НОВИНИ

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

2021-06-15
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила Webex Suite з нововведеннями, які повинні послужити фундаментом для гібридної роботи і різних заходів.

За прогнозами Cisco, 98% нарад будуть включати як мінімум одного віддаленого учасника. Нові вимоги, що пред'являються до гібридних подій і гібридного персоналу, зажадають розширення інвестицій, які не повинні обмежуватися оснащенням традиційної переговорної кімнати.

«Підрозділ Cisco, що займається технологіями для спільної роботи, дуже багато значить для наших замовників, - сказав Чак Роббінс (Chuck Robbins), генеральний директор Cisco. - З урахуванням всіх доповнень і розширень, яких з вересня налічується понад 800, ми реально зробили найбільш всеосяжне рішення для проведення нарад та заходів, дзвінків і обміну повідомленнями, яке стане фундаментом майбутньої гібридної трудової сфери».

Як запевняє виробник, новий Webex Suite - комплекс, призначений для гібридної роботи і об'єднує в одному рішенні функціональність нарад, викликів, повідомлень, опитувань і заходів. При цьому його ціна може бути на 40% менше сумарної вартості окремих складових.

На основі застосовуваних в Webex передових функцій шумозаглушення і поліпшення якості мови користувачам пропонується нова можливість оптимізації мовлення для віддалених і загальних робочих просторів. Функція My Voice Only (тільки мій голос) усуне фоновий шум, в тому числі розмови, і виділить мову основного оратора. My Voice Only буде глобально доступна в серпні 2021 р.

Анонсована раніше функціональність People Focus буде реалізована в Webex в 2021 г. За допомогою машинного навчання і штучного інтелекту People Focus скадує учасників, які перебувають в різних місцях переговорної кімнати, і дасть можливість дистанційним учасникам відчути велику залученість, при цьому всі зможуть спостерігати за жестами і виразом обличчя один одного.

Відзначається, що функціональність запобігання втрати даних Webex, яка автоматично блокує відправку повідомлень з конфіденційною інформацією. Раніше користувачам доводилося самим редагувати або видаляти такий контент після відправки. Користувачі Webex також отримають вигоду від додаткових опцій шифрування, включаючи посилене наскрізне шифрування і наскрізну верифікацію особистості. Іншими словами, клієнтам не доведеться вибирати між зручністю використання і безпекою - вони отримують і те, і інше.

Компанія впевнена, що в прийдешню еру гібридних подій необхідна комлексного платформа організації і проведення заходів необхідна. У повному масштабі вся функціональність організації і проведення заходів буде доступна після завершення угоди з придбання компанії Socio.

З'являться додаткові засоби взаємодії з аудиторією. Опитування громадської думки, вікторини, питання і відповіді на платформі Slido - рішення управління взаємодією з аудиторією, яке буде інтегровано в усі інструменти спільної роботи. Опитування громадської думки зараз доступні в нарадах (Meetings), незабаром вони будуть реалізовані і для заходів (Events).

Компанія представила Webex Desk - потужний настільний універсальний пристрій, який можна буде використовувати вдома і в офісі. Сучасна сенсорна взаємодія забезпечується за допомогою операційної системи RoomOS, яка об'єднує робочі процеси, мінімізуючи перемикання між контекстами, а платформа Webex Assistant Skills відкриває безмежні можливості розширень з голосовим управлінням для інтеграції елементів управління, контенту і додатків з пристроями Webex Devices.

Джерело: https://ko.com.ua/novye_funkcii_cisco_webex_naceleny_na_provedenie_gibridnyh_meropriyatij_137674


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.