НОВИНИ

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

2018-11-12
Автор: Телесфера

Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портування VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарному гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.

Рішення Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS призначене для оптимізації розгортання додатків на багатьох хмарних платформах. Підсумком співпраці двох компаній повинно бути узгодження конфігурацій онпремісних середовищ Kubernetes з Amazon Elastic Container Service for Kubernetes (Amazon EKS).

За інформацією Cisco, спільний проект Kubernetes on AWS охоплює її ПЗ для роботи в мережі, забезпечення безпеки і моніторингу. Придбати Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS можна буде починаючи з грудня. Діятиме передплатна модель з опціями одно-, трьох- і п'ятирічної підписки на програмно-апаратний пакет або тільки на ПЗ. Вартість передплати на ПЗ в типовій конфігурації починається з 65 тис. дол. на рік. Клієнти також будуть платити 20 центів на годину за кожен кластер Amazon EKS, який вони створюють.

У блозі, що роз'яснює технічні деталі, Cisco і AWS повідомили, що вони інтегрують Cisco Container Platform з Amazon EKS. Підприємства, що використовують Cisco Container Platform зможуть запускати кластери Kubernetes на AWS, так само як і на своїх локальних ресурсах. Завдяки інтеграції AWS Identity і Access Management одні й ті ж політики будуть застосовні до обох середовищ.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_aws_rabotayut_nad...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Десять прогнозів на ринку IoT на 2019 рік

Десять прогнозів на ринку IoT на 2019 рік

Згідно із прогнозом аналітиків ринку, в 2019 році світові витрати на Інтернет речей досягнуть 745 млрд дол., з'являться нові можливості для розробки додатків з штучним інтелектом на кордоні IoT-мережі, для вирішення конкретних проблем і використання нових досягнень в області датчиків. Це лише деякі з прогнозів розвитку ринку IoT в новому році виходячи з того, що говорять керівники компаній і технічні фахівці, з якими спілкувався CRN, а також останні звіти про дослідження.

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

Ви хочете розширити можливості підключення за межі офісу? У такі місця, як фабрики, шахти, стадіони або ферми? У місцях з наявністю пилу, води або екстремальних температур?

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор

З кожним днем все більше пристроїв підключаються в мережу для збору, відправки та отримання даних. Приклади по-справжньому масштабних реалізацій Інтернету Речей (IoT) поки ще рідкісні, проте незабаром вони можуть набути широкого поширення. Це створить значні ризики для підприємств і державних служб, оскільки зловмисники зможуть атакувати не тільки комп'ютери і смартфони, але і безліч інших пристроїв, таких як планшети, розумні годинники, системи розумного будинку, транспортні системи і так далі.