НОВИНИ

Cisco розширила функціональність платформи DNA Center

2018-06-29
Автор: Телесфера

На конференції Cisco Live, що проходила з 10 по 14 червня в Орландо (США), компанія представила нові можливості, які стали доступні розробникам на інтенційно-орієнтованій мережевій платформі Cisco.

Зокрема, були запропоновані нові засоби розробки і відкриті інтерфейси прикладного програмування (API) для Cisco DNA Center - центру управління і контролю кампусних, філіальних і граничних інтенціно-орієнтованих мереж. Платформа DNA Center покликана перетворити мережу з набору апаратури в єдину систему. А отримавши в своє розпорядження діючі по всій мережі інтерфейси Cisco API, розробники зможуть програмувати таку систему, користуючись усіма аналітичними та інформаційними ресурсами, які надає мережа.

Завдяки інтерфейсам API платформи DNA Center розробники зможуть програмувати мережу як єдине ціле. Тепер їм буде простіше створювати додатки нового покоління, що враховують параметри мережі (network-aware applications), а партнери зможуть інтегрувати мережу в бізнес-процеси.

DNA Center допомагає ІТ-адміністраторам мережі за допомогою програмних адаптерів організувати обмін інформацією між ІТ-системами для автоматизації процесів. Тепер ІТ-персонал зможе перейти від експлуатації до інновацій.

DNA Center дає розробникам і партнерам можливість за допомогою інструментального комплекту ПЗ (SDK) гнучко підтримувати мережі, що складаються з обладнання різних виробників. Це дозволяє замовникам спростити гетерогенні мережі і керувати ними як єдиною системою.

Повідомляється, що 15 партнерів Cisco вже створили на платформі DNA Center рішення, які були продемонстровані на конференції Cisco Live. Нова функціональність DNA буде доступна протягом літа 2018 р, яку замовники можуть по підписці набути у Cisco і її партнерів.

Джерело: https://ko.com.ua/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.