Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Побудова локальних обчислювальних мереж для офісів, магазинів та складів

2016-06-21
Автор: Телесфера

Компанія Телесфера Інтеграція пропонує послуги по побудові локальних обчислювальних мереж для офісів, магазинів та складів.

Office

 

Наші послуги:

 • Проектування та побудова локальний обчислювальних мереж будь-якої складності, типу та розміру.
 • Задачі, які вирішує локальна обчислювальна мережа на підприємстві:
 • Забезпечує обмін даними між персональними комп’ютерами локальної мережі;
 • Локальна мережа є основою для взаємної роботи з спільними ресурсами в локальній мережі – поштою, CRM, ERP системами;
 • Забезпечує безпровідний доступ до мережевих сервісів пошти, виходу в Інтернет, таким чином гарантуючи мобільність працівників компанії;
 • Локальна обчислювальна мережа є основою для побудови системи ІР телефонії та відеоконференц зв’язку в офісі;

Локальна мережа потрібна для будь-який компаній в яких є бізнес пов’язаний з ІТ технологіями. Всі дані, якими обмінюються персональні комп’ютери та локальні мобільні клієнти проходять через локальну обчислювальну мережу перш ніж потрапити до серверів, що містять бізнес додатки. Використання надійної локальної обчислювальної мережі збільшує продуктивність бізнесу та зменшує затрати на її обслуговування.
Проектування та інтеграція локальної обчислювальної мережі передбачає наступні етапи:

 • Аудит існуючою локальної обчислювальної мережі;
 • Розробка архітектури локальної мережі згідно з вимогами замовника з врахуванням росту.
 • Підбір активного мережевого обладнання для локальної мережі, що відповідає бізнес вимогам замовника.
 • Монтаж та налаштування активного мережевого обладнання.
 • Налаштування функцій захисту локальної обчислювальної мережі.
 • Налаштування функцій QoS локальної мережі.
 • Розробка технічної документації для опису виконаного проекту.
 • Навчання технічного персоналу замовника.
 • Технічна підтримка локальної обчислювальної мережі.

Основними компонентами локальної обчислювальної мережі являються:
Комутаторів, до яких підключаються клієнтські пристрої. Використання якісних комутаторів гарантує якісну роботи мережі з різними типами трафіку – голосовим та відео, шляхом реалізації цілісної схеми QoS.
Маршрутизатори, що забезпечують підключення до мережі Інтернет та організовують периметр безпеки від зовнішніх вторгнень.

 • Клієнтські пристрої – персональні комп’ютерами, БФП, ноутбуки, сервера.
 • Wi-Fi точки доступу – що забезпечують безпровідний доступ для мобільних клієнтських пристроїв(ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів) до ресурсів локальної обчислювальної мережі. Wi-Fi мережа бізнес класу характеризується наявністю безшовного роумінгу, динамічною системою захисту та автоматичної адаптації під змінні умови в зашумленому радіоефірі.
 • Фахівці компанії Телесфера Інтеграція професійно підберуть для Вас обладнання, що забезпечить достатню кількість портів для підключення клієнтських пристроїв, необхідну продуктивність для швидкісного виходу в Інтернет, розроблять відмовостійку архітектуру локальної обчислювальної мережі, що буде працювати без простоїв та забезпечить неперервну роботу Вашого офісу.

Переваги компанії Телесфера Інтеграція:

 • Наша компанія проводить всі етапи проектування та інтеграції локальних обчислювальних мереж.
 • Висококваліфіковані інженери нашої компанії мають великий досвід в інтеграції локальних обчислювальних мереж, це гарантує якісне та швидке розгортання локальної мережі та гарантію її якісної та надійної роботи.
 • Налагоджені бізнес процеси в нашій компанії гарантують, що з вами будуть персонально працювати від початку проекту і до моменту здачі проектної документації.
 • Підтримка здійснюється висококваліфікованими інженерами з багаторічним досвідом підтримки локальних комп’ютерних мереж, це гарантує Вам швидку реакцію та мінімальні простої в роботі локальної обчислювальної мережі.

Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів
Cisco,новини,Налаштування Cisco,cisco,cisco безпека

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Рекомендації щодо захисту від вірусів-вимагачів

Рекомендації щодо захисту від вірусів-вимагачів
Cisco,Cisco Network,Налаштування Cisco,Блог Телесфера,cisco,cisco безпека

Віруси-вимагачі завдають величезної шкоди. Як від них захиститися? Віруси-вимагачі перестали бути проблемою тільки фахівців з кібербезпеки. Тепер вони всюди: про них говорять у вечірніх новинах і на саміті «Великої сімки». Вони набули масового характеру і стали спільною проблемою, оскільки хакери все частіше атакують системи найважливіших операторів інфраструктури, які не можуть дозволити собі збої або порушення роботи через кібератаки, - від постачальників продуктів харчування і транспортних компаній до енергетики і систем охорони здоров'я.

Актуальні тренди кібербезпеки в 2021 році

Актуальні тренди кібербезпеки в 2021 році
Блог Телесфера,Продуктивність,cisco безпека,Послуги Телесфера Інтеграція

Швидкість розвитку і зміни кіберпростору в останні роки вражають уяву вже не тільки недосвідчених користувачів, а й маститих фахівців в області ІТ та ІБ. Відбувається експоненціальний розвиток навіть не об'єму оброблюваних даних, кількості підключених до інтернету пристроїв або додатків/сервісів, а й самих концепцій і технологій, а всеосяжна цифровизация і перехід більшості бізнесів в онлайн у зв'язку з пандемією лише прискорили цей тренд. Еволюція сучасного кіберпростору і ландшафту кіберзагроз обумовлена в тому числі і розвитком інструментів створення нових, більш досконалих технологій, що, в свою чергу, тягне за собою подальше прискорення створення вже наступних поколінь технологій і інструментів.