НОВИНИ

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

2021-07-02
Автор: Телесфера

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Нагадаємо, що платформа SecureX була анонсована на минулорічній конференції RSA, що пройшла в лютому 2020 року. У червні на Cisco Live 2020 фактично був даний старт просуванню платформи, оскільки вже через тиждень, з 30 червня, вона стала доступною для всіх клієнтів Cisco. До листопада 2020 року до SecureX підключилося понад 4000 корпоративних замовників Cisco по всьому світу (цифра озвучена на Cisco Partner Summit 2020), а до літа 2021 - понад 7000.

Особливість платформи SecureX - в новому інтегрованому підході до забезпечення безпеки, запропонованому Cisco. Об'єднуючи найнеобхідніші інструменти безпеки (мережа, хмара, додатки, кінцеві пристрої) і інтелектуальні функції, платформа працює в зв'язці з усією інфраструктурою інформаційної безпеки замовників, реалізуючи більшість функцій в автоматизованому режимі. Відзначимо, що відповідно до стратегії розвитку платформи SecureX компанія наполовину скоротила номенклатуру найменувань продуктів для безпеки.

У жовтні 2020 року Cisco анонсувала ряд змін в портфоліо своїх продуктів з кібербезпеки, в тому числі зібраних на платформі SecureX. Оновлення торкнулися, наприклад, розширення функціоналу виявлення і відбиття атак XDR, а також технологію Duo. У квітні 2021 року на Cisco Live була представлена технологія безпарольної аутентифікації за допомогою біометрії, також заснована на рішенні Duo.

Нарешті, в травні 2021 року голова ради директорів і генеральний директор Cisco Чак Роббінс (Chuck Robbins) виступив на конференції RSA, де сформулював висновки з досвіду платформного підходу до безпеки. «У сучасному світі безпека повинна лежати в основі всього. Ми вважаємо, що її забезпечення починається з платформного підходу. Його основні параметри - простота, всеосяжність і інтелектуальність. Оскільки у організацій більше немає чіткого периметра, який необхідно захищати, ми повинні контролювати всі кінцеві пристрої, користувачів і додатки, захищати критичні контрольні точки за допомогою постійної безпарольної аутентифікації», - сказав він.

Одночасно з цим компанія в черговий раз анонсувала кілька інновацій свого портфоліо.

Лідера Cisco підтримали топ-менеджери компанії на прес-конференції, що відбулася напередодні RSA.

«Безпека сьогодні одне з ключових питань для підприємств будь-якого розміру в будь-якій галузі. Ми бачимо, що на ринку існує безліч рішень для забезпечення безпеки, але не всі вони взаємопов'язані між собою. Наше завдання - спростити підхід до безпеки і надати клієнтам можливість ефективно управляти їй. Рішення компанії повинні мати достатній рівень інтелекту для того, щоб управляти інфраструктурою безпеки, «знати» свою мережу, своє середовище і завжди перебувати на пару кроків попереду інциденту », - впевнений старший віце-президент, генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і додатків компанії Cisco Джіту Пател.

Він нагадав, що ІТ-ландшафт організації все більше розмивається, йде в хмари, співробітники можуть працювати з будь-якого місця і з будь-якого пристрою - все це ускладнює завдання безпеки. Для їх вирішення будуть актуальні технології телеметрії для аутентифікації і подальша інтеграція систем, можливість їх взаємодії. «Попит на більш інтегрований портфель рішень буде зростати, і зараз це ще більш помітно, ніж будь-коли раніше. Ми бачимо, що з моменту запуску SecureX всього за рік набрала вже понад 7000 клієнтів. Це дуже швидке зростання», - резюмував Джіту Пател.

«З точки зору бізнесу, як і з точки зору Cisco, безпека бачиться як безпечне підключення і забезпечення безпеки елементів мережі в комплексі. Щоб підтримувати нові методи роботи, організації все частіше впроваджують наскрізні архітектури безпеки, і ми вважаємо за необхідне використовувати платформний підхід, який спростить забезпечення безпеки, мережеві та ІТ-операції в ході проведення замовниками цифрових перетворень», - додав старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу інформаційної безпеки Cisco Джі Ріттенхауз (Gee Rittenhouse).

Джерело: https://spbit.ru/news/n195745/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.