НОВИНИ

Cisco і AWS працюють над спільним гібридним контейнерним рішенням

2018-11-12
Автор: Телесфера

Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS

Компанія Cisco оголосила, що запропонує гібридну систему для запуску Kubernetes на Amazon Web Services. У поєднанні з проектом портування VMware на AWS, партнерство з Cisco надасть хмарному гігантові ще один спосіб реалізації гібридних середовищ.

Рішення Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS призначене для оптимізації розгортання додатків на багатьох хмарних платформах. Підсумком співпраці двох компаній повинно бути узгодження конфігурацій онпремісних середовищ Kubernetes з Amazon Elastic Container Service for Kubernetes (Amazon EKS).

За інформацією Cisco, спільний проект Kubernetes on AWS охоплює її ПЗ для роботи в мережі, забезпечення безпеки і моніторингу. Придбати Cisco Hybrid Solution for Kubernetes on AWS можна буде починаючи з грудня. Діятиме передплатна модель з опціями одно-, трьох- і п'ятирічної підписки на програмно-апаратний пакет або тільки на ПЗ. Вартість передплати на ПЗ в типовій конфігурації починається з 65 тис. дол. на рік. Клієнти також будуть платити 20 центів на годину за кожен кластер Amazon EKS, який вони створюють.

У блозі, що роз'яснює технічні деталі, Cisco і AWS повідомили, що вони інтегрують Cisco Container Platform з Amazon EKS. Підприємства, що використовують Cisco Container Platform зможуть запускати кластери Kubernetes на AWS, так само як і на своїх локальних ресурсах. Завдяки інтеграції AWS Identity і Access Management одні й ті ж політики будуть застосовні до обох середовищ.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_aws_rabotayut_nad...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.