Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

HPE Aruba представляє комутатори 400GbE для найвибагливіших середовищ

2022-07-04
Автор: Телесфера

Організації по всьому світу подвоїли цифрову трансформацію на початку пандемії і ці інновації продовжують приносити користь. Дані відкривають можливості для аналізу та спонукають до оперативних дій завдяки прискореному впровадженню штучного інтелекту та інтелектуальних граничних обчислень. Доповнена/віртуальна реальність, бездротовий зв'язок 5G та SD-WAN відкривають двері для революційних програм та цифрового досвіду.

Ми тільки починаємо представляти результати створення, аналізу, переміщення та зберігання неймовірних обсягів даних. Глобальні обсяги трафіку не показують жодних ознак уповільнення.

Безперервні інновації у галузях обчислень, зберігання даних та мереж необхідні для запуску наступної хвилі цифрової трансформації не лише у централізованих місцях, а й у периферії, де виконується робота. Інфраструктура повинна йти в ногу з розвитком галузі від центрів обробки даних до центрів даних.

400GbE вже тут, і він буде величезним

Нещодавно 10GbE здавалися незбагненною пропускною здатністю для підключення серверів і сховищ. Потім їхнє місце зайняли 25GbE і 40GbE, і незабаром підприємства стали об'єднувати канали 100GbE для забезпечення продуктивності, необхідної для додатків, керованих даними.

Прийняття ефективніших протоколів, таких як NVMe, створює додаткове навантаження на мережу. Сервер із чотирма дисками NVMe може швидко заповнити канал зі швидкістю 100 Гбіт/с.

100GbE є найбільш широко використовуваною швидкістю комутації центрів обробки даних з 2019 року, насамперед завдяки хмарі. Якщо говорити конкретно про корпоративну частину комутації центрів обробки даних, то в 2021 році 100GbE продемонстрував найстійкіше зростання, оскільки підприємства перейшли на більш високошвидкісні порти для підтримки AI/ML та прикордонних робочих навантажень, за якими традиційні мережі 10/25 Гбіт/с не встигають (Джерело: 650 Group).

Імпульс доступу до сервера не уповільнюється. 650 Group прогнозує, що порти 25GbE та 100GbE становитимуть 73% ринку контролерів та адаптерів до 2024 року. Конструкції серверів не тільки швидко перейдуть на 100GbE, але й матимуть кілька портів 100GbE на сервер у високопродуктивних робочих навантаженнях. Аналітична фірма прогнозує прискорення зростання пропускної спроможності у середині десятиліття.

Справа не лише у швидкості. Мережеві архітектури центрів обробки даних також зазнали змін, перейшовши до топології Leaf-spine для більшої масштабованості, швидкості реагування та гнучкості як у центрах обробки даних, так і на периферії. Мережева структура EVPN-VXLAN розширює можливості підключення рівня 2 по фізичній мережі, створюючи більш гнучку, безпечну та масштабовану мережу.

Моделі споживання також змінюються, і багато організацій використовують модель HaaS (Hardware-as-a-Service - «обладнання як сервіс»), щоб гарантувати, що інновації не будуть обмежені циклом оновлення, викликаним амортизацією капіталу.

Комутатор центру обробки даних HPE Aruba 400GbE відповідає цим тенденціям

Ми раді представити комутатор для центрів обробки даних Aruba CX 9300-32D, що відповідає тенденціям, що швидко змінюються.

Aruba CX 9300-32D - це комутатор нового покоління з фіксованою конфігурацією 12,8 Тбіт/с, висотою 1U, 32 портами 400GbE, який підтримує розгалуження портів для 200G, 100G та 25G[1]. Комутатор призначений для забезпечення гнучких та економічних мереж високої щільності 100/200/400GbE для серверів, сховищ та внутрішньофабричних підключень.

[1] Прорив 25G - справа майбутнього.

Комутатор CX 9300-32D захищає інвестиції підприємств при переході ферм серверів з 10GbE на конфігурації 25GbE та 100GbE/400GbE EVPN-VXLAN зі зниженим енергоспоживанням та меншою площею. Він підтримує великі групи центрів обробки даних, що містять до 6000 25G серверів або до 2000 серверів 100G. Це восьмиразовий стрибок у масштабуванні/щільності порівняно з поточним сервером Aruba CX 8325-32C, який масштабується до 700 25G серверів.

CX 9300-32D можна використовувати у якості leaf 25/100G або spine комутатора 100/400G (128 портів x 100G). При розгортанні як spine комутатора він може підключатися до цілого ряду leaf комутаторів, включаючи CX 8325-48Y8C, CX 8360-48Y6C, CX 10000-48Y6C Distributed Services Switch або 9300-32D для підключення серверів.

Оператори також можуть використовувати Aruba Fabric Composer для управління цими великими і складними мережевими фабриками, що зростають. Aruba Fabric Composer значно спрощує автоматизацію, координацію та кінцеву видимість підкладки фабрики та віртуалізованого накладання, допомагаючи прискорити виділення ресурсів для обчислень та зберігання у масштабі стійки.

Варіанти використання комутаційного центру обробки даних Aruba CX

Оголошення про 400GbE послідувало за інтеграцією Aruba в десятки рішень HPE, що охоплюють гіперконвергентні, критично важливі, HPC і нові варіанти використання Ethernet Storage Fabric. Всі ці рішення відмінно доповнюють нещодавно анонсований комутатор розподілених служб Aruba, Aruba CX 10000 з Pensando, нову категорію комутаторів, які надають програмно-визначені сервіси з відстеженням стану в 100-кратному масштабі та в 10-кратному збільшенні продуктивності при сукупній вартості в 1/3 порівняно з традиційною мережею та рішеннями безпеки.

Джерело: https://blogs.arubanetworks.com/solutions/hpe-aruba-introduces-400gbe-switches-for-the-most-demanding-environments/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі
Cisco,cisco,cisco безпека,новини,Налаштування,Налаштування Cisco

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN
Aruba Networks,Продуктивність,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba,Налаштування

Користувачі непостійні. Вони хочуть швидко. Вони хочуть веселощів. Найголовніше те, що вони хочуть, щоб все було послідовним. Це може здатися нерозумним, але більшість користувачів погодилися б на зниження швидкості, якби це означало більш послідовний досвід. Коли справа доходить до таких речей, як спілкування в режимі реального часу чи використання додатків, ключовим є те, що користувачі отримують однакове обслуговування та набір функцій щоразу, коли вони входять, незалежно від того звідки входять в цей час та який пристрій використовують.

Як дізнатися топологію вашої мережі

Як дізнатися топологію вашої мережі
Блог Телесфера,Aruba Networks,Налаштування,Налаштування Aruba

Топологія мережі – це розташування різних елементів мережі зв’язку, зазвичай зображується за допомогою графіка Це застосування теорії графів, де різні мережеві пристрої моделюються як вузли, а зв’язки між пристроями моделюються як зв’язки або лінії між вузлами.