НОВИНИ

Webex розширює можливості безпечного дистанційного навчання

2020-09-09
Автор: Телесфера

 

Група спільної роботи Cisco Collaboration анонсувала нововведення рішення Webex Classrooms, яке доповнює захищену платформу Cisco для онлайн-навчання при комбінованому навчанні.

Cisco Webex Classrooms робить процес онлайн-навчання більш природним, як для учнів, так і для вчителів і батьків. Рішення пропонує формат класної кімнати, де вчителі і учні можуть організовувати класи, переглядати розклад, планувати і проводити уроки, виділяти віртуальні прийомні години і т.д. Учням буде простіше з'єднуватися один з одним і отримувати доступ до навчальних матеріалів, при цьому і батьки не залишаться в стороні - вони отримають можливість планувати час для віртуального спілкування з учителями.

Для організації гібридного навчання і спрощення проведення відеодзвінків Webex Classrooms працює в парі з Webex Meetings. Школи різних країн вже використовують Webex для гібридного навчання.

Рішення Webex Meetings отримало безліч нових функцій для освітньої сфери, які допоможуть вчителям, учням, батькам та ІТ-персоналу раціонально організувати новий навчальний процес.

Для вчителів. Нові функції Webex Meetings допомагають зосередитися на навчальному процесі. Закриваємо двері у віртуальний клас. Функція автоматичного закриття наради відключає доступ для всіх, крім зареєстрованих користувачів і учнів. Правила визначає вчитель - відвідувачі чекають дозволу у вестибюлі або можуть зовсім не потрапити в клас.

Розбиваємо клас на групи для кращого засвоєння матеріалу. Функція допомагає поліпшити динаміку навчання. Розбившись на невеликі групи, учні разом вивчають будь-який матеріал і вирішують завдання. Учитель може спостерігати за групами, приєднуватися до них і розсилати повідомлення з необхідною інформацією, в тому числі про закінчення групової роботи.

Дотримуємося дисципліни в класі. Функції Webex для відключення мікрофона допомагають усунути відволікаючі фактори і краще контролювати віртуальний клас. Той хто підняв руку переміщається в початок списку, тому вчитель ніколи не пропустить питання. Webex дозволяє залучити помічника, щоб працювати одночасно з декількома класами.

Заряджаємо клас енергією. Різні пристрої Webex допомагають оптимізувати класне приміщення і навчальний процес для всіх. Так, учитель може сидіти, стояти, ходити по класу - пристрій відстеження доповідача буде тримати вчителя в фокусі, коли він, як завжди, походжає по класу. Ті, що навчаються в онлайні як би переносяться в клас, зберігають зацікавленість і активність.

Для учнів. Учні краще засвоюють матеріал, коли обстановка пробуджує інтерес, захоплює і допомагає вчитися - безпечно і без обмежень.

Вчимося в своєму темпі. Рішення Webex Assistant for Meetings дозволяє створювати транскрипцію наради, щоб кожен міг вивчати матеріал у відповідності зі своїми особливостями сприйняття. Разом з повною транскрипцією записуються переліки завдань, короткий зміст і класні сесії, тому в будь-який момент можна повернутися назад і переглянути пройдений матеріал.

Спілкуємося зі шкільними друзями. Webex Teams дає учням можливість передавати повідомлення, обмінюватися матеріалами, спільно працювати над завданнями, користуватися дошкою для записів, дзвонити учасникам групи, причому для всіх цих дій, які можна виконувати на будь-якому пристрої, використовується один додаток.

Для батьків. Батьки відіграють величезну роль в навчальному процесі, часто замінюючи чергових по школі, помічників вчителів, репетиторів і т.д.

Віртуально спілкуємося з учителями. В рамках Webex Teams вчителя можуть організовувати особисті зустрічі з батьками, повідомляти навчальні новини, завдання і т.д.

Спостерігаємо за домашньою роботою. Вас призначили контролювати виконання домашніх завдань? Webex Assistant допоможе переглянути зроблені в класі примітки і пройдені теми, і навіть побачити запис класних занять, щоб відстежувати стан робіт і пропонувати допомогу.

Для IT-персоналу. ІТ-персонал забезпечує безпечне середовище навчання. У нас є для вас гарні новини.

Простота і безпека прямо з коробки. Webex підтримує готові навчальні шаблони і параметри безпеки для проведення віртуальних занять. Тепер стало легше безпечно і захищено налаштувати і організувати віртуальний клас.

Робота з великим числом інструментів. Webex Education Connector бесшовно інтегрується з системою Schoology, а також з такими системами управління навчанням, як Canvas, Moodle, Blackboard і ін.

Джерело: https://ko.com.ua/webex_rasshiryaet_vozmozhnosti_bezopasnogo_distancionnogo_obucheniya_134360


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba: в авангарді Wi-Fi 6. Кому і для чого потрібні точки доступу нового покоління

Aruba: в авангарді Wi-Fi 6. Кому і для чого потрібні точки доступу нового покоління

Розвиток мереж зв'язку може відбуватися по-різному, часто навіть в темпі, набагато випереджаючому ринок: багато в чому так сталося з технологією 5G, яку спочатку сильно розпіарили, а потім почали думати про те, як її розгорнути і в яких сценаріях застосовувати. З Wi-Fi 6 - інша історія: ця технологія з'явилася у відповідь на реальні потреби користувачів і недоліки попередніх поколінь. Незважаючи на відомі обмеження у використанні сьогодні - наприклад, на відсутність критичної маси гаджетів, які підтримують цю технологію, а також неготовність компаній разом оновлювати звичну мережеву інфраструктуру - в перспективі 2-3 років Wi-Fi 6 безперечно стане найбільш затребуваною серед стандартів серії 802.11.

Cisco розповіла про основні вектори загроз і тактики кіберзлочинців

Cisco розповіла про основні вектори загроз і тактики кіберзлочинців

Експерти з компанії Cisco вивчили бази даних MITER ATT & CK і розповіли про вектори загроз, на яких співробітники служб кібербезпеки підприємств повинні зосередити свої зусилля. Як повідомили фахівці, в першій половині 2020 року безфайлові зломи були найбільш поширеним вектором атак на підприємствах. Безфайлові атаки включають запровадження процесів, підробку реєстру і використання таких шкідників, як безфайловий троян Kovter, впроваджувач коду на основі легітимних процесів Poweliks і безфайлові шкідливе ПО Divergent.

Штучний інтелект: великі перспективи або межа можливостей?

Штучний інтелект: великі перспективи або межа можливостей?

Інтерес до високих технологій в сучасному світі подібний ринковим циклам і порами року. Підвищені очікування, які підігріваються рекламою і ентузіазмом вчених, змінюються прохолодним скепсисом. На думку деяких фахівців, технології штучного інтелекту переживають період спаду. Скептики стверджують, що перспективи цієї галузі були перебільшені, а грандіозні обіцянки, які вже здавалися реальністю, не виконані.