота в діапазоні -40грС - + 65грС, точки розроблені для роботи під відкритим небом без додаткового захисту, захищені від вітру, пилу і вологи.
 • Aironet серії 1560 керуються бездротовим контролером Cisco, а також самі можуть брати на себе функції контролера, оптимізуючи радіонастройки і забезпечуючи швидкий роумінг при переході клієнта з приміщення на вулицю і назад, без переривання голосового виклику або сесії передачі даних (Mobility Express).
 • Рішення підтримує роботу з комплексом заходів інформаційної безпеки Cisco, включаючи IPS для бездротових мереж, сервіс Cisco Umbrella, аналіз аномальних потоків трафіку Stealthwatch і движок сегментованого доступу в мережу ISE. А також підтримує такі заходи безпеки радіоканалу, як AES шифрування і шифрування керуючого каналу.
 • Aironet серії 1560 під керуванням контролера або Mobility Express здійснює визначення більше 1000 додатків і управління ними: пріоритизацію, заборону і обмеження по швидкості для забезпечення оптимального використання ресурсів мережі (Application Visibility & Control). Крім того: визначення джерел перешкод, ступінь їх впливу на радіоканал і переналаштування параметрів для оптимального зв'язку - CleanAir, оптимізацію підключення клієнтського пристрою ClientLink.
 • Дана точка доступу використовує чіпсет розробки компанії Cisco, що робить доступною для неї унікальний флагманський функціонал виробника. Aironet серії 1560 дозволяє реалізовувати сценарії з високою щільністю клієнтів підтримуючи до 200 одночасно працюючих абонентів на кожному радіо з можливістю тонких налаштувань радіопараметрів, наприклад, Rx-SOP, і підключення зовнішніх вузьконаправлених антен.
 • Точки доступу серії Aironet 1560 підтримують оптимізацію взаємодії з пристроями Apple і мережеву фабрику DNA для реалізації концепції Інтуїтивної мережі.
 • І, нарешті, вони лаконічні і естетичні. При необхідності точки доступу можна покрити радіопрозорими плівками різноманітних кольорів для відповідності дизайну оточення.

Джерело: https://habr.com/company/cisco


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі
Aruba Networks,Налаштування,Налаштування Aruba,новини,Продуктивність

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS
Cisco,cisco,cisco безпека,Налаштування Cisco,новини

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

CISCO – Mikrotik — FLEXVPN

CISCO – Mikrotik — FLEXVPN
Cisco,Cisco Network,cisco,Блог Телесфера,Налаштування Cisco,Продуктивність

У даній документації розглядається приклад робочої конфігурації з'єднання роутера CISCO з роутером Mikrotik через тунель GRE з IPSec шифруванням в транспортному режимі. У побудові IPsec буде використовуватися IKEv2 та аутентифікація за PSK. Усередині тунелю буде піднято протокол динамічної маршрутизації OSPF для обміну маршрутами про мережі, що знаходяться за peer-ами.