НОВИНИ

Veeam і Cisco представили нову платформу доступності даних на базі HyperFlex

2018-09-04
Автор: Телесфера

Veeam Software, оголосила про розширення співпраці з Cisco. Компанії представили спільне рішення для забезпечення надвисокої доступності даних Cisco HyperFlex - нову відмовостійку платформу управління даними, яка забезпечує безпроблемну масштабованість, простоту використання і забезпечення техпідтримки мультихмарних середовищ компанією Cisco.

Великі компанії все частіше усвідомлюють необхідність переходу від складних традиційних рішень для захисту даних до сучасних рішень для забезпечення доступності даних в мультихмарних середовищах. Вони звертаються до лідерів галузі, прагнучи отримати надійне, масштабоване, просте в управлінні рішення з підтримкою розподілених і мультихмарних середовищ. Тепер компанії зможуть виконати критично важливе системне оновлення в рамках однієї операції, що спрощує процеси придбання, розгортання і підтримки.

«Ми продовжуємо зміцнювати і розширювати наше партнерство з Cisco, - сказав Пітер Маккей, співуправляючий директор і президент Veeam. - Ми вже були визнані ними партнером року серед незалежних постачальників ПЗ і завдяки нашим з Cisco спільним зусиллям досягли успіху на ринку. Зараз ми розробляємо нове рішення, щоб задовольнити потреби клієнтів, які шукають інноваційні способи модернізації своїх дата-центрів. Доступність даних з Veeam на основі Cisco HyperFlex відповідає запитам великих корпоративних замовників і постачальників послуг, яким необхідні додаткові інтегровані рішення для Cisco. Замовники отримують можливість придбання продукту у єдиного постачальника, так як дане рішення буде пропонуватися безпосередньо компанією Cisco. Ми впевнені, що наша тісна співпраця дозволить забезпечити підтримку ІТ-інфраструктур, яким необхідні більш досконалі способи забезпечення відмовостійкості їх ІТ-систем».

Нове рішення поєднує в собі платформу надвисокої доступності даних Veeam з гіперконвергентною інфраструктурою Cisco HyperFlex. Це дозволяє задовольнити вимоги корпоративних замовників, які зазнають труднощів з традиційними технологіями, які неможливо масштабувати і які не здатні надати надвисоку доступність даних, необхідну сучасним великим компаніям.

«Ринок захисту даних розвивається в бік більш програмно-визначених і масштабованих продуктів. І для забезпечення успіху замовників виникає гостра необхідність в масштабованій платформі, що підходить для великих компаній і відрізняється багатим функціоналом, - сказав Сива Сівакумар, директор Cisco за рішеннями для дата-центрів. - Поєднання можливостей Veeam по інтелектуальному управлінню даними з Cisco HyperFlex - інфраструктурою з кращою в галузі продуктивністю, гнучкістю і простотою розгортання - дозволяє нам створити рішення, яке відповідає цим запитам. Ми плануємо і далі розвивати це рішення, додаючи нові можливості, що відповідають сучасним ІТ-вимогам щодо відновлення, зберігання і відмовостійкості».

Нове масштабоване і відмовостійке рішення для забезпечення доступності даних великих ІТ-компаній може використовуватися не тільки в якості сховища Veeam, але і для управління всією платформою Veeam Availability Platform.

Можна відзначити наступні переваги: надвисока доступність даних всіх віртуальних, фізичних і хмарних середовищ; безпроблемна масштабованість і зниження експлуатаційних витрат; зниження ризиків і скорочення часу виведення продукції на ринок; спрощення та оптимізація розгортання: єдиний SKU Cisco, який включає в себе все встановлене програмне і відповідне апаратне забезпечення; можливість простої одноразової покупки і підтримки рішення Cisco.

Нова платформа доступності даних Veeam на основі Cisco HyperFlex буде поширюватися через Cisco. При цьому Cisco також буде забезпечувати підтримку всієї функціональності рішення, дозволяючи замовникам спокійно і впевнено розгортати систему. Очікується, що рішення стане доступним в четвертому кварталі 2018 г.

Джерело: http://www.cnews.ru/news/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

У компанії Cisco пророкують, що в найближчі п'ять років через IP буде передано більше даних, ніж за всю попередню історію інтернету. Інтернет складається з тисяч відкритих і приватних мереж, які охопили весь світ. І з моменту зародження інтернету в 1984 році через нього було передано понад 4.7 зетабайтів IP-трафіку. Цей обсяг можна порівняти з передачею за хвилину через світові IP-мережі всіх кінофільмів, знятих за історію людства.

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Cisco розширила лінійку комутаторів для інтенційно-орієнтованих мереж Catalyst 9000, представлену в минулому році. Нові моделі розширять застосування цих інноваційних мереж на проекти будь-якого масштабу, і більше замовників зможуть отримати побудовані на їх основі більш «розумні», прості і захищені мережі, відзначають в компанії.

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портирования VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарного гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.