НОВИНИ

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

2018-11-12
Автор: Телесфера

Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портування VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарному гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.

Рішення Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS призначене для оптимізації розгортання додатків на багатьох хмарних платформах. Підсумком співпраці двох компаній повинно бути узгодження конфігурацій онпремісних середовищ Kubernetes з Amazon Elastic Container Service for Kubernetes (Amazon EKS).

За інформацією Cisco, спільний проект Kubernetes on AWS охоплює її ПЗ для роботи в мережі, забезпечення безпеки і моніторингу. Придбати Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS можна буде починаючи з грудня. Діятиме передплатна модель з опціями одно-, трьох- і п'ятирічної підписки на програмно-апаратний пакет або тільки на ПЗ. Вартість передплати на ПЗ в типовій конфігурації починається з 65 тис. дол. на рік. Клієнти також будуть платити 20 центів на годину за кожен кластер Amazon EKS, який вони створюють.

У блозі, що роз'яснює технічні деталі, Cisco і AWS повідомили, що вони інтегрують Cisco Container Platform з Amazon EKS. Підприємства, що використовують Cisco Container Platform зможуть запускати кластери Kubernetes на AWS, так само як і на своїх локальних ресурсах. Завдяки інтеграції AWS Identity і Access Management одні й ті ж політики будуть застосовні до обох середовищ.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_aws_rabotayut_nad...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

Cisco VNI: в найближчі п'ять років інтернет-трафік продемонструє вибухове зростання

У компанії Cisco пророкують, що в найближчі п'ять років через IP буде передано більше даних, ніж за всю попередню історію інтернету. Інтернет складається з тисяч відкритих і приватних мереж, які охопили весь світ. І з моменту зародження інтернету в 1984 році через нього було передано понад 4.7 зетабайтів IP-трафіку. Цей обсяг можна порівняти з передачею за хвилину через світові IP-мережі всіх кінофільмів, знятих за історію людства.

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

Cisco розширила лінійку комутаторів для інтенційно-орієнтованих мереж Catalyst 9000, представлену в минулому році. Нові моделі розширять застосування цих інноваційних мереж на проекти будь-якого масштабу, і більше замовників зможуть отримати побудовані на їх основі більш «розумні», прості і захищені мережі, відзначають в компанії.

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портирования VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарного гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.