НОВИНИ

Cisco представила в Росії рішення SD-WAN на базі інтенційно-орієнтованих мереж

2018-07-25
Автор: Телесфера

Cisco SD-WAN

Cisco представила рішення Cisco SD-WAN, в якому застосовуються інноваційні технології інтенційно-орієнтованих мереж, що відкривають нову еру в розвитку мережевих технологій.

Технологія SD-WAN призначена для створення гнучких масштабованих розподілених корпоративних мереж. Її особливістю є поділ рівнів транспорту і контролю, що дозволяє централізовано керувати використанням транспортних мереж віддаленими філіями.

«Рішення Cisco SD-WAN істотно підвищує надійність роботи розподіленої мережі, адже саме від цього фактора залежить безперервність бізнес-процесів - чи приймаються замовлення, обслуговуються клієнти, здійснюються операції. До 80% всіх операцій в територіально розподілених компаніях відбуваються в філіях, внаслідок чого безперебійне функціонування додатків в них є найважливішим завданням ІТ, - сказав Андрій Кузьмич, директор за технологіями Cisco в Росії і СНД. - В основі нового рішення - проривні розробки Cisco в області IBN (Intent-based networking, інтенційно-орієнтовані мережі), що є результатом нашої багаторічної роботи зі створення інтуїтивної системи, здатної передбачити дії, нейтралізувати в зародку загрози безпеки, а також безперервно вдосконалюватися і вчитися ».

Впровадження Cisco SD-WAN дозволить замовникам істотно прискорити процес підключення нових філій і знизити супутні витрати. Фактично можна відправити термінал в віддалений офіс поштою, а налаштувати його віддалено натисканням кнопки в центральному офісі. З використанням Cisco SD-WAN оптимізуються і витрати на канали від операторів зв'язку, при цьому не доводиться жертвувати рівнем обслуговування клієнтів. Це досягається за рахунок міксу транспортної інфраструктури від провайдерів - MPLS, доступ в Internet, мобільної мережі передачі даних 3G/4G. При цьому набір функціоналу Quality experience дозволяє стежити за збереженням рівня роботи кожного конкретного додатка в режимі реального часу, з огляду на поточний стан каналу.

Ще одна ключова відмінність Cisco SD-WAN - найвищий рівень захищеності від кіберзагроз. Зниження ризиків ІБ в розподіленій мережі забезпечується вбудованим комплексом заходів - сегментацією, шифруванням, підтримкою логічних топологій, сервісних точок, а також зовнішніми засобами ІБ - як тим, що встановлені в периметрі (ASA, NGFW), так і хмарними (Cisco Umbrella). В результаті час виявлення загроз в мережі знижується в сотні разів, що мінімізує потенційні збитки компаній від втрат даних і витрати на відновлення інформації.

Рішення Cisco SD-WAN дозволяє забезпечити гнучкість у виборі кінцевого обладнання, це можуть бути як класичні маршрутизатори Cisco, так і оригінальні пристрої vEdge, а також і їх віртуалізовані версії.

Керуючі додатки Cisco SD-WAN включають в себе централізовану систему оркестрації і управління, яка може розміщуватися як в хмарі Cisco так і в ЦОДі компанії.

Джерело: http://www.cnews.ru/news/line/2018-07-25_cisco_predstavila_v_rossii_reshenie_sdwan_na


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.