НОВИНИ

Cisco представила нові рішення, які роблять спільну роботу на дому і в офісі ще зручніше

2020-06-16
Автор: Телесфера

Компанія Cisco провела в Києві круглий стіл, під час якого розповіла про нові можливості своїх рішень для спільної роботи і розповіла про те, як вони допоможуть зробити бізнес замовників ефективніше в умовах «нової нормальності». Так, вперше в Україні журналістам були представлені нові Webex-пристрої на основі штучного інтелекту, а також Cisco Webex Assistant for Webex Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку, який автоматично розпізнає мову і після закінчення зустрічі формує перелік подальших необхідних дій («хвилинки»).

«Пандемія COVID-19 змінила наш спосіб життя сильніше, ніж будь-хто очікував. Сьогодні, в новій реальності, ми по-новому взаємодіємо, працюємо, вчимося і граємо. Ніколи ще так багато людей і організацій не покладалися так сильно на технології спільної роботи - зокрема, на рішення Cisco. Сьогодні ми хочемо представити вам ряд інноваційних продуктів, які допоможуть компаніям і окремим користувачам налагоджувати ефективну віддалену взаємодію», - прокоментував керівник бізнесу корпорації Cisco в Україні Сергій Мартинчук.

Новий цифровий помічник Webex Assistant for Webex Meetings на основі штучного інтелекту.

Webex Assistant for Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку. Він розуміє голосові команди для виконання таких рутинних завдань, як транскрибування, складання протоколів та підведення підсумків (follow-up), щоб учасники зустрічі могли зосередитися на обговорюваній темі. Ви зможете не тільки побачити титри і миттєву транскрипцію сказаного, але ще і вказати додатком, які пункти слід виділити. Тепер можна здійснювати пошук по протоколам - і не тільки поточної зустрічі, але декількох зустрічей. Помічник запише пункти, які необхідно виконати, і тепер ніхто не забуде, хто що повинен зробити. А «бейджи», що привласнюються учасникам бесіди, точно вказують, хто що говорить під час зустрічі.

Нові пристрої для віддаленої роботи

- Desk Pro. Найближчою аналогією буде «моментальний офіс», яким може користуватися керівник, рядовий працівник або навіть ціла група. Всі самі просунуті функції портфоліо Cisco реалізовані в пристрої, головна частина якого - 27-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 4K і роз'ємом USB-C. Є вбудований веб-додаток, немає необхідності в додатковому екрані і зарядному пристрої. Desk Pro працює не тільки з Webex, але і з будь-якою службою телеконференцій. Desk Pro впізнає користувача, коли він наблизиться, і привітає його. Якщо домашній офіс трохи захаращений, а часу на прибирання немає, Desk Pro розмиє фон або підставить віртуальний. А система шумозаглушення подбає про те, щоб сторонній шум не заважав зустрічі.

- Room Panorama. Основна ідея полягає в об'єднанні двох половинок переговорного столу, що знаходяться один від одного на відстані кількох тисяч кілометрів. Тепер при взаємодії віддалених команд буде створюватися враження, що вони знаходяться в одному просторі, а плідному проведенню зустрічі допоможуть комплексні функції ШІ, робота з контентом і інтеграція. При цьому не просто створюється реальний ефект присутності: в розпорядженні учасників знаходяться функціонал розпізнавання осіб, який вкаже імена і посади присутніх, інструментарій складання резюме зустрічі і можливість підключення додаткових сенсорних екранів Webex Board.

- Нова гарнітура Bluetooth. Cisco Headset 700 відфільтрує офісний шум і допоможе зосередитися на важливому. Підключивши гарнітуру до власного пристрою або будь-якого пристрою Cisco, можна переміщатися по офісу і легко переходити від фонового слухання музики до вхідного дзвінка або чергової конференції. Зручність Headset 700 оцінять і працівники розумової праці, і співробітники контакт-центрів. Для її налаштування використовується мобільний додаток. ІТ-адміністратори зможуть управляти гарнітурами через Control Hub, будучи впевненими в захисті від погроз і зараження шкідливим ПЗ. Більш того, гарнітури Cisco Headset 700 інтегровані з нашим додатком і пристроями для спільної роботи. Вони володіють унікальними інтелектуальними можливостями. Сьогодні вони вміють виявляти і пригнічувати фоновий шум. Цілком можливо, що завтра вони зможуть нагадати про початок через кілька хвилин телеконференції.

- Cisco Webex Room USB. Новий відео пристрій початкового рівня Cisco Webex Room USB дозволить малому бізнесу по максимуму використовувати можливості спільної роботи. Cisco Webex Room USB пропонує найвищу якість і безпеку в доступному відеопристрої початкового рівня для переговорних кімнат і невеликих офісних просторів. Комфортне використання, простота установки і управління роблять Cisco Webex Room USB привабливою альтернативою серед аналогічних пристроїв. Webex Room USB ідеально підійде для невеликих організацій, які тільки починають входити в світ відеоконференцзв'язку, але при цьому хочуть отримати рішення бізнес-класу, яке не викликає додаткових проблем і витрат.

Джерело: https://ko.com.ua/tehnologii_cisco_dlya_jeffektivnoj_raboty_biznesa_v_period_pandemii_133376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів

Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів

В ході конференції Cisco Live, яка вперше пройшла в онлайн форматі, компанія Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів (IBN, Intent Based Networks). Ці продукти призначені для оптимізації мережевих і бізнес-операцій, вони спрямовані на автоматизацію різних процесів і надання аналітики, яка допоможе ІТ-службам підвищити гнучкість і краще координувати свою діяльність з бізнес-цілями компаній.

Aruba Edge Services Platform (ESP)

Aruba Edge Services Platform (ESP)

10 червня 2020 року стало відомо, що компанія Hewlett Packard Enterprise представила хмарну платформу на основі технологій штучного інтелекту - Aruba ESP (Edge Services Platform), яка прогнозує і вирішує проблеми на кордоні мережі до того, як вони виникнуть. Aruba ESP являє собою автоматизовану платформу, яка побудована на базі AIOps (штучний інтелект для управління ІТ) і реалізує модель «нульової довіри» (Zero Trust) для забезпечення мережевої безпеки.

Лінійка Aruba Instant On поповнилася новими комутаторами для малого бізнесу

Лінійка Aruba Instant On поповнилася новими комутаторами для малого бізнесу

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, оголосила про розширення лінійки продуктів Aruba Instant On за рахунок включення в нього комутаторів нової серії, які дозволяють малим підприємствам розгорнути єдину високошвидкісну мережу, просту в налаштуванні, управлінні і обслуговуванні. Нові комутатори Aruba Instant On 1930 легко інтегруються з існуючими точками доступу Aruba Instant On і можуть централізовано управлятися за допомогою мобільного додатку Instant On, незалежно від того, чи будуть вони розгорнуті для забезпечення безперервності ведення бізнесу або проекту по модернізації мережі.