НОВИНИ

Cisco представила продукти для малих підприємств під брендом Cisco Designed for Business

2019-11-25
Автор: Телесфера

 

Cisco в ході своєї щорічної конференції Partner Summit запропонувала замовникам і партнерам безпечне і гнучке портфоліо, цільову підтримку, розраховану на кілька років інформаційно-освітню кампанію і нарощування партнерських інвестицій для вигідного використання можливостей, що відкриваються в малому бізнесі.

У нове портфоліо з брендом Cisco Designed for Business увійдуть необхідні для успіху малих підприємств недорогі продукти. Воно включає інтелектуальні цільові рішення, в тому числі продукти для спільної роботи (Webex), бездротового зв'язку (точки доступу Catalyst) і вбудовані засоби забезпечення інформаційної безпеки (Meraki Go). У портфоліо також увійдуть різні сервіси, що полегшують малим підприємствам роботу з Cisco, в тому числі прискорене обслуговування, а також адаптовані продукти, що забезпечують малому бізнесу інформаційну безпеку зв'язку, обчислень і спільної роботи.

Cisco також різко нарощує інвестиції в партнерську програму для цього ринку, створюючи партнерам і замовникам, які представляє малий бізнес,  комфортні умови взаємодії, включаючи прискорену реакцію і швидкий доступ до кваліфікованої підтримки.

Cisco буде активніше відгукуватися на потреби і підтримувати малі підприємства, використовуючи новий Virtual Demand Center (VDC). VDC допомагає задовольняти попит, ініційований маркетинговою активністю Cisco, створюючи комерційні пропозиції при мінімальному контакті з клієнтом. Для партнерів VDC відкриває готові до використання можливості, замовники отримують прискорену реакцію і негайний доступ до кваліфікованої підтримки.

Нові пропозиції і зміни в партнерських програмах в тому числі включають:

Нові преференції Perform Plus, призначені для заохочення партнерів, що працюють переважно з малими і середніми підприємствами, шляхом щоквартальних виплат. Cisco також нарощує інвестиції для партнерів, які демонструють цілеспрямований розвиток, але не завжди можуть використовувати інші преференції. Дана програма починає діяти в третьому кварталі 2020 фінансового року.

Нова програма CMSP Express являє собою перероблену програму по роботі з постачальниками хмарних і керованих послуг (Cloud and Managed Service Program) і розрахована на провайдерів керованих послуг, що пропонують послуги малим підприємствам.

Глобальна доступність програми X-Sell. Спільнота збутових організацій, створена спільно з партнерами, що використовує проведене Cisco навчання і спільні продажі, розширюється і охоплює малі підприємства.

Спрощена цифрова реєстрація значно скорочує терміни затвердження угод, обмежених певними сумами, і дозволяє партнерам швидше діяти в умовах ринку, який динамічно розвивається.


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Сервіс Business Insider Intelligence представив звіт The Internet of Things 2020 про поточний стан і майбутнє галузі інтернету речей. В рамках підготовки використовувалися власні оцінки, а також думки 400 експертів з галузі.

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Мережева інфраструктура стала важливою частиною сучасних офісів і підприємств. Від її якості залежать багато бізнес-процесів, рівень послуг, що надаються, продуктивність, взаємодія співробітників між собою і з клієнтами. Разом зі зростанням кількості пристроїв і обсягу мережевого трафіку, з розвитком хмарних сервісів, з появою потреби в спільній роботі або в автоматизації, зростає увага до функціоналу обладнання для створення мережевої інфраструктури.

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила пакет рішень для робочих місць і нове бачення трьох сценаріїв повернення до роботи - повернення в офіс, робота з дому і новий підхід до організації офісного простору. В основі кожного сценарію лежать хмарні мережеві рішення Aruba з технологіями штучного інтелекту. Кожен сценарій передбачає конкретні кроки, які організації можуть зробити вже сьогодні для прискорення процесів відновлення бізнесу, а також впровадження механізмів відстеження контактів і безконтактних рішень, що поліпшують самопочуття співробітників і відвідувачів.