Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack: частинка хмари Azure під вашим повним контролем

2018-03-11
Автор: Телесфера

У вересні 2017 Hewlett Packard Enterprise і Microsoft оголосили про доступність рішення HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack - програмно-апаратного комплексу, який дозволяє розмістити частину хмари Microsoft Azure в своєму ЦОД. Розбираємося, як ця новинка допомагає реалізувати гібридний підхід до ІТ, в якому гнучкість хмарних рішень поєднується з надійністю локальної інфраструктури.

HPE ProLiant

Рішення HPE ProLiant for Azure Stack дозволяє організаціям модернізувати розробку додатків, розгортати додатки на бажаних ресурсах, дотримуватись вимог до зберігання та безпеки даних і по максимуму використовувати власну інфраструктуру.

HPE ProLiant надає найбільш гнучку на даний момент платформу для Azure Stack з вибором безлічі опцій по апаратним ресурсам, сервісів по інтеграції та підтримки, консультацій за рішенням для окремих підрозділів або цілих організацій, а також з різними моделями оплати: від лізингу до оплати в міру використання.

Що в комплексі?

У конфігурацію програмно-апаратного комплексу на початковому етапі входить від 4 до 12 продуктивних вузлів (DL 380 Gen9, на початку 2018 року очікується також підтримка серверів Gen10), керуючий сервер DL 360, 2 продуктивних комутатора і один комутатор для мережі управління. В якості опції - стійки, KVM, джерела безперебійного живлення HPE і багато іншого.

Вузли DL380 складають гіперконвергентну систему. Кожен вузол містить:

 • керуючі ВМ Azure Stack
 • продуктивні ВМ
 • віртуальне сховище на базі Microsoft Storage Spaces Direct 
 • віртуальну мережу Azure Stack

Гнучкі опції

Одна з відмінних рис HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack - це широкий вибір різних конфігурацій:

 • конфігурації від чотирьох до дванадцяти вузлів - є можливість додавати поодинокі вузли, що дозволяє отримати систему необхідного обсягу; подальше розширення (понад 12 вузлів) - додаванням нових «регіонів», або груп серверів;
 • процесори для різних робочих навантажень;
 • різні варіанти пам'яті і зберігання, вибір стелажів, а також сторонніх мережевих комутаторів і опцій електроживлення, що забезпечують безшовну інтеграцію в існуючі середовища.

Управління

Використовуючи переваги Azure Stack для автоматизації розробки і тестування в комплексі HPE ProLiant for Azure Stack, замовники також отримують опції автоматизації управління.

Апаратна частина HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack використовує HPE OneView для простого управління оновленнями програмного забезпечення і відстеження стану системи. Це також спрощує вбудовування комплексу в поточну інфраструктуру на базі рішень HPE.
OneView дозволяє управляти практично всіма серверами HPE, поруч моделей СГД, мережами з одного інтерфейсу. Управління відбувається на основі інфраструктурних шаблонів; доступна інтеграція в сторонні кошти автоматизації і управління.

Підтримка та сервіси

Повна збірка системи здійснюється на фабриці, в тому числі, налаштування комутаторів, оновлення прошивок і ПЗ, верифікація налаштувань. На майданчику проводиться додаткова перевірка при установці, інтеграція системи і передача замовнику під ключ.

Підтримка здійснюється спільно HPE і Microsoft, з одним вікном входу, незалежно від того, де виникла проблема - на програмному або апаратному рівні. Замовники отримують доступ до глобальної базі даних і спільноті експертів. Доступні також просунуті тренінги та консультації щодо інтеграції Azure Stack в поточну інфраструктуру, використання можливостей Azure Stack в розробці - наприклад, контейнерів та інструментів для DevOps.
До послуг замовників також два центри експертизи HPE + Microsoft Azure Stack - в Бельв'ю і Женеві. У цих центрах можна звернутися до фахівців HPE і Microsoft для здійснення бізнес-і технічного планування, тестування варіантів використання технологій і моделювання, в тому числі, в віддаленому форматі.

HPE також здатна запропонувати оплату інфраструктури для Azure Stack за фактом споживання, в гармонії з аналогічною моделю оплати споживання сервісів Azure від Microsoft. HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack можна комбінувати з пропозицією HPE Flexible Capacity, яке пропонує оплату на основі показників споживання ресурсів із заданими граничними значеннями. Можуть бути різні варіанти придбання рішення HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack, в тому числі, лізинг та інші.

Джерело: https://habrahabr.ru/company/hpe/blog/342932/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів

Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів
Cisco,Cisco Wi-Fi,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Налаштування Cisco,новини,Послуги Телесфера Інтеграція

В ході конференції Cisco Live, яка вперше пройшла в онлайн форматі, компанія Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів (IBN, Intent Based Networks). Ці продукти призначені для оптимізації мережевих і бізнес-операцій, вони спрямовані на автоматизацію різних процесів і надання аналітики, яка допоможе ІТ-службам підвищити гнучкість і краще координувати свою діяльність з бізнес-цілями компаній.

Aruba Edge Services Platform (ESP)

Aruba Edge Services Platform (ESP)
Aruba Networks,IoT,Налаштування Aruba,Налаштування,Налаштування Aruba Instant,новини

10 червня 2020 року стало відомо, що компанія Hewlett Packard Enterprise представила хмарну платформу на основі технологій штучного інтелекту - Aruba ESP (Edge Services Platform), яка прогнозує і вирішує проблеми на кордоні мережі до того, як вони виникнуть. Aruba ESP являє собою автоматизовану платформу, яка побудована на базі AIOps (штучний інтелект для управління ІТ) і реалізує модель «нульової довіри» (Zero Trust) для забезпечення мережевої безпеки.

Лінійка Aruba Instant On поповнилася новими комутаторами для малого бізнесу

Лінійка Aruba Instant On поповнилася новими комутаторами для малого бізнесу
Aruba Networks,Налаштування Aruba,Налаштування Aruba Instant,новини

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, оголосила про розширення лінійки продуктів Aruba Instant On за рахунок включення в нього комутаторів нової серії, які дозволяють малим підприємствам розгорнути єдину високошвидкісну мережу, просту в налаштуванні, управлінні і обслуговуванні. Нові комутатори Aruba Instant On 1930 легко інтегруються з існуючими точками доступу Aruba Instant On і можуть централізовано управлятися за допомогою мобільного додатку Instant On, незалежно від того, чи будуть вони розгорнуті для забезпечення безперервності ведення бізнесу або проекту по модернізації мережі.