НОВИНИ

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

2018-11-12
Автор: Телесфера

Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портування VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарному гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.

Рішення Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS призначене для оптимізації розгортання додатків на багатьох хмарних платформах. Підсумком співпраці двох компаній повинно бути узгодження конфігурацій онпремісних середовищ Kubernetes з Amazon Elastic Container Service for Kubernetes (Amazon EKS).

За інформацією Cisco, спільний проект Kubernetes on AWS охоплює її ПЗ для роботи в мережі, забезпечення безпеки і моніторингу. Придбати Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS можна буде починаючи з грудня. Діятиме передплатна модель з опціями одно-, трьох- і п'ятирічної підписки на програмно-апаратний пакет або тільки на ПЗ. Вартість передплати на ПЗ в типовій конфігурації починається з 65 тис. дол. на рік. Клієнти також будуть платити 20 центів на годину за кожен кластер Amazon EKS, який вони створюють.

У блозі, що роз'яснює технічні деталі, Cisco і AWS повідомили, що вони інтегрують Cisco Container Platform з Amazon EKS. Підприємства, що використовують Cisco Container Platform зможуть запускати кластери Kubernetes на AWS, так само як і на своїх локальних ресурсах. Завдяки інтеграції AWS Identity і Access Management одні й ті ж політики будуть застосовні до обох середовищ.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_aws_rabotayut_nad...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Не так давно IT-гігант оголосив про критичну уразливість в системі ASR 9000. Розповімо, в чому суть бага і як його «залатати».

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba оголосила про випуск двох продуктів, які допоможуть корпоративним клієнтам спростити впровадження Інтернету речей (IoT). Перший - Aruba ClearPass Device Insight - надає клієнтам єдиний інструмент прозорого моніторингу, включаючи автоматичне виявлення пристроїв, збір інформації про пристрій і ідентифікацію на основі машинного навчання. Крім того, Aruba представила точки доступу серій Aruba 530 і 550 на додаток до найбільш передового в галузі сімейства точок доступу IoT, що підтримує стандарт 802.11ax (Wi-Fi 6). Ці рішення дозволяють підприємствам усувати проблеми безпеки і підключень IoT-пристроїв до мережі, одночасно знижуючи пов'язані з цим експлуатаційні витрати і складності.

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти