НОВИНИ

Cisco анонсувала багаторівневу IoT-платформу Control Center 7.0

2018-08-08
Автор: Телесфера
Control Center 7.0

За даними одного з недавніх досліджень Cisco, 60% IoT-ініціатив так і залишаються на рівні прототипів. Компанії досі стикаються з такими ключовими труднощами переходу до Інтернету речей, як недолік гнучкості і надійного захисту, а також неготовність приступати до реалізації нових користувальницьких сценаріїв. Своїм корпоративним замовникам, число яких тільки за останній рік зросло з 3500 до 11000, Cisco Jasper допомагає долати ці труднощі і прискорювати впровадження Інтернету речей спільно з сервіс-провайдерами.

Компанія Cisco представила нову розширену модель реалізації переваг своєї платформи управління зв'язком Control Center.

Control Center 7.0 задовольняє потребу бізнесу в більшій гнучкості завдяки новій багаторівневій IoT-платформі, де різні компанії знайдуть свої варіанти вирішення конкретних завдань незалежно від того, на якому етапі реалізації Інтернету речей вони знаходяться. Разом з новою платформою пропонуються і нові сервіси, націлені на задоволення раніше не врахованих потреб галузі, що стосуються монетизації і безпеки Інтернету речей.

«Наша IoT-платформа управління зв'язком Control Center вперше з'явилася на ринку більше 10 років тому, і з тих пір вона стала найбільшою IoT-платформою. На сьогоднішній день вона управляє 43 млн пристроїв, до яких щомісяця додається ще понад півтора мільйона», - заявив Джахангир Мохаммед (Jahangir Mohammed), генеральний менеджер IoT-підрозділу компанії Cisco.

Разом з Control Center 7.0 Cisco Jasper дає замовникам і партнерам - сервіс-провайдерам можливість вибирати й адаптувати ті чи інші функції і сервіси у відповідності реалізуємим проектом, передбачаючи при цьому подальше розширення в разі масштабування IoT-бізнесу. Така гнучкість стала можливою завдяки тому, що Control Center 7.0 - перша IoT-платформа, на якій реалізовані:

 • продвинутий функціонал. Новий рівень платформи (Control Center Advanced) призначається для замовників з комплексними проектами, які вимагають розширених можливостей;
 • Premium Services. Перші два з комплексу послуг Premium Services, сумісних з платформою Control Center, дозволяють задовольнити раніше обділені увагою потреби IoT-бізнесу. Сервіс Threat Protection & Smart Security (TPSS) являє собою адаптоване до специфіки Інтернету речей рішення для захисту від шкідливого ПЗ і фішингових атак, реалізоване на базі Cisco Umbrella. Перше застосування TPSS знайде в індустрії підключених автомобілів. Сервіс сегментації трафіку (Traffic Segmentation) - нове рішення для підтримки різних моделей генерації доходів. Сервіс-провайдери Cisco Jasper зможуть адаптувати додаткові сервіси відповідно до тих чи інших потреб замовників;
 • підтримка LPWAN. Control Center 7.0 розширює можливості платформи до рівня малопотужних пристроїв, що стало можливим завдяки підтримці різних технологій LPWAN, включаючи NB-IoT і LTE-M.

Control Center 7.0 усуває найбільш значні перешкоди, з якими компанії стикаються на шляху до Інтернету речей.

 •  Багаторівнева система безпеки. На додаток до існуючих можливостей Control Center щодо забезпечення безпеки користувачі отримали такі кошти багаторівневого управління, як закриті для користувача групи, двофакторна аутентифікація, «білі» списки і багато іншого, що допомагає виявляти і усувати відомі проблеми.
 • Спільна робота. Завдяки інтеграції з Cisco Spark користувачі можуть спільно вирішувати питання щодо підключених пристроїв, що скорочує час усунення проблем і знижує витрати.
 • Розширена аналітика. Нові звіти за характером функціонування пристроїв за минулі періоди дають користувачам можливість вирішувати питання продуктивності, витрат і безпеки.
 • Підтримка малопотужних пристроїв. Control Center 7.0 - перша комерційна IoT-платформа, на якій підтримується управління IoT-пристроями через стільникові мережі, NB-IoT і LTE-M, що дозволяє задіяти широкий спектр різних варіантів застосування.

Представлена версія Control Center 7.0 сумісна з операційною IoT-платформою Cisco IoT Operations Platform, на якій інтегровано управління зв'язком, доставка даних і розпилення обчислення (Fog Computing), утворюючи комплексне наскрізне рішення. Воно доповнює портфоліо Cisco DNA, сфокусоване на наступному поколінні мереж з новими рівнями безпеки, аналітики і автоматизації.

Джерело: https://ko.com.ua


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.