НОВИНИ

Cisco анонсувала рішення, яке змінить інтернет

2021-04-12
Автор: Телесфера

Cisco анонсує стратегію, спрямовану на сприяння провайдерам комунікаційних послуг і веб-компаніям в підключенні, захисту та автоматизації мереж з метою надання більш надійного і доступного інтернету.

Компанія заявила, що змінює економіку інтернету: нове рішення Cisco Routed Optical Networking з модульною оптикою Acacia і великомасштабними маршрутизаторами Cisco дозволить скоротити витрати до 46%.

Під час пандемії люди, підприємства і держструктури користувалися інтернетом, щоб продовжувати свою діяльність. Інтернет з важливої послуги перетворився в «дорогу життя», по якій доставлялася інформація і за допомогою якої люди зв'язувалися один з одним. Вимушена віддалена робота і онлайн-навчання привели до вибухового зростання числа відеоконференцій. У поєднанні з послугами дистанційної медицини, потоковим відео, іграми та іншими сервісами це дало 25-45-відсотковий сплеск інтернет-трафіку в багатьох регіонах.

Мережі впоралися з навантаженням, але, за прогнозами Cisco, це лише мала дещиця того, що чекає нас в епоху 5G, коли в 2023 р до інтернету будуть підключені вже майже 30 млрд пристроїв. При цьому три мільярди людей до цих пір залишаються без інтернету, не маючи доступу до життєво важливої інформації, навчання та інших можливостей. Все це кидає новий виклик поточній архітектурі інтернет і вимагає постійної уваги і підтримки з боку виробників мережевого обладнання.

«Протягом останніх п'яти років Cisco займалася дослідженнями і рішенням практичних завдань, спрямованих на сприяння замовникам в наданні інтернет-послуг з максимальною якістю при одночасному підвищенні рентабельності, скорочення собівартості і мінімізації ризиків, - каже Джонатан Девідсон (Jonathan Davidson), старший віце-президент і генеральний менеджер групи великомасштабних інфраструктур компанії Cisco. - Допомагаючи замовникам приймати правильні рішення щодо своїх мереж, ми готуємо світ до успішного підключення небаченого раніше числа користувачів, локацій і об'єктів. Пройде десяток років, і ми гідно оцінимо, що прийняли виклик і вчасно звернули увагу на проблеми інтернету».

Побудова мереж для просування Інтернету в нові райони завжди було непростим завданням для мережевих операторів. Вирішуючи цю проблему, Cisco розробила інноваційну архітектуру Converged SDN Transport, яка дає сервіс-провайдерам можливість об'єднати безліч мереж в загальну економічну і безпечну інфраструктуру загальносвітового масштабу.

Сьогодні Cisco, стимулюючи подальше спрощення структури інтернету, пропонує рішення Routed Optical Networking, призначене для згортання оптичних і IP-мереж. Застосовуючи когерентні оптичні модулі Acacia, новітні технології сегментной маршрутизації і Ethernet VPN, а також використовуючи нові можливості Cisco Crosswork Cloud, оператори зможуть будувати гнучкі, ефективні, прості в експлуатації мережі, здатні підтримувати той рівень трафіку, який очікується з поширенням 5G.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_anonsirovala_reshenie_kotoroe_izmenit_internet_136873


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.