НОВИНИ

Прем'єра рішення Cisco SD-WAN

2018-10-24
Автор: Телесфера

23 жовтня 2018 року компанія Cisco представила рішення Cisco SD-WAN, в рамках концепції інтенційно-орієнтованих мереж, в основі яких лежать розробки Cisco по створенню системи, здатної передбачити дії, нейтралізувати в зародку загрози безпеки, а також безперервно вдосконалюватися і вчитися.

Технологія SD-WAN призначена для створення масштабованих розподілених корпоративних мереж. Її особливістю є поділ рівнів транспорту і контролю, що дозволяє віддаленим філіям централізовано керувати транспортними мережами, зазначили в Cisco.

Згідно із заявою розробника, впровадження Cisco SD-WAN дозволить замовникам прискорити процес підключення нових філій і знизити супутні витрати, а також оптимізувати витрати на канали від операторів зв'язку. Дане рішення дає можливість налаштовувати кінцеві пристрої у віддалених філіях натисканням кнопки в центральному офісі. Ще одна ключова відмінність Cisco SD-WAN - високий рівень захищеності від кіберзагроз, який забезпечується вбудованими сегментацією, шифруванням, підтримкою логічних топологій, сервісних точок, а також зовнішніми засобами ІБ. В результаті час виявлення загроз в мережі знижується багаторазово, що мінімізує потенційні збитки компаній від втрат даних і витрати на відновлення інформації, стверджують в Cisco.

Джерело: http://www.tadviser.ru/index.php


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco оновила рішення для ЦОД

Cisco оновила рішення для ЦОД

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей.

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм.