НОВИНИ

Cisco розширила функціональність платформи DNA Center

2018-06-29
Автор: Телесфера

На конференції Cisco Live, що проходила з 10 по 14 червня в Орландо (США), компанія представила нові можливості, які стали доступні розробникам на інтенційно-орієнтованій мережевій платформі Cisco.

Зокрема, були запропоновані нові засоби розробки і відкриті інтерфейси прикладного програмування (API) для Cisco DNA Center - центру управління і контролю кампусних, філіальних і граничних інтенціно-орієнтованих мереж. Платформа DNA Center покликана перетворити мережу з набору апаратури в єдину систему. А отримавши в своє розпорядження діючі по всій мережі інтерфейси Cisco API, розробники зможуть програмувати таку систему, користуючись усіма аналітичними та інформаційними ресурсами, які надає мережа.

Завдяки інтерфейсам API платформи DNA Center розробники зможуть програмувати мережу як єдине ціле. Тепер їм буде простіше створювати додатки нового покоління, що враховують параметри мережі (network-aware applications), а партнери зможуть інтегрувати мережу в бізнес-процеси.

DNA Center допомагає ІТ-адміністраторам мережі за допомогою програмних адаптерів організувати обмін інформацією між ІТ-системами для автоматизації процесів. Тепер ІТ-персонал зможе перейти від експлуатації до інновацій.

DNA Center дає розробникам і партнерам можливість за допомогою інструментального комплекту ПЗ (SDK) гнучко підтримувати мережі, що складаються з обладнання різних виробників. Це дозволяє замовникам спростити гетерогенні мережі і керувати ними як єдиною системою.

Повідомляється, що 15 партнерів Cisco вже створили на платформі DNA Center рішення, які були продемонстровані на конференції Cisco Live. Нова функціональність DNA буде доступна протягом літа 2018 р, яку замовники можуть по підписці набути у Cisco і її партнерів.

Джерело: https://ko.com.ua/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.