НОВИНИ

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

2019-01-24
Автор: Телесфера

 

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм. Рішення надає замовникам опції управління, спрощення і гнучкої архітектури, відповідні як їх поточним потребам, так і з новими вимогами, які можуть виникнути в майбутньому.

Використання ScaleProtect на платформі Cisco UCS доповнює численні можливості платформи Cisco HyperFlex функціями резервного копіювання та відновлення даних. Підтримуване численною екосистемою провайдерів публічних хмар, ScaleProtect на платформі Cisco UCS перетворює Cisco HyperFlex в багатохмарну платформу.

Рішення забезпечує надійну підтримку таких додатків рівня підприємства, як SAP HANA (для обслуговування якого вже сертифіковано рішення Commvault). ScaleProtect на платформі Cisco UCS дозволяє замовникам реалізовувати свої бізнес-критичні додатки на Cisco HyperFlex, гарантуючи надійне резервне копіювання даних цих додатків і швидке відновлення при необхідності. Поєднання ScaleProtect на платформі Cisco UCS з гіперконвергентною системою Cisco HyperFlex реалізує програмно-визначаєме рішення, яке забезпечує резервне копіювання і відновлення корпоративного класу для комплексного захисту даних в дата-центрі, що працює на основі intent-based data center.

Джерело: https://ko.com.ua/commvault_rasshiryaet_vozmozhnosti_zashhity_dannyh_v_infrastrukture_cisco_127491


 

Про компанію Телесфера Інтеграція.

 

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

 

Основні напрямки роботи компанії:

 

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

 

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.