НОВИНИ

Прем'єра рішення Cisco SD-WAN

2018-10-24
Автор: Телесфера

23 жовтня 2018 року компанія Cisco представила рішення Cisco SD-WAN, в рамках концепції інтенційно-орієнтованих мереж, в основі яких лежать розробки Cisco по створенню системи, здатної передбачити дії, нейтралізувати в зародку загрози безпеки, а також безперервно вдосконалюватися і вчитися.

Технологія SD-WAN призначена для створення масштабованих розподілених корпоративних мереж. Її особливістю є поділ рівнів транспорту і контролю, що дозволяє віддаленим філіям централізовано керувати транспортними мережами, зазначили в Cisco.

Згідно із заявою розробника, впровадження Cisco SD-WAN дозволить замовникам прискорити процес підключення нових філій і знизити супутні витрати, а також оптимізувати витрати на канали від операторів зв'язку. Дане рішення дає можливість налаштовувати кінцеві пристрої у віддалених філіях натисканням кнопки в центральному офісі. Ще одна ключова відмінність Cisco SD-WAN - високий рівень захищеності від кіберзагроз, який забезпечується вбудованими сегментацією, шифруванням, підтримкою логічних топологій, сервісних точок, а також зовнішніми засобами ІБ. В результаті час виявлення загроз в мережі знижується багаторазово, що мінімізує потенційні збитки компаній від втрат даних і витрати на відновлення інформації, стверджують в Cisco.

Джерело: http://www.tadviser.ru/index.php


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

У компанії Cisco пророкують, що в найближчі п'ять років через IP буде передано більше даних, ніж за всю попередню історію інтернету. Інтернет складається з тисяч відкритих і приватних мереж, які охопили весь світ. І з моменту зародження інтернету в 1984 році через нього було передано понад 4.7 зетабайтів IP-трафіку. Цей обсяг можна порівняти з передачею за хвилину через світові IP-мережі всіх кінофільмів, знятих за історію людства.

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Cisco розширила лінійку комутаторів для інтенційно-орієнтованих мереж Catalyst 9000, представлену в минулому році. Нові моделі розширять застосування цих інноваційних мереж на проекти будь-якого масштабу, і більше замовників зможуть отримати побудовані на їх основі більш «розумні», прості і захищені мережі, відзначають в компанії.

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портирования VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарного гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.