Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

HPE Aruba представляє комутатори 400GbE для найвибагливіших середовищ

2022-07-04
Автор: Телесфера

Організації по всьому світу подвоїли цифрову трансформацію на початку пандемії і ці інновації продовжують приносити користь. Дані відкривають можливості для аналізу та спонукають до оперативних дій завдяки прискореному впровадженню штучного інтелекту та інтелектуальних граничних обчислень. Доповнена/віртуальна реальність, бездротовий зв'язок 5G та SD-WAN відкривають двері для революційних програм та цифрового досвіду.

Ми тільки починаємо представляти результати створення, аналізу, переміщення та зберігання неймовірних обсягів даних. Глобальні обсяги трафіку не показують жодних ознак уповільнення.

Безперервні інновації у галузях обчислень, зберігання даних та мереж необхідні для запуску наступної хвилі цифрової трансформації не лише у централізованих місцях, а й у периферії, де виконується робота. Інфраструктура повинна йти в ногу з розвитком галузі від центрів обробки даних до центрів даних.

400GbE вже тут, і він буде величезним

Нещодавно 10GbE здавалися незбагненною пропускною здатністю для підключення серверів і сховищ. Потім їхнє місце зайняли 25GbE і 40GbE, і незабаром підприємства стали об'єднувати канали 100GbE для забезпечення продуктивності, необхідної для додатків, керованих даними.

Прийняття ефективніших протоколів, таких як NVMe, створює додаткове навантаження на мережу. Сервер із чотирма дисками NVMe може швидко заповнити канал зі швидкістю 100 Гбіт/с.

100GbE є найбільш широко використовуваною швидкістю комутації центрів обробки даних з 2019 року, насамперед завдяки хмарі. Якщо говорити конкретно про корпоративну частину комутації центрів обробки даних, то в 2021 році 100GbE продемонстрував найстійкіше зростання, оскільки підприємства перейшли на більш високошвидкісні порти для підтримки AI/ML та прикордонних робочих навантажень, за якими традиційні мережі 10/25 Гбіт/с не встигають (Джерело: 650 Group).

Імпульс доступу до сервера не уповільнюється. 650 Group прогнозує, що порти 25GbE та 100GbE становитимуть 73% ринку контролерів та адаптерів до 2024 року. Конструкції серверів не тільки швидко перейдуть на 100GbE, але й матимуть кілька портів 100GbE на сервер у високопродуктивних робочих навантаженнях. Аналітична фірма прогнозує прискорення зростання пропускної спроможності у середині десятиліття.

Справа не лише у швидкості. Мережеві архітектури центрів обробки даних також зазнали змін, перейшовши до топології Leaf-spine для більшої масштабованості, швидкості реагування та гнучкості як у центрах обробки даних, так і на периферії. Мережева структура EVPN-VXLAN розширює можливості підключення рівня 2 по фізичній мережі, створюючи більш гнучку, безпечну та масштабовану мережу.

Моделі споживання також змінюються, і багато організацій використовують модель HaaS (Hardware-as-a-Service - «обладнання як сервіс»), щоб гарантувати, що інновації не будуть обмежені циклом оновлення, викликаним амортизацією капіталу.

Комутатор центру обробки даних HPE Aruba 400GbE відповідає цим тенденціям

Ми раді представити комутатор для центрів обробки даних Aruba CX 9300-32D, що відповідає тенденціям, що швидко змінюються.

Aruba CX 9300-32D - це комутатор нового покоління з фіксованою конфігурацією 12,8 Тбіт/с, висотою 1U, 32 портами 400GbE, який підтримує розгалуження портів для 200G, 100G та 25G[1]. Комутатор призначений для забезпечення гнучких та економічних мереж високої щільності 100/200/400GbE для серверів, сховищ та внутрішньофабричних підключень.

[1] Прорив 25G - справа майбутнього.

Комутатор CX 9300-32D захищає інвестиції підприємств при переході ферм серверів з 10GbE на конфігурації 25GbE та 100GbE/400GbE EVPN-VXLAN зі зниженим енергоспоживанням та меншою площею. Він підтримує великі групи центрів обробки даних, що містять до 6000 25G серверів або до 2000 серверів 100G. Це восьмиразовий стрибок у масштабуванні/щільності порівняно з поточним сервером Aruba CX 8325-32C, який масштабується до 700 25G серверів.

CX 9300-32D можна використовувати у якості leaf 25/100G або spine комутатора 100/400G (128 портів x 100G). При розгортанні як spine комутатора він може підключатися до цілого ряду leaf комутаторів, включаючи CX 8325-48Y8C, CX 8360-48Y6C, CX 10000-48Y6C Distributed Services Switch або 9300-32D для підключення серверів.

Оператори також можуть використовувати Aruba Fabric Composer для управління цими великими і складними мережевими фабриками, що зростають. Aruba Fabric Composer значно спрощує автоматизацію, координацію та кінцеву видимість підкладки фабрики та віртуалізованого накладання, допомагаючи прискорити виділення ресурсів для обчислень та зберігання у масштабі стійки.

Варіанти використання комутаційного центру обробки даних Aruba CX

Оголошення про 400GbE послідувало за інтеграцією Aruba в десятки рішень HPE, що охоплюють гіперконвергентні, критично важливі, HPC і нові варіанти використання Ethernet Storage Fabric. Всі ці рішення відмінно доповнюють нещодавно анонсований комутатор розподілених служб Aruba, Aruba CX 10000 з Pensando, нову категорію комутаторів, які надають програмно-визначені сервіси з відстеженням стану в 100-кратному масштабі та в 10-кратному збільшенні продуктивності при сукупній вартості в 1/3 порівняно з традиційною мережею та рішеннями безпеки.

Джерело: https://blogs.arubanetworks.com/solutions/hpe-aruba-introduces-400gbe-switches-for-the-most-demanding-environments/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba

Був час, коли рішення SD-WAN були орієнтовані лише на віртуалізацію WAN без особливих міркувань безпеки. Щоб заповнити цю прогалину в безпеці, з'явилися передові безпечні рішення SD-WAN, які включають найвищі можливості захисту від загроз. Фактично розширені функції безпеки, які тепер підтримуються на передових платформах SD-WAN, дозволяють клієнтам повністю відмовитися від виділених міжмережевих екранів філій і ще більше спростити інфраструктуру філій WAN.

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Програми SaaS, робочі навантаження IaaS, розповсюдження пристроїв IoT і гібридна робоча сила продовжують спонукати підприємства переглядати свої глобальні мережі та архітектури безпеки. Традиційні технології WAN, які базувалися на жорсткій архітектурі WAN, орієнтованій на маршрутизатор, повільно реагували на потреби бізнесу, пропонували непостійну якість роботи та були складними в управлінні. SD-WAN забезпечує кращу та стабільнішу продуктивність хмарних додатків, консолідує функціональні можливості глобальної мережі та підтримує нульову довіру та структуру SASE. Минулого року IDC дослідила Північну Америку та виявила, що 72% підприємств планують перейти на SD-WAN у 2021–2023 роках (1).

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось
Aruba Networks,Налаштування Aruba Instant,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Коли справа доходить до WAN (глобальної мережі), літера «S» відіграє ключову роль По-перше, загадка: що спільного між хмарними глобальними мережами (WAN) і зміями? Вони обидві шиплять: sssSASE, ssssSD-WAN і sssssSSE. Гаразд, я визнаю, що це було досить погано, але може виникнути велика плутанина, оскільки дуже багато абревіатур WAN починаються з літери «S».