НОВИНИ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

2022-08-15
Автор: Телесфера

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco використала захід з питань кібербезпеки, щоб представити інтегрований досвід для безпечного підключення людей і пристроїв будь якому місці до додатків і даних будь-де. Відкрита платформа забезпечить попередження загроз, їх виявлення, реагування та усунення загроз в маштабі з уніфікованим керуванням.

Джиту Патель, виконавчий віце-президент Cisco та генеральний менеджер з безпеки та співпраці, сказав:

«Зважаючи на складність гібридної роботи, постійне прискорення впровадження хмарних технологій і постійно зростаючий ландшафт загроз, організації шукають надійного партнера, який допоможе їм досягти стійкості безпеки. Ми вважаємо, що Cisco має унікальне становище завдяки своєму масштабу, різноманіттю рішень і бізнес-моделей, які не залежать від хмарних обчислень, для задоволення їхніх потреб. Cisco вже реалізує ключові принципи свого бачення хмарної платформи. Ми раді збільшити швидкість наших інновацій, щоб справді реалізувати бачення Cisco Security Cloud».

Безпечний доступ

Рішення Cisco для забезпечення безпеки нового покоління з нульовою довірою забезпечать по-справжній безперервний довірений доступ за рахунок постійної перевірки особистості користувача та пристрою, стану пристрою, вразливостей та індикаторів компрометації. Ці інтелектуальні перевірки відбуваються у фоновому режимі, дозволяючи користувачу працювати без перешкод безпеки. Cisco впроваджує менш нав’язливі методи аутентифікації на основі ризиків, включаючи запатентований відбиток пальця Wi-Fi в якості єфективного проксі-сервера розташування без шкоди для конфіденційності користувачів.

Щоб оцінити ризик після входу користувача в систему, Cisco проводить аналіз довіри сеансів, використовуючи відкриті стандарти спільних сигналів і подій для обміну інформацією між постачальниками. Cisco оприлюднила першу інтеграцію цієї технології з демонстрацією Cisco Secure Access від Duo та Box.

Безпечний Edge

Cisco також представила Cisco+Secure Connect Now, уніфіковане рішення Secure Access Service Edge (SASE), яке спрощує організаціям підключення і захист користувачів, речей та програми в будь-якому місці. Cisco+Secure Connect Now — це готова пропозиція, доступна в кількох країнах, яка дозволяє клієнтам швидко розгортати SASE, спрощуючи повсякденні операції за допомогою хмарної платформи. Підписка як послуга оптимізована за цінністю та керується за допомогою уніфікованої інформаційної панелі.

Безпечні операції

Cisco додала нову послугу Talos Intel On-Demand, яка пропонує індивідуальне дослідження ландшафту загроз, унікальних для кожної організації. Щоб прискорити виявлення інцидентів і реагування на них, Cisco оголосила про вдосконалення Cisco Secure Cloud Analytics з його можливістю автоматично просувати сповіщення у SecureX і зіставляти ці сповіщень з MITER ATT&CK. Ця структура стає галузевим стандартом для опису поведінки зловмисника та покращення захисту.

У рамках своєї стратегії безпеки Cisco оголосила про загальну доступність інфоримації про пристрої SecureX на початку цього року. Insights збирає, корелює та нормалізує дані про пристрої в їхньому середовищі. Після придбання Kenna Security у 2021 році Cisco оголосила про повну інтеграцію Kenna та Secure Endpoint для кращого визначення пріоритетів уразливостей. Cisco також представила серію Secure Firewall 3100, розроблену для гібридної роботи з новим зашифрованим механізмом видимості, який використовує штучний інтелект і машинне навчання для виявлення прихованих загроз.

Спрощення

Продовжуючи тему спрощення, Cisco представила новий уніфікований клієнт Secure. Завдяки спрощенню та оптимізації того, як адміністратори та користувачі керують кінцевими точками, до середини 2022 року буде уніфікована половина агентів Cisco Secure, включаючи AnyConnect, Secure Endpoint і Umbrella. Згодом будуть додані додаткові агенти. Це слідує за новим хмарним центром керування безпечним брандмауером, увімкненим через Cisco Defense Orchestrator для уніфікації кепування хмарним та локальним брандмауером.

Джерело: https://www.storagereview.com/news/cisco-security-cloud-designed-to-be-industrys-most-open-platform


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82  

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.