НОВИНИ

Новий проект Cisco і Google Cloud спростить роботу 150 мільйонам користувачів

2018-07-31
Автор: Телесфера

cisco_google

На щорічній конференції Google Cloud Next (Сан-Франциско, 24-26 липня 2018) Cisco і Google представили лінійку рішень для спільної роботи. Google Cloud Contact Center AI і широкі можливості взаімоінтегрованих сервісів Webex і Google Calendar дозволять мільйонам користувачів працювати ще ефективніше.

Cisco не обмежується простою взаємодією продуктів для телефонії, електронної пошти, обслуговування замовників і спільної підготовки документів. Основна мета - підвищити продуктивність праці користувачів так, щоб вони могли ефективніше виконувати будь-які завдання. Застосовуючи технології штучного інтелекту (ІІ), машинного навчання і можливості ІІ-сервісів платформи Google Cloud Platform, компанії Cisco і Google істотно розширюють можливості спільної роботи.

Спільний проект Cisco і Google Cloud представляє розробки по ряду ключових напрямків:

Підвищення якості роботи операторів контактних центрів за допомогою ІІ. Понад 3 млн операторів клієнтських служб в усьому світі використовують ПЗ Cisco для контакт-центрів. Компанія прагне максимально підвищити якість спілкування операторів з клієнтами, щоб допомогти їм швидше і точніше відповідати на питання. У новому рішенні Google Cloud Contact Center AI об'єднані технології Google Artificial Intelligence (AI) і Cisco Customer Journey Solutions. Це просте, безпечне і гнучке рішення може бути розгорнуто в контактних центрах навіть підприємства, які не знайомі з тонкощами машинного навчання. При цьому штучний інтелект не лише автоматично надасть операторам необхідні документи, які допоможуть вести розмову з клієнтом, але і буде постійно навчатися, щоб надалі пропонувати все більш корисну інформацію. Таке поєднання ІІ-функціоналу Google з глобальним охопленням Cisco дозволяє різко підвищити ефективність взаємодії компаній з замовниками.

Інтеграція Webex і Google Calendar - планування нарад «в один клік». У найближчі місяці в онлайн-офісі G Suite з'явиться новий інструмент, який дасть можливість викликати Webex Meetings безпосередньо з календаря Google Calendar. Все, що потрібно для організації відео-орієнтованої Webex-наради з тими чи іншими учасниками в тій чи іншій переговорнії, - це клік по іконці Webex, інше зробить технологія. При цьому не потрібно ні завантажувати що-небудь, ні реєструватися в гостьовому акаунті: на відеопристроях Cisco досить натиснути зелену кнопку приєднання до наради, в браузері Chrome - зробити один клік мишею. Незважаючи на те, що інструментарій створювався різними компаніями, при його використанні створюється враження, що він спочатку замислювався як єдине ціле.

Однак спрощення планування нарад і участі в них - лише одне із завдань. Зараз Google і Cisco спільно вивчають питання застосування Google AI для отримання стенограм і перекладів, складання резюме нарад і управління завданнями. В результаті навіть ті, хто не був присутній на нараді, зможуть бути в курсі всього, що обговорювалося.

Додавання функціоналу викликів і нарад Cisco в додатки для Android. Разом з комплектом розробника Webex Teams Android SDK з'явилася можливість вбудовування функціонала Cisco для спільної роботи в додатки для пристроїв на базі Android. Наприклад, функціонал Cisco для відеонарад, вбудований в «розумні окуляри», дозволить експерту на суші побачити ситуацію в точності так, як бачить її інженер на кораблі посеред океану.

Використання інструментарію Google (Docs, Sheets, Slides, Forms) в робочих просторах Webex Teams Spaces. Спільна робота над контентом стає все більш популярною, і тому Cisco і Google створюють інструментарій для її спрощення. Тепер не потрібно щоразу викладати документ після чергового редагування. Досить зробити це один раз, і скільки б редакцій не створювалося, кожен з розробників документа буде в будь-який момент мати перед очима найсвіжішу версію.

«Разом Cisco і Google Cloud значно розширюють можливості замовників, - сказала Емі Чан (Amy Chang), старший віце-президент з технологій для спільної роботи компанії Cisco. - Спільно працюючи над вдосконаленням трудових процесів, ми покладаємо великі надії на ініціативи інтеграції, реалізація яких стартувала і триватиме. Це лише початок".

Джерело: http://ict-online.ru/news/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.