НОВИНИ

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

2019-01-24
Автор: Телесфера

 

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм. Рішення надає замовникам опції управління, спрощення і гнучкої архітектури, відповідні як їх поточним потребам, так і з новими вимогами, які можуть виникнути в майбутньому.

Використання ScaleProtect на платформі Cisco UCS доповнює численні можливості платформи Cisco HyperFlex функціями резервного копіювання та відновлення даних. Підтримуване численною екосистемою провайдерів публічних хмар, ScaleProtect на платформі Cisco UCS перетворює Cisco HyperFlex в багатохмарну платформу.

Рішення забезпечує надійну підтримку таких додатків рівня підприємства, як SAP HANA (для обслуговування якого вже сертифіковано рішення Commvault). ScaleProtect на платформі Cisco UCS дозволяє замовникам реалізовувати свої бізнес-критичні додатки на Cisco HyperFlex, гарантуючи надійне резервне копіювання даних цих додатків і швидке відновлення при необхідності. Поєднання ScaleProtect на платформі Cisco UCS з гіперконвергентною системою Cisco HyperFlex реалізує програмно-визначаєме рішення, яке забезпечує резервне копіювання і відновлення корпоративного класу для комплексного захисту даних в дата-центрі, що працює на основі intent-based data center.

Джерело: https://ko.com.ua/commvault_rasshiryaet_vozmozhnosti_zashhity_dannyh_v_infrastrukture_cisco_127491


 

Про компанію Телесфера Інтеграція.

 

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

 

Основні напрямки роботи компанії:

 

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

 

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco оновила рішення для ЦОД

Cisco оновила рішення для ЦОД

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей.

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм.