НОВИНИ

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

2021-11-08
Автор: Телесфера

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

З кожним роком керівнику компанії стає все важче відстежувати ефективність інвестицій у цифрову інфраструктуру. Більше того, сьогодні ринок ІТ-рішень настільки великий, що розібратися, що саме необхідно бізнесу та яку реальну користь із цього компанія може отримати — вкрай складно.

Маючи унікальну експертизу у сфері цифрових інновацій, один із лідерів світового ринку мережевого обладнання — Cisco — розробив інноваційне рішення, яке надає користувачеві максимально великий набір даних телеметрії, а також підтримку, рівня якій на ринку поки що немає. Нове рішення не тільки дозволяє бізнесу залишатися конкурентоспроможним в епоху інновацій, а й швидше та ефективніше отримувати користь від інвестицій в ІТ-інфраструктуру. Далі – докладніше.

Експертиза - від перших

З кожним роком компаніям стає все важче встигати за «духом часу»: IT-рішення стають дедалі складнішими, зростає розрив у навичках та необхідність швидше впроваджувати нові технології. За часів блискавичних змін ІТ-ландшафту бізнес перебуває у ситуації, коли все важче захищати свої інвестиції у технології. Відповідно, для багатьох рентабельність інвестицій у нові технології виглядає, м'яко кажучи, сумнівною — інвестиції в нові технології часто проходять довгий і складний шлях, перш ніж вони вплинуть на бізнес. У кризовий час дочекатися цього ефекту може дозволити далеко не кожен.

Сьогодні у світі технологій та інновацій один із найпомітніших трендів — перехід бізнесу від разової купівлі рішення з подальшою його амортизацією та заміною через певний час, до використання підписної моделі. Cisco також активно розвивається у цьому напрямку, розробляючи безліч софтверних рішень, ліцензій та сервісних пропозицій. При цьому в компанії розуміють: продаж програмного забезпечення суттєво відрізняється від продажу продукту «з коробки» і ключовим у цьому напрямі є те, наскільки успішним та якісним був досвід кожного з користувачів, його взаємодію із пропозицією компанії, від того, яку цінність отримав власник компанії рішення Cisco для свого бізнесу.

Експерти Cisco завжди застерігають бізнес: на шляху впровадження нових технологій можуть виникнути труднощі, які можуть призвести до зриву термінів або перепланування, що може вимагати більшого бюджету, часу та ресурсів, яких у вас не може бути. Працюючи «з підпискою» у компанії розуміють, що саме від успіху та задоволеності кожного користувача залежатиме, чи повернеться він до постачальника для продовження чи придбання нового рішення, для розширення поточного рішення.

Для цього Cisco створює всередині компанії цілий підрозділ CX, який відповідає за успішну взаємодію бізнесу з купленим софтверним рішенням і фахівцями Cisco CX. Для масштабування цього досвіду компанія створює бізнес-спеціалізацію для партнерів: для її отримання партнеру необхідно пройти навчання, отримати сертифікати та впровадити практику СХ у свою компанію.

Нова сервісна пропозиція Cisco Customer Experience (CX) портфоліо — Success Tracks допомагає бізнесу швидше перетворити інвестиції в технології Cisco в додану вартість, цінність для вашого бізнесу. Це знання, ідеї, експертиза та комплексна цілодобова підтримка на рівні рішення, що реалізована за допомогою універсального цифрового інтерфейсу CX Cloud.

Success Tracks - це набір сервісних рішень, які дають можливість бізнесу швидше впроваджувати нові софтверні технології, спростити управління ІТ-ландшафтом компанії та допомогти зростати ще швидше.

Як влаштована система Success Tracks

Незабаром користувачам буде доступно 4 рівні послуг, але сьогодні ми зупинимося на перших вже доступних для замовлення двох рівнях. На даний момент, цей сервіс можуть замовити всі бажаючі на кампусну мережу з наявністю DNA центру. Але в найближчому майбутньому послуги Success tracks будуть доступні також для мережі ЦОД, Meraki, ISO та ін.

Ключова особливість сервісу – CX Cloud. Це централізований веб-портал з персоналізованим доступом до підтримки, експертизи та аналітики від експертів Cisco.

Фото: Інтерфейс Cisco CX Cloud

Портал для користувачів надає покрокову інструкцію для просування життєвого циклу купленого рішення, що дозволяє значно прискорити фазу освоєння (adoption) - повної інтеграції софту в структуру компанії для повноцінної підтримки бізнес-процесів та підвищення ефективності бізнесу.

Докладніше про рівні:

1-й рівень Success Track дає доступ до спільноти з матеріалами та великим пулом профільної інформації, до ресурсів, які зможуть дати відповіді на питання щодо підтримки запуску та обслуговування ІТ-продуктів. На першому рівні Cisco пропонує користувачам доступ до спеціальних сесій «Запитайте експертів». Вони проводяться фахівцями з рішень компанії та навчають передового досвіду роботи з продуктом.

1-й рівень Success Track також включає цілодобову підтримку ТАС центру для вирішення можливих проблем як для обладнання Cisco, так і продуктів інших вендорів (підтримка Solution Support доступна для мультивендорної мережі), а також авансову заміну з локального складу.

Крім того, користувачі отримують доступ до бази актуальної технічної інформації та аналітики з інстальованої бази споживача.

2-й рівень Success Track від Cisco створено для того, щоб прискорити шлях бізнесу до досягнення бажаних результатів. Це унікальний індивідуальний коучинг - віч-на-віч від експертів Cisco. Крім доступу до спеціалістів на основі вебінарів на задані теми, другий рівень пропонує індивідуальні сесії-акселератори для бізнесу.

Крім цього, другий рівень дозволяє уникнути незапланованих простоїв інфраструктури (а отже, заощадити час і гроші) завдяки наявності глибокої аналітики по мережі замовника на основі даних порталу CX, а також підвищенню рівня експертизи інженерів через доступ до навчальних лабораторій та матеріалів для підготовки до різних технічних сертифікацій.

Фото: Рівні Cisco Success Track

«Ми знаємо, що кожен бізнес має унікальні вимоги до ІТ-послуг. Щоб підтримати вашу компанію на шляху від адаптації та впровадження наступного технологічного рішення до постійної оптимізації ваших операцій, ми і розробили ці рівні обслуговування, які допоможуть вам досягти успіху», — підкреслюють у Cisco.

Джерело: https://techno.nv.ua/innovations/it-tehnologii-dlya-biznesa-v-kakoy-soft-investirovat-cisco-50191636.html 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.