НОВИНИ

Прем'єра рішення Cisco SD-WAN

2018-10-24
Автор: Телесфера

23 жовтня 2018 року компанія Cisco представила рішення Cisco SD-WAN, в рамках концепції інтенційно-орієнтованих мереж, в основі яких лежать розробки Cisco по створенню системи, здатної передбачити дії, нейтралізувати в зародку загрози безпеки, а також безперервно вдосконалюватися і вчитися.

Технологія SD-WAN призначена для створення масштабованих розподілених корпоративних мереж. Її особливістю є поділ рівнів транспорту і контролю, що дозволяє віддаленим філіям централізовано керувати транспортними мережами, зазначили в Cisco.

Згідно із заявою розробника, впровадження Cisco SD-WAN дозволить замовникам прискорити процес підключення нових філій і знизити супутні витрати, а також оптимізувати витрати на канали від операторів зв'язку. Дане рішення дає можливість налаштовувати кінцеві пристрої у віддалених філіях натисканням кнопки в центральному офісі. Ще одна ключова відмінність Cisco SD-WAN - високий рівень захищеності від кіберзагроз, який забезпечується вбудованими сегментацією, шифруванням, підтримкою логічних топологій, сервісних точок, а також зовнішніми засобами ІБ. В результаті час виявлення загроз в мережі знижується багаторазово, що мінімізує потенційні збитки компаній від втрат даних і витрати на відновлення інформації, стверджують в Cisco.

Джерело: http://www.tadviser.ru/index.php


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.