Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN

2022-08-04
Автор: Телесфера

Користувачі непостійні. Вони хочуть швидкості. Вони хочуть веселощів. Найголовніше те, що вони хочуть, щоб все було послідовним. Це може здатися нерозумним, але більшість користувачів погодилися б на зниження швидкості, якби це означало більшу послідовність. Коли справа доходить до таких речей, як спілкування в режимі реального часу чи використання додатків, ключовим є те, що користувачі отримують однакове обслуговування та набір функцій щоразу, коли вони входять, незалежно від того звідки входять в цей час та який пристрій використовують.

Не менш важливо, щоб користувачі однаково сприймали те, чого вони не бачать. Що стосується політик безпеки, вони повинні використовуватись однаково незалежно від місця розташування. Застосування політик не повинно залежати від того, чи знаходиться ноутбук користувача у корпоративному брандмауері. Якщо ми чогось навчилися за останні два роки, то це того, що користувачі можуть працювати майже з будь-якого місця, і вони обов’язково будуть це робити, коли це можливо. Це вимагає від операційних груп бути гнучкими в тому, як вони визначають політику, а також у тому, як вони можуть її розгортати. Ви не хочете, щоб ваші користувачі підключалися до VPN щоразу, коли їм потрібно щось зробити, оскільки це єдиний спосіб забезпечити політику, чи не так?

Створення кращого досвіду

Aruba, компанії Hewlett-Packard Enterprise, не не звикати до цих викликів. Протягом багатьох років вони були лідером у бездротових технологіях і були однією з перших компаній, які прийняли тенденції Bring Your Own Device (BYOD). Їхнє лідерство зіграло неоціненну роль у створенні платформ, які можуть забезпечити узгоджений досвід, до якого звикли користувачі.

Світ 2022 року значно відрізняється від світу до пандемії COVID. Віддалена робота – це вже не те, що хочеться мати на кілька днів. Гібридні середовища є новим стандартом, і багатьом компаніям довелося зважити свою позицію щодо того, скільки працівників буде постійно працювати за межами корпоративного кампусу. Це також означає оцінку важливості безпеки периметра.

Сучасний світ визначається межею. Зокрема, це межа, де користувачі живуть і працюють. Уявлення про те, як межа виглядала кілька років тому, значно відрізняється від того, чим вона є сьогодні. Тепер периметр вашої мережі розширено до кожної кав’ярні та домашнього офісу, про які можуть подумати ваші співробітники. Ваше підприємство — це суміш ненадійного загальнодоступного Wi-Fi, споживчого або професійного обладнання та вашого офісного простору. Як ви можете захистити ці межі, забезпечуючи високоякісні умови для своїх користувачів?

У Aruba є необхідне рішення для глобального підключення у вигляді EdgeConnect. Ця група технологій включає низку платформ, які можуть забезпечити послідовність, необхідну для того, щоб ваші користувачі залишалися щасливими та здоровими незалежно від того, де вони вирішать працювати.

EdgeConnect Enterprise — це платформа, з якою ви, можливо, найкраще знайомі за останні кілька місяців. EdgeConnect Enterprise — це рішення SD-WAN, раніше відоме як Silver Peak. Aruba придбала компанію ще в 2020 році і відтоді ретельно інтегрувала технологію у свою лінійку. EdgeConnect Enterprise дозволяє об’єднати ваші основні місця за допомогою повнофункціональних пристроїв SD-WAN, які гарантують, що будь-який віддалений офіс матиме таку ж постійну продуктивність і надійність, якими ви можете користуватися в головному офісі.

А як щодо віддаленого офісу вдома? Як ви можете гарантувати, що ваші віддалені користувачі в гібридному середовищі матимуть узгоджену роботу без необхідності пересилати їм корпоративний пристрій? На щастя, Aruba також подумала про це з EdgeConnect Microbranch. Microbranch дає користувачам можливість установити точку віддаленого доступу Aruba (RAP) або точку миттєвого доступу (IAP) у себе вдома та мати постійну безпеку та безпеку через Aruba SD-Branch. Використання ClearPass для ідентифікації та застосування політики на основі ролей означає, що всіх користувачів можна налаштувати для максимальної продуктивності, водночас гарантуючи, що ці віддалені середовища не матимуть негативного впливу на безпеку всієї організації. Оскільки єдине необхідне апаратне забезпечення — це одна точка доступу, інвестиції з розрахунку на один будинок є невеликими, що призводить до значного розширення та підвищення безпеки для всіх.

Якщо ви турбуєтеся про віддалених користувачів, які пішли випити латте, а потім попрацювати, ви також можете спокійно відпочити там. Aruba має рішення у вигляді EdgeConnect Mobile, раніше відомого як клієнт VIA. Це програмне рішення можна встановити на ноутбук, планшет або мобільний телефон. Це дозволяє визначати ваші політики для користувачів та охоплювати їх незалежно від того, який пристрій вони використовують або де вони знаходяться. Завдяки інтеграції яку він має з усіма іншими частинами лінійки EdgeConnect ви можете використовувати центральне розташування для керування всього цього!

Збираємо все разом

Aruba виконала неймовірну роботу, об’єднавши свої різні рішення SD-WAN, щоб забезпечити зручність роботи для ваших користувачів. Стандартизувавши лінійку EdgeConnect і забезпечивши спосіб безпечного застосування політик для корпоративного офісу, домашнього офісу та віддалених співробітників, Aruba ще раз продемонструвала, що межі продуктивності не визначаються периметром. Ваші користувачі тепер мають можливість працювати, де хочуть, не турбуючись про те, що це вплине на їх продуктивність. Розгортання Aruba EdgeConnect забезпечує узгодженість, яку вони хочуть, а також узгодженість і безпеку, необхідні для підтримки ваших операційних груп.

Джерело: https://blogs.arubanetworks.com/corporate/events/consistency-across-the-board-with-aruba-edgeconnect-sd-wan/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі
Cisco,cisco,cisco безпека,новини,Налаштування,Налаштування Cisco

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN
Aruba Networks,Продуктивність,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba,Налаштування

Користувачі непостійні. Вони хочуть швидко. Вони хочуть веселощів. Найголовніше те, що вони хочуть, щоб все було послідовним. Це може здатися нерозумним, але більшість користувачів погодилися б на зниження швидкості, якби це означало більш послідовний досвід. Коли справа доходить до таких речей, як спілкування в режимі реального часу чи використання додатків, ключовим є те, що користувачі отримують однакове обслуговування та набір функцій щоразу, коли вони входять, незалежно від того звідки входять в цей час та який пристрій використовують.

Як дізнатися топологію вашої мережі

Як дізнатися топологію вашої мережі
Блог Телесфера,Aruba Networks,Налаштування,Налаштування Aruba

Топологія мережі – це розташування різних елементів мережі зв’язку, зазвичай зображується за допомогою графіка Це застосування теорії графів, де різні мережеві пристрої моделюються як вузли, а зв’язки між пристроями моделюються як зв’язки або лінії між вузлами.