Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack: частинка хмари Azure під вашим повним контролем

2018-03-11
Автор: Телесфера

У вересні 2017 Hewlett Packard Enterprise і Microsoft оголосили про доступність рішення HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack - програмно-апаратного комплексу, який дозволяє розмістити частину хмари Microsoft Azure в своєму ЦОД. Розбираємося, як ця новинка допомагає реалізувати гібридний підхід до ІТ, в якому гнучкість хмарних рішень поєднується з надійністю локальної інфраструктури.

HPE ProLiant

Рішення HPE ProLiant for Azure Stack дозволяє організаціям модернізувати розробку додатків, розгортати додатки на бажаних ресурсах, дотримуватись вимог до зберігання та безпеки даних і по максимуму використовувати власну інфраструктуру.

HPE ProLiant надає найбільш гнучку на даний момент платформу для Azure Stack з вибором безлічі опцій по апаратним ресурсам, сервісів по інтеграції та підтримки, консультацій за рішенням для окремих підрозділів або цілих організацій, а також з різними моделями оплати: від лізингу до оплати в міру використання.

Що в комплексі?

У конфігурацію програмно-апаратного комплексу на початковому етапі входить від 4 до 12 продуктивних вузлів (DL 380 Gen9, на початку 2018 року очікується також підтримка серверів Gen10), керуючий сервер DL 360, 2 продуктивних комутатора і один комутатор для мережі управління. В якості опції - стійки, KVM, джерела безперебійного живлення HPE і багато іншого.

Вузли DL380 складають гіперконвергентну систему. Кожен вузол містить:

 • керуючі ВМ Azure Stack
 • продуктивні ВМ
 • віртуальне сховище на базі Microsoft Storage Spaces Direct 
 • віртуальну мережу Azure Stack

Гнучкі опції

Одна з відмінних рис HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack - це широкий вибір різних конфігурацій:

 • конфігурації від чотирьох до дванадцяти вузлів - є можливість додавати поодинокі вузли, що дозволяє отримати систему необхідного обсягу; подальше розширення (понад 12 вузлів) - додаванням нових «регіонів», або груп серверів;
 • процесори для різних робочих навантажень;
 • різні варіанти пам'яті і зберігання, вибір стелажів, а також сторонніх мережевих комутаторів і опцій електроживлення, що забезпечують безшовну інтеграцію в існуючі середовища.

Управління

Використовуючи переваги Azure Stack для автоматизації розробки і тестування в комплексі HPE ProLiant for Azure Stack, замовники також отримують опції автоматизації управління.

Апаратна частина HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack використовує HPE OneView для простого управління оновленнями програмного забезпечення і відстеження стану системи. Це також спрощує вбудовування комплексу в поточну інфраструктуру на базі рішень HPE.
OneView дозволяє управляти практично всіма серверами HPE, поруч моделей СГД, мережами з одного інтерфейсу. Управління відбувається на основі інфраструктурних шаблонів; доступна інтеграція в сторонні кошти автоматизації і управління.

Підтримка та сервіси

Повна збірка системи здійснюється на фабриці, в тому числі, налаштування комутаторів, оновлення прошивок і ПЗ, верифікація налаштувань. На майданчику проводиться додаткова перевірка при установці, інтеграція системи і передача замовнику під ключ.

Підтримка здійснюється спільно HPE і Microsoft, з одним вікном входу, незалежно від того, де виникла проблема - на програмному або апаратному рівні. Замовники отримують доступ до глобальної базі даних і спільноті експертів. Доступні також просунуті тренінги та консультації щодо інтеграції Azure Stack в поточну інфраструктуру, використання можливостей Azure Stack в розробці - наприклад, контейнерів та інструментів для DevOps.
До послуг замовників також два центри експертизи HPE + Microsoft Azure Stack - в Бельв'ю і Женеві. У цих центрах можна звернутися до фахівців HPE і Microsoft для здійснення бізнес-і технічного планування, тестування варіантів використання технологій і моделювання, в тому числі, в віддаленому форматі.

HPE також здатна запропонувати оплату інфраструктури для Azure Stack за фактом споживання, в гармонії з аналогічною моделю оплати споживання сервісів Azure від Microsoft. HPE ProLiant для Microsoft Azure Stack можна комбінувати з пропозицією HPE Flexible Capacity, яке пропонує оплату на основі показників споживання ресурсів із заданими граничними значеннями. Можуть бути різні варіанти придбання рішення HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack, в тому числі, лізинг та інші.

Джерело: https://habrahabr.ru/company/hpe/blog/342932/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі
Cisco,cisco,cisco безпека,новини,Налаштування,Налаштування Cisco

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN
Aruba Networks,Продуктивність,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba,Налаштування

Користувачі непостійні. Вони хочуть швидко. Вони хочуть веселощів. Найголовніше те, що вони хочуть, щоб все було послідовним. Це може здатися нерозумним, але більшість користувачів погодилися б на зниження швидкості, якби це означало більш послідовний досвід. Коли справа доходить до таких речей, як спілкування в режимі реального часу чи використання додатків, ключовим є те, що користувачі отримують однакове обслуговування та набір функцій щоразу, коли вони входять, незалежно від того звідки входять в цей час та який пристрій використовують.

Як дізнатися топологію вашої мережі

Як дізнатися топологію вашої мережі
Блог Телесфера,Aruba Networks,Налаштування,Налаштування Aruba

Топологія мережі – це розташування різних елементів мережі зв’язку, зазвичай зображується за допомогою графіка Це застосування теорії графів, де різні мережеві пристрої моделюються як вузли, а зв’язки між пристроями моделюються як зв’язки або лінії між вузлами.