НОВИНИ

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

2019-01-24
Автор: Телесфера

 

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм. Рішення надає замовникам опції управління, спрощення і гнучкої архітектури, відповідні як їх поточним потребам, так і з новими вимогами, які можуть виникнути в майбутньому.

Використання ScaleProtect на платформі Cisco UCS доповнює численні можливості платформи Cisco HyperFlex функціями резервного копіювання та відновлення даних. Підтримуване численною екосистемою провайдерів публічних хмар, ScaleProtect на платформі Cisco UCS перетворює Cisco HyperFlex в багатохмарну платформу.

Рішення забезпечує надійну підтримку таких додатків рівня підприємства, як SAP HANA (для обслуговування якого вже сертифіковано рішення Commvault). ScaleProtect на платформі Cisco UCS дозволяє замовникам реалізовувати свої бізнес-критичні додатки на Cisco HyperFlex, гарантуючи надійне резервне копіювання даних цих додатків і швидке відновлення при необхідності. Поєднання ScaleProtect на платформі Cisco UCS з гіперконвергентною системою Cisco HyperFlex реалізує програмно-визначаєме рішення, яке забезпечує резервне копіювання і відновлення корпоративного класу для комплексного захисту даних в дата-центрі, що працює на основі intent-based data center.

Джерело: https://ko.com.ua/commvault_rasshiryaet_vozmozhnosti_zashhity_dannyh_v_infrastrukture_cisco_127491


 

Про компанію Телесфера Інтеграція.

 

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

 

Основні напрямки роботи компанії:

 

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

 

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.