НОВИНИ

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

2021-06-04
Автор: Телесфера

В ході віртуальної конференції Future Cloud компанія Cisco розповіла про розвиток своєї хмарної стратегії і представила революційну, за її заявою, платформу для гібридних хмар Cisco UCS X-Series під управлінням Cisco Intersight.

Світ, в якому ми живемо, гіперпідключений і розподілений, все більше покладається на хмарні технології. При цьому ІТ-службам стає все складніше забезпечувати оптимальні параметри цифрової взаємодії для користувачів, яким потрібен доступ в будь-якому місці і в будь-який час. Щоб впоратися зі зростаючою розподіленістю додатків, користувачів і технічного персоналу, бізнес переходить на хмарні операційні моделі, які забезпечують швидкість, аналітику і контроль.

Відзначається, що за останні шість років багатомільярдні інвестиції Cisco були спрямовані на вбудовування хмарних технологій в усі сфери свого бізнесу. Компанія фокусувалася на сприянні замовникам в побудові надійних хмарних стратегій для п'яти основних напрямків: забезпечення безперервності бізнесу, аналітика, безпека, взаємодія і управління.

В ході конференції Future Cloud компанія розповіла про розвиток своєї хмарної стратегії по ряду перерахованих напрямків, а також про те, як вона допомагає бізнесу підключатися, захищатися і автоматизуватися, забезпечуючи безшовну цифрову взаємодію в сучасному гібридному хмарному світі.

«Призначений для користувача досвід - ключ до успіху в цифровому світі, - зазначає Тодд Найтінгейл (Todd Nightingale), старший віце-президент і генеральний менеджер Групи корпоративних мереж і хмарних технологій компанії Cisco. - Наша основна мета - надавати технічним фахівцям всі можливості для забезпечення максимально комфортної та безпечної роботи з додатками. Тільки Cisco здатна запропонувати гібридні хмарні рішення,засоби видимості, аналізу та автоматизації, необхідні для якнайшвидшого реального впровадження хмарних технологій».

Серед представлених гібридних хмарних інновацій Cisco.

Компанія анонсувала нові рішення Cisco UCS X-Series. Вже понад 50 тис. замовників в усьому світі використовують в дата-центрах систему уніфікованих обчислень Cisco Unified Computing System (UCS). За заявою компанії, Cisco UCS X, повністю інтегрована з Cisco Intersight - це перша система, орієнтована на використання в гібридних хмарних середовищах. Рішення, яке об'єднало кращі характеристики стоєчних і блейд систем з революційною технологією UCS X-Fabric, вже сьогодні забезпечує виконання різноманітних робочих навантажень і на найближчі десять років готове до чергових інновацій в області процесорів, прискорювачів і міжмережевих взаємодій.

Анонсована Intersight Cloud Orchestrator, яка пропонує просту у використанні базову середу автоматизації, що практично не вимагає програмування, для спрощення і прискорення комплексних процесів, з тим щоб полегшити ІТ-службам рішення задач по оркестрації інфраструктури і робочих навантажень і прискорення доставки сервісів.

Також представлена Intersight Workload Engine - потужна платформа для сучасних хмарних робочих навантажень. Побудована на основі технології віртуалізації KVM і Kubernetes платформа використовує контейнерну віртуалізацію і є операційним середовищем Cisco для платформи Hyperflex із забезпеченням управління на основі підходу SaaS.

Нове розширення для Intersight Kubernetes Service - Cisco Service Mesh Manager - забезпечить глибокий огляд, спрощене управління і безпеку на основі правил і інтуїтивну візуалізацію сервісних топологій в кластерах K8s в локальних і хмарних середовищах.

Інфраструктура Cisco Cloud ACI, доступна в хмарах AWS і Azure, тепер з'явиться і в хмарі Google Cloud (це заплановано на осінь 2021 р.) Загальні політики і операційна модель Cloud ACI істотно знижують вартість і зручний спосіб упорядкування гібридними і мультихмарними робочими навантаженнями.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_delaet_akcent_na_razvitii_reshenij_dlya_gibridnyh_oblakov_137578


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).