НОВИНИ

Veeam і Cisco представили нову платформу доступності даних на базі HyperFlex

2018-09-04
Автор: Телесфера

Veeam Software, оголосила про розширення співпраці з Cisco. Компанії представили спільне рішення для забезпечення надвисокої доступності даних Cisco HyperFlex - нову відмовостійку платформу управління даними, яка забезпечує безпроблемну масштабованість, простоту використання і забезпечення техпідтримки мультихмарних середовищ компанією Cisco.

Великі компанії все частіше усвідомлюють необхідність переходу від складних традиційних рішень для захисту даних до сучасних рішень для забезпечення доступності даних в мультихмарних середовищах. Вони звертаються до лідерів галузі, прагнучи отримати надійне, масштабоване, просте в управлінні рішення з підтримкою розподілених і мультихмарних середовищ. Тепер компанії зможуть виконати критично важливе системне оновлення в рамках однієї операції, що спрощує процеси придбання, розгортання і підтримки.

«Ми продовжуємо зміцнювати і розширювати наше партнерство з Cisco, - сказав Пітер Маккей, співуправляючий директор і президент Veeam. - Ми вже були визнані ними партнером року серед незалежних постачальників ПЗ і завдяки нашим з Cisco спільним зусиллям досягли успіху на ринку. Зараз ми розробляємо нове рішення, щоб задовольнити потреби клієнтів, які шукають інноваційні способи модернізації своїх дата-центрів. Доступність даних з Veeam на основі Cisco HyperFlex відповідає запитам великих корпоративних замовників і постачальників послуг, яким необхідні додаткові інтегровані рішення для Cisco. Замовники отримують можливість придбання продукту у єдиного постачальника, так як дане рішення буде пропонуватися безпосередньо компанією Cisco. Ми впевнені, що наша тісна співпраця дозволить забезпечити підтримку ІТ-інфраструктур, яким необхідні більш досконалі способи забезпечення відмовостійкості їх ІТ-систем».

Нове рішення поєднує в собі платформу надвисокої доступності даних Veeam з гіперконвергентною інфраструктурою Cisco HyperFlex. Це дозволяє задовольнити вимоги корпоративних замовників, які зазнають труднощів з традиційними технологіями, які неможливо масштабувати і які не здатні надати надвисоку доступність даних, необхідну сучасним великим компаніям.

«Ринок захисту даних розвивається в бік більш програмно-визначених і масштабованих продуктів. І для забезпечення успіху замовників виникає гостра необхідність в масштабованій платформі, що підходить для великих компаній і відрізняється багатим функціоналом, - сказав Сива Сівакумар, директор Cisco за рішеннями для дата-центрів. - Поєднання можливостей Veeam по інтелектуальному управлінню даними з Cisco HyperFlex - інфраструктурою з кращою в галузі продуктивністю, гнучкістю і простотою розгортання - дозволяє нам створити рішення, яке відповідає цим запитам. Ми плануємо і далі розвивати це рішення, додаючи нові можливості, що відповідають сучасним ІТ-вимогам щодо відновлення, зберігання і відмовостійкості».

Нове масштабоване і відмовостійке рішення для забезпечення доступності даних великих ІТ-компаній може використовуватися не тільки в якості сховища Veeam, але і для управління всією платформою Veeam Availability Platform.

Можна відзначити наступні переваги: надвисока доступність даних всіх віртуальних, фізичних і хмарних середовищ; безпроблемна масштабованість і зниження експлуатаційних витрат; зниження ризиків і скорочення часу виведення продукції на ринок; спрощення та оптимізація розгортання: єдиний SKU Cisco, який включає в себе все встановлене програмне і відповідне апаратне забезпечення; можливість простої одноразової покупки і підтримки рішення Cisco.

Нова платформа доступності даних Veeam на основі Cisco HyperFlex буде поширюватися через Cisco. При цьому Cisco також буде забезпечувати підтримку всієї функціональності рішення, дозволяючи замовникам спокійно і впевнено розгортати систему. Очікується, що рішення стане доступним в четвертому кварталі 2018 г.

Джерело: http://www.cnews.ru/news/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Нові рішення Cisco допоможуть малому бізнесу в умовах «нової нормальності»

Нові рішення Cisco допоможуть малому бізнесу в умовах «нової нормальності»

Наступного тижня на конференції CiscoLive!, яка вперше проведиться в онлайн форматі, Cisco представить нові продукти для портфоліо Cisco Designed, покликані допомогти в рішенні п'яти ключових технологічних проблем малого бізнесу та допомогти повернутися до нормального функціонування після зняття карантинних заходів.

Засоби Cisco для безпечної віддаленої роботи

Засоби Cisco для безпечної віддаленої роботи

На тлі пандемії помітно зріс інтерес до засобів для віддаленої роботи. Однак не всі вони, як з'ясувалося, забезпечують належний рівень безпеки і конфіденційності. Саме на забезпечення цих функцій робить ставку Cisco в своїх рішеннях для комунікацій. Компанія провела серію вебінарів, присвячених таким системам

«Тримай удар з Cisco MSLA!»

«Тримай удар з Cisco MSLA!»

В рамках онлайн-конференції Cisco Tech Talks компанія «Мегатрейд» познайомила з рішеннями з лінійки Cisco MSLA, що просуваються нею, які дозволяють розвивати ІТ-інфраструктуру підприємств в умовах карантину.