НОВИНИ

Cisco представила рішення для прискорення додатків в мультихмарних середовищах

2020-01-31
Автор: Телесфера

 Cisco Live 2020

На конференції Cisco Live 2020 компанія зробила ряд анонсів і представила нові рішення, які покликані допомогти бізнесу маштабуватися, підтримувати інформаційну безпеку і прискорювати процеси цифрової трансформації.

Зокрема, Cisco представила рішення для прискорення додатків в гібридному багатохмарному середовищі. Нова мультидоменна архітектура, об'єднуючи рішення AppDynamics і Cisco Intersight Workload Optimizer, покликана забезпечити повну прозорість роботи програмних рішень на рівні додатку, мережі та дата-центру, як локально, так і в хмарі.

Cisco Intersight Workload Optimizer являє потужні можливості по оптимізації робочого навантаження і витрат в архітектурі гібридних додатків. Intersight Workload Optimizer враховує обмеження продуктивності, вартості та відповідності. Він використовує історичні знання і знання в реальному часі, щоб завчасно позначати потенційні проблеми, а також виявляти можливості зниження витрат, усуваючи надмірне виділення ресурсів. На відміну від підходів, які обмежені виключно віртуальною інфраструктурою, це рішення може точно визначити основну причину деградації додатків, будь то на рівні додатків, на рівні віртуальних машин/контейнерів або пов'язаних з можливостями обладнання зберігання, обчислювальних вузлів або мережі.

До складу AppDynamics увійшла функція AppDynamics Experience Journey Map, яка автоматично відображає найбільш важливі активності користувачів в критично важливих додатках. Отримувані при цьому метрики фокусуються як на бізнес-показниках, так і на досвіді додатків, щоб дати бізнес-командам і командам додатків єдине корельоване уявлення про показники продуктивності бізнесу, користувацького досвіду і продуктивності додатків.

Представлена інтегрована платформа Cisco HyperFlex для роботи з контейнерами як з послугою (container-as-a-service). Вона спрощує конфігурацію і поточні операції Kubernetes в хмарі, в дата-центрі і на кордоні.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_resheniya_dlya_uskoreniya_prilozhenij_v_multioblachnyh_sredah...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco має намір спростити кібербезпеку хмарної інфраструктури за допомогою SecureX

Cisco має намір спростити кібербезпеку хмарної інфраструктури за допомогою SecureX

Компанія Cisco представила хмарну платформу кібербезпеки Cisco SecureX, яка, як заявлено, радикально спрощує роботу з усіма продуктами компанії в області інформаційної безпеки (ІБ) і вирішує проблему зайвої складності систем, що стала однією з пріоритетних для директорів з кібербезпеки.

Cisco запропонує більше рішень для малого бізнесу

Cisco запропонує більше рішень для малого бізнесу

Малий бізнес займає суттєвий відсоток світового ринку ІТ: на його частку припадає 44% всіх ІТ-витрат, при цьому за темпами зростання він перевершує корпоративний сегмент. І зараз, в процесі цифрової трансформації бізнес-моделей, малому бізнесу як ніколи потрібна гнучкість.

Cisco розширила Cloud Services Stack

Cisco розширила Cloud Services Stack

Компанія Cisco анонсувала рішення в області мобільного зв'язку, покликані допомогти провайдерам телекомунікаційних послуг збільшити прибутковість інфраструктур 5G.