НОВИНИ

Cisco представила продукти для малих підприємств під брендом Cisco Designed for Business

2019-11-25
Автор: Телесфера

 

Cisco в ході своєї щорічної конференції Partner Summit запропонувала замовникам і партнерам безпечне і гнучке портфоліо, цільову підтримку, розраховану на кілька років інформаційно-освітню кампанію і нарощування партнерських інвестицій для вигідного використання можливостей, що відкриваються в малому бізнесі.

У нове портфоліо з брендом Cisco Designed for Business увійдуть необхідні для успіху малих підприємств недорогі продукти. Воно включає інтелектуальні цільові рішення, в тому числі продукти для спільної роботи (Webex), бездротового зв'язку (точки доступу Catalyst) і вбудовані засоби забезпечення інформаційної безпеки (Meraki Go). У портфоліо також увійдуть різні сервіси, що полегшують малим підприємствам роботу з Cisco, в тому числі прискорене обслуговування, а також адаптовані продукти, що забезпечують малому бізнесу інформаційну безпеку зв'язку, обчислень і спільної роботи.

Cisco також різко нарощує інвестиції в партнерську програму для цього ринку, створюючи партнерам і замовникам, які представляє малий бізнес,  комфортні умови взаємодії, включаючи прискорену реакцію і швидкий доступ до кваліфікованої підтримки.

Cisco буде активніше відгукуватися на потреби і підтримувати малі підприємства, використовуючи новий Virtual Demand Center (VDC). VDC допомагає задовольняти попит, ініційований маркетинговою активністю Cisco, створюючи комерційні пропозиції при мінімальному контакті з клієнтом. Для партнерів VDC відкриває готові до використання можливості, замовники отримують прискорену реакцію і негайний доступ до кваліфікованої підтримки.

Нові пропозиції і зміни в партнерських програмах в тому числі включають:

Нові преференції Perform Plus, призначені для заохочення партнерів, що працюють переважно з малими і середніми підприємствами, шляхом щоквартальних виплат. Cisco також нарощує інвестиції для партнерів, які демонструють цілеспрямований розвиток, але не завжди можуть використовувати інші преференції. Дана програма починає діяти в третьому кварталі 2020 фінансового року.

Нова програма CMSP Express являє собою перероблену програму по роботі з постачальниками хмарних і керованих послуг (Cloud and Managed Service Program) і розрахована на провайдерів керованих послуг, що пропонують послуги малим підприємствам.

Глобальна доступність програми X-Sell. Спільнота збутових організацій, створена спільно з партнерами, що використовує проведене Cisco навчання і спільні продажі, розширюється і охоплює малі підприємства.

Спрощена цифрова реєстрація значно скорочує терміни затвердження угод, обмежених певними сумами, і дозволяє партнерам швидше діяти в умовах ринку, який динамічно розвивається.


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

MSA QSFP-DD800 прокладає шлях для каналів 800G в дата-центрах

MSA QSFP-DD800 прокладає шлях для каналів 800G в дата-центрах

Мережевий трафік центру обробки даних продовжує зростати, і, як завжди, Cisco готова надати найкращі в галузі варіанти інфраструктури. Згідно з прогнозом Cisco VNI Global IP Traffic Forecast, зростання трафіку з 2017 по 2022 рік становитиме 26% на рік. Кількість пристроїв, підключених до IP-мереж, збільшиться до більш ніж yf 28 мільярдів. Це більше 3,5 на душу населення в усьому світі!

Cisco зробить мережі розумнішими і безпечнішими

Cisco зробить мережі розумнішими і безпечнішими

Програмне забезпечення, анонсоване на конференції Cisco Live 2019, завдяки елементам штучного інтелекту допоможе вибудовувати однакові мультидоменні мережі і політики безпеки.

Aruba представила універсальну лінійку комутаторів для корпоративних мереж, філій і Цодів

Aruba представила універсальну лінійку комутаторів для корпоративних мереж, філій і Цодів

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила оновлені версії комутаторів і програмного забезпечення, що відповідають потребам сучасної корпоративної мережі і центрів обробки даних (ЦОД).