НОВИНИ

Новий сервер Cisco UCS C480ML M5 оптимізований для роботи з іноземними інвестиціями і машинним навчанням

2018-09-14
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила сервер UCS C480ML M5, за її заявою, розроблений спеціально для обробки робочих навантажень в області штучного інтелекту і машинного навчання.

За даними аналітичної компанії Gartner, тільки 4% ІТ-директорів повідомили про запуск в експлуатацію проектів на базі штучного інтелекту, проте в найближчі роки їх число суттєво зросте, і коли це станеться, ІТ-відділи повинні будуть управляти новими робочими навантаженнями і новим розподілом трафіку .

Cisco UCS С480ML M5 прискорює процес глибокого навчання - одного з варіантів машинного навчання, що вимагає інтенсивних обчислень, що використовує нейронні мережі та великі набори даних для навчання комп'ютерів рішенням комплексних завдань. Сервер, оснащений графічними процесорами NVIDIA, призначений для прискорення роботи популярних програмних стеків машинного навчання. Для нього необхідна ІТ-архітектура, здатна працювати з великими наборами даних, а також інструментарій осмислення цих даних для подальшого навчання. Тому основну мету співпраці Cisco з технологічними партнерами в області машинного навчання можна сформулювати так: спростити впровадження і скоротити терміни отримання аналітичної інформації.

«У найближчі кілька років додатки, засновані на технологіях штучного інтелекту і машинного навчання, стануть основою діяльності підприємств. Це допоможе вирішити безліч комплексних бізнес-проблем, але при цьому поставить перед ІТ-відділами нові завдання, - вважає Роланд Акра (Roland Acra), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Cisco з розробки та просування ЦОД. - Сьогоднішнє поповнення лінійки Cisco UCS дасть потужний імпульс розвитку ініціатив в області ІІ в самих різних галузях. Наші перші замовники з фінансового сектора вивчають способи підвищення ефективності виявлення шахрайства та вдосконалення алгоритмічної торгівлі. Медики, в свою чергу, зацікавлені в підвищенні точності діагностики, вдосконалення класифікації медичних зображень і прискорення розробки нових лікарських засобів».

Разом з новим сервером Cisco UCS C480 ML компанія Cisco пропонує замовникам повний спектр обчислювальних опцій для всіх етапів життєвого циклу штучного інтелекту і машинного навчання: від збору і аналізу даних на кордоні, підготовки даних і навчання в ЦОД до отримання результатів в реальному часі.

Повідомляється, що новий сервер Cisco для додатків ІІ дає можливість витягти з даних більше інформації, використовувати її для прискорення прийняття рішень. Також, спираючись на свої нові ініціативи DevNet AI Developer Center і DevNet Ecosystem Exchange, Cisco пропонує фахівцям з аналізу даних і розробникам інструменти та ресурси для створення додатків нового покоління.

Заявлено, що система уніфікованих обчислень спрощує для ІТ-фахівців процес додавання нових технологій в робоче середовище. Використовуючи технологію Cisco Intersight, вони отримують такі переваги хмарного управління, як простота і розширення сфери дії. Тепер із хмари можна автоматизувати застосування політик і експлуатаційних процесів для всієї обчислювальної інфраструктури. Застосовуючи рекомендовані архітектури Cisco, які допомагають розібратися в хитросплетіннях стеків, які швидко розвиваються, програмного забезпечення ІІ і машинного навчання, ІТ-фахівці зможуть впевнено розгортати додатки в масштабі всього підприємства.

Компанія Cisco використовує підходи на базі технологій контейнерів і хмар для спрощення масштабного розгортання відкритого ПЗ незалежно від місцезнаходження додатків. Компанія сертифікує для нового сервера такі середовища і ПЗ машинного навчання, як Anaconda і Kubeflow, а також рішення від Cloudera і Hortonworks.

У стоєчному сервері Cisco UCS C480 ML M5 використані напрацювання, реалізовані в продуктах Cisco UCS B, Cisco UCS C і Cisco HyperFlex. Сервер буде доступний для придбання у партнерів Cisco в IV кварталі 2018 р, також від підрозділу Cisco Services будуть доступні засоби підтримки штучного інтелекту і машинного навчання в області аналітики, глибокого навчання і автоматизації.

Джерело: https://ko.com.ua/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Нові рішення Cisco допоможуть малому бізнесу в умовах «нової нормальності»

Нові рішення Cisco допоможуть малому бізнесу в умовах «нової нормальності»

Наступного тижня на конференції CiscoLive!, яка вперше проведиться в онлайн форматі, Cisco представить нові продукти для портфоліо Cisco Designed, покликані допомогти в рішенні п'яти ключових технологічних проблем малого бізнесу та допомогти повернутися до нормального функціонування після зняття карантинних заходів.

Засоби Cisco для безпечної віддаленої роботи

Засоби Cisco для безпечної віддаленої роботи

На тлі пандемії помітно зріс інтерес до засобів для віддаленої роботи. Однак не всі вони, як з'ясувалося, забезпечують належний рівень безпеки і конфіденційності. Саме на забезпечення цих функцій робить ставку Cisco в своїх рішеннях для комунікацій. Компанія провела серію вебінарів, присвячених таким системам

«Тримай удар з Cisco MSLA!»

«Тримай удар з Cisco MSLA!»

В рамках онлайн-конференції Cisco Tech Talks компанія «Мегатрейд» познайомила з рішеннями з лінійки Cisco MSLA, що просуваються нею, які дозволяють розвивати ІТ-інфраструктуру підприємств в умовах карантину.