НОВИНИ

Cisco представила новий функціонал Webex

2021-10-28
Автор: Телесфера

Cisco Webex усуває потребу в різних пристроях для особистого та бізнес-користування.

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.

Крім того, після придбання компанії imimobile, Cisco представляє інтеграцію її технологій з Webex для інтелектуальної та природної взаємодії по будь-якому каналу зв'язку.

«Минулий рік виявив необхідність створення комфортної для користувача обстановки, — сказав Джіту Пател (Jeetu Patel), виконавчий віце-президент і генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і спільної роботи компанії Cisco. — Представлені інновації дозволяють підприємствам стати ще ближчими до замовників та обслуговувати їх з максимальною ефективністю за будь-яким каналом зв'язку в реальному часі».

Новий функціонал Webex Calling:

 • Webex Go. Зникла необхідність перемикатися між робочим та особистим мобільним телефоном. З запуском Webex Go корпоративний функціонал Webex Calling реалізується як виділена бізнес-лінія на персональному мобільному телефоні користувача. 
 • Nomadic E911 — екстрені дзвінки з місцезнаходженням. Під час екстреного виклику з Webex App аварійно-рятувальна служба отримає точну інформацію про місцезнаходження. Якщо Webex App визначить, що той, хто телефонує, перемістився в іншу точку, користувачі отримають повідомлення про необхідність оновити адресну інформацію.
 • Хмарні дзвінки (Cloud Calling) з персональних настільних пристроїв. Користувачі отримали можливість викликати колег на ім'я або додатковий номер безпосередньо з пристроїв Webex Desk Pro.
 • Інтеграція із Singlewire InformaCast. Користувачі можуть надсилати екстрені сповіщення безпосередньо і у вигляді аудіофайлів на телефони та акустичні системи Cisco, а також текстові повідомлення — на цифрові панелі, настільні комп'ютери та мобільні пристрої.
 • Виділений віртуальний вузол (Dedicated Instance). Якщо замовник не готовий переносити в хмару всі виклики, є можливість гібридного розгортання та суміщення розрахованого на багато користувачів (Multi-Tenant) і виділеного (Dedicated Instance) режимів.
 • Розширення тарифного покриття у Європі. Cisco анонсувала тарифи Cisco Calling Plans для десяти країн Європейського Союзу. Тепер у них включені: Бельгія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Литва, Люксембург, Фінляндія, Франція та Швеція.
 • Нове використання загальної лінії. Новий віджет для Webex App спрощує користувачам роботу в багатозадачному режимі та прискорює відповіді на дзвінки.

Нові можливості Webex Customer Experience:

 • Узагальнення інформації щодо клієнтів. Замовники Webex незабаром зможуть поєднати всі дії клієнтів по всіх каналах і точках взаємодії на єдиній платформі.

- Магазин може підключити купівельний кошик до чату, виклику або електронної пошти, навіть якщо взаємодія цими каналами проходила через різні канали або різних постачальників.
- Щоб клієнти не розчарувалися в обслуговуванні, покращено прогнозування поведінки клієнтів та передбачено механізми запобіжної та оперативної реакції із застосуванням ШІ-оркестрації. Наприклад, у разі відмови сервісу та переповнення операторського центру запитами Webex Customer Experience розпізнає необхідність попереджувальної відповіді.

 • Комунікаційна платформа як послуга (Communications Platform as a Service, CPaaS). Відеотехнологія Webex незабаром поєднається з imiconnect, корпоративним рішенням Cisco CPaaS, яке має багаті можливості взаємодії з клієнтами у додатках телемедицини, освіти, спілкування та доповненої реальності. Інтерфейси прикладного програмування API та комплекти розробника SDK будуть доступні на початку 2022 р. 
 • Пісочниця корпоративного розробника. На конференції WebexOne розробники отримають доступ до нової пісочниці CPaaS, де зможуть на одній платформі створювати, тестувати та налагоджувати дослідні зразки. Цей інструментарій допоможе заощадити час, зменшити складність та прискорити інновації. Пісочницею можна скористатися з 27 жовтня 2021 р. після реєстрації.

Джерело: https://www.it-world.ru/news-company/releases/179304.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.