Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Комутатори Cisco: рекомендації перед встановленням апарату

2018-04-25
Автор: Телесфера

Комутатор - це той пристрій, який відповідає за зв'язок між безліччю мережевих вузлів в межі однієї компанії. Найбільш якісними і функціональними моделями даного апарату є обладнання від виробника Cisco. Вже довгий час компанія займається розробкою і випуском обладнання для мережі. У клієнтську базу Cisco входять не тільки широкомасштабні організації, але і більш дрібні фірми, так як у даного виробника є продукція різної вартості.

Безпека комутатора - вигода компанії

Комутатор має складну конструкцію, яка, незважаючи на раціональний розподіл напруги, все ж має свої недоліки і нюанси по експлуатації.

  • Одним з них є - стеження за нагріванням. Протягом, своєї роботи комунікатор може нагріватися. А надто високі температури впливають на працездатність обладнання. Щоб уникнути перегріву необхідно звільнити повітряний потік від перешкод і відкрити зазори на понад 3 дюймів.
  • Наступна рекомендація стосується роз'єму RPS. Для даного роз'єму комунікатора Cisco підключається до певних додаткових джерел енергії. До них відносяться PWR-RPS2300, PWR675-AC-RPS-N1.
  • Останнє, але не менш важливе - заземлення. При підключенні комунікатора до джерела живлення по ньому відразу ж проходить електрика в сотню вольт. Тому під час установки в руках майстра не повинні знаходитися металеві предмети, а також одягнені аксесуари (кільця, браслети і т. д.). Заземлення здійснюється за допомогою спеціального дроту, який встановити може тільки спеціальний орган з контролю електрообладнання. У разі поломки або звичайної заміни комунікатора всі дроти відключаються в суворій послідовності. В останню чергу відключаються заземлення, а перед підключенням іншого пристрою навпаки - перший.
  • Особи, які не мають спеціалізованої освіти і знань по експлуатації комунікаторів, не повинні займатися обслуговуванням внутрішніх деталей обладнанням.
  • На задній панелі комунікатора завжди повинна знаходитися захисна кришка RPS, якщо саме джерело енергії RPS відсутнє.

Необхідно дотримуватися цих простих рекомендацій і дотримуватися послідовності дій відповідно до інструкції, передбаченої комплектацією кожного пристрою, і тоді процес установки і обслуговування не буде обтяжений будь-якими складнощами.

Джерело: https://www.metronews.ru/partners/novosti-partnerov-118


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba

Був час, коли рішення SD-WAN були орієнтовані лише на віртуалізацію WAN без особливих міркувань безпеки. Щоб заповнити цю прогалину в безпеці, з'явилися передові безпечні рішення SD-WAN, які включають найвищі можливості захисту від загроз. Фактично розширені функції безпеки, які тепер підтримуються на передових платформах SD-WAN, дозволяють клієнтам повністю відмовитися від виділених міжмережевих екранів філій і ще більше спростити інфраструктуру філій WAN.

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Програми SaaS, робочі навантаження IaaS, розповсюдження пристроїв IoT і гібридна робоча сила продовжують спонукати підприємства переглядати свої глобальні мережі та архітектури безпеки. Традиційні технології WAN, які базувалися на жорсткій архітектурі WAN, орієнтованій на маршрутизатор, повільно реагували на потреби бізнесу, пропонували непостійну якість роботи та були складними в управлінні. SD-WAN забезпечує кращу та стабільнішу продуктивність хмарних додатків, консолідує функціональні можливості глобальної мережі та підтримує нульову довіру та структуру SASE. Минулого року IDC дослідила Північну Америку та виявила, що 72% підприємств планують перейти на SD-WAN у 2021–2023 роках (1).

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось
Aruba Networks,Налаштування Aruba Instant,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Коли справа доходить до WAN (глобальної мережі), літера «S» відіграє ключову роль По-перше, загадка: що спільного між хмарними глобальними мережами (WAN) і зміями? Вони обидві шиплять: sssSASE, ssssSD-WAN і sssssSSE. Гаразд, я визнаю, що це було досить погано, але може виникнути велика плутанина, оскільки дуже багато абревіатур WAN починаються з літери «S».