НОВИНИ

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

2018-11-12
Автор: Телесфера

Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портування VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарному гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.

Рішення Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS призначене для оптимізації розгортання додатків на багатьох хмарних платформах. Підсумком співпраці двох компаній повинно бути узгодження конфігурацій онпремісних середовищ Kubernetes з Amazon Elastic Container Service for Kubernetes (Amazon EKS).

За інформацією Cisco, спільний проект Kubernetes on AWS охоплює її ПЗ для роботи в мережі, забезпечення безпеки і моніторингу. Придбати Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS можна буде починаючи з грудня. Діятиме передплатна модель з опціями одно-, трьох- і п'ятирічної підписки на програмно-апаратний пакет або тільки на ПЗ. Вартість передплати на ПЗ в типовій конфігурації починається з 65 тис. дол. на рік. Клієнти також будуть платити 20 центів на годину за кожен кластер Amazon EKS, який вони створюють.

У блозі, що роз'яснює технічні деталі, Cisco і AWS повідомили, що вони інтегрують Cisco Container Platform з Amazon EKS. Підприємства, що використовують Cisco Container Platform зможуть запускати кластери Kubernetes на AWS, так само як і на своїх локальних ресурсах. Завдяки інтеграції AWS Identity і Access Management одні й ті ж політики будуть застосовні до обох середовищ.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_aws_rabotayut_nad...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco оновила рішення для ЦОД

Cisco оновила рішення для ЦОД

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей.

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм.