НОВИНИ

Cisco запропонує більше рішень для малого бізнесу

2020-03-13
Автор: Телесфера

Як наголошується, в Cisco Designed for Business входять технології, що спочатку призначалися для великих гравців рейтингу Fortune 100, однак тепер вони стають доступними і для невеликих компаній.

Малий бізнес займає суттєвий відсоток світового ринку ІТ: на його частку припадає 44% всіх ІТ-витрат, при цьому за темпами зростання він перевершує корпоративний сегмент. І зараз, в процесі цифрової трансформації бізнес-моделей, малому бізнесу як ніколи потрібна гнучкість. Щоб підтримувати конкурентоспроможність, необхідні технології, які допоможуть нарощувати виручку, оптимізувати обслуговування замовників і виділятися серед конкурентів. Малому бізнесу потрібні безпечні з'єднання і постійно діючі засоби захисту користувачів, даних і пристроїв.

Допомагаючи бізнесу вирішувати технологічні завдання і приділяти більше часу основній діяльності, Cisco представила поповнення свого портфоліо Cisco Designed for Business, з'єднавши можливості машинного навчання, штучного інтелекту і хмарних рішень з простотою придбання, встановлення та обслуговування.

Підтримувати ІТ-системи може бути вельми складно і дорого, особливо з урахуванням обмеженості ІТ-ресурсів малих підприємств. Новий додаток Cisco Business Wireless Mobile App пропонує простий спосіб конфігурації і управління мережами з будь-якої точки з мобільного телефону. Додаток доступний в Apple App Store (iOS) і в Google Play (Android).

З'явилася кнопка для з'єднання малих підприємств з партнерами Cisco і здійснення покупок безпосередньо на сайті Cisco.com. Крім того, скоротився час доступу до технічних фахівців і менеджерів з продажу. Замовники з усього світу можуть спілкуватися в чаті на 24 мовах або ж замовити зворотний дзвінок, який надійде не пізніше ніж через чверть години.

Щоб підтримати швидкозростаючі підприємства, ще більше знизити ціну і зменшити складність, підвищуючи при цьому операційну ефективність, компанія підготувала пакетні рішення з ключових технологій.

Простої мережі і проблеми з інформаційною безпекою негативно позначаються на виручці, лояльності клієнтів і конфіденційності даних. Об'єднуючи високі швидкість і щільність Wi-Fi 6 з портфоліо хмарно керованих точок доступу Meraki, нові точки доступу Meraki Wi-Fi 6 відрізняються простотою управління і допомагають поліпшити продуктивність, надійність і захищеність мережі, не вимагаючи при цьому збільшення ІТ-штатів. Перша точка доступу Cisco Wi-Fi 6 для малого бізнесу пропонує гнучкі інструменти зростаючим підприємствам, які прагнуть прискорити процес цифровізації. Технологія забезпечить масштабування мереж для ефективного управління зростаючою кількістю пристроїв і широкосмуговим контентом, включаючи відео, а також підтримає високу продуктивність при появі нових додатків.

Інтелектуальні камери Meraki з хмарним керуванням допоможуть не тільки боротися з розкраданнями і зменшувати інші ризики. Вони здатні надавати бізнесу цінну аналітичну інформацію, починаючи від прохідності до оцінки привабливості тих чи інших вітрин і заповнення парковок. Нові камери відрізняються високою якістю відео, мають вбудовані можливості бездротового зв'язку, локального зберігання даних і просунутої аналітики, що скорочує витрати, пов'язані з пересилкою даних в дата-центр. Об'єктив типу "риб'яче око" забезпечує круговий огляд, одного пристрою досить для покриття всього приміщення малого підприємства.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predlozhit_bolshe_reshenij_dlya_malogo_biznesa_132168


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82  

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.