НОВИНИ

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

2021-06-15
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила Webex Suite з нововведеннями, які повинні послужити фундаментом для гібридної роботи і різних заходів.

За прогнозами Cisco, 98% нарад будуть включати як мінімум одного віддаленого учасника. Нові вимоги, що пред'являються до гібридних подій і гібридного персоналу, зажадають розширення інвестицій, які не повинні обмежуватися оснащенням традиційної переговорної кімнати.

«Підрозділ Cisco, що займається технологіями для спільної роботи, дуже багато значить для наших замовників, - сказав Чак Роббінс (Chuck Robbins), генеральний директор Cisco. - З урахуванням всіх доповнень і розширень, яких з вересня налічується понад 800, ми реально зробили найбільш всеосяжне рішення для проведення нарад та заходів, дзвінків і обміну повідомленнями, яке стане фундаментом майбутньої гібридної трудової сфери».

Як запевняє виробник, новий Webex Suite - комплекс, призначений для гібридної роботи і об'єднує в одному рішенні функціональність нарад, викликів, повідомлень, опитувань і заходів. При цьому його ціна може бути на 40% менше сумарної вартості окремих складових.

На основі застосовуваних в Webex передових функцій шумозаглушення і поліпшення якості мови користувачам пропонується нова можливість оптимізації мовлення для віддалених і загальних робочих просторів. Функція My Voice Only (тільки мій голос) усуне фоновий шум, в тому числі розмови, і виділить мову основного оратора. My Voice Only буде глобально доступна в серпні 2021 р.

Анонсована раніше функціональність People Focus буде реалізована в Webex в 2021 г. За допомогою машинного навчання і штучного інтелекту People Focus скадує учасників, які перебувають в різних місцях переговорної кімнати, і дасть можливість дистанційним учасникам відчути велику залученість, при цьому всі зможуть спостерігати за жестами і виразом обличчя один одного.

Відзначається, що функціональність запобігання втрати даних Webex, яка автоматично блокує відправку повідомлень з конфіденційною інформацією. Раніше користувачам доводилося самим редагувати або видаляти такий контент після відправки. Користувачі Webex також отримають вигоду від додаткових опцій шифрування, включаючи посилене наскрізне шифрування і наскрізну верифікацію особистості. Іншими словами, клієнтам не доведеться вибирати між зручністю використання і безпекою - вони отримують і те, і інше.

Компанія впевнена, що в прийдешню еру гібридних подій необхідна комлексного платформа організації і проведення заходів необхідна. У повному масштабі вся функціональність організації і проведення заходів буде доступна після завершення угоди з придбання компанії Socio.

З'являться додаткові засоби взаємодії з аудиторією. Опитування громадської думки, вікторини, питання і відповіді на платформі Slido - рішення управління взаємодією з аудиторією, яке буде інтегровано в усі інструменти спільної роботи. Опитування громадської думки зараз доступні в нарадах (Meetings), незабаром вони будуть реалізовані і для заходів (Events).

Компанія представила Webex Desk - потужний настільний універсальний пристрій, який можна буде використовувати вдома і в офісі. Сучасна сенсорна взаємодія забезпечується за допомогою операційної системи RoomOS, яка об'єднує робочі процеси, мінімізуючи перемикання між контекстами, а платформа Webex Assistant Skills відкриває безмежні можливості розширень з голосовим управлінням для інтеграції елементів управління, контенту і додатків з пристроями Webex Devices.

Джерело: https://ko.com.ua/novye_funkcii_cisco_webex_naceleny_na_provedenie_gibridnyh_meropriyatij_137674


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).