НОВИНИ

Cisco оновила рішення для ЦОД

2019-02-18
Автор: Телесфера

 

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Компанія проанонсувала наступне:

  • Поширення інфраструктури ACI в хмари Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure.
  • Поширення HyperFlex до рівня філій і віддалених офісів для розширення можливостей додатків на кордоні мережі.
  • Удосконалення додатку CloudCenter, які допоможуть замовникам керувати життєвим циклом додатків в багатохмарних середовищах.
  • Корінне спрощення для замовників процесу придбання технологій та управління ними на всій архітектурі ЦОД за допомогою єдиної корпоративної угоди.

«Суб'єкт господарювання повинен мати можливість розгортати додатки, відштовхуючись від своїх потреб, а не від технологічних обмежень, - сказав Роланд Акра (Roland Acra), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Cisco з розробки та просування ЦОД. - Замовники хочуть розгортати додатки і управляти даними на різних платформах - від локальних до хмарних. Тому ми виносимо «центр» за межі ЦОД. Сьогодні Cisco допомагає замовникам працювати з будь-якою хмарою, будь-яким ЦОД і будь-якою філією».

«Ми розгорнули інфраструктуру Cisco ACI як основу нашої нової керованої послуги SD-Fabric для розширення функціоналу SDN до рівня ЦОД. За допомогою ACI ми пропонуємо замовникам повну автоматизацію, централізований контроль політик і інтегровану інформаційну безпеку, - сказав Адріан Комлєв (Adrian Comley), генеральний менеджер підрозділів динамічних мережевих сервісів і глобальних сервісів компанії BT. - Ми працюємо з Cisco в процесі розширення політик ACI на хмарні сервіси AWS і Microsoft Azure. Завдяки Cisco ми надаємо замовникам можливість прискорено розширювати структури і задіяти додатки всюди, пропонуючи перевірену, тиражовану архітектуру, яка забезпечує простоту операцій і посилений захист даних ».

Cisco реалізує нову концепцію ЦОД за трьома напрямками.

Інфраструктура ACI для хмар AWS і Azure. Орієнтована на додатки інфраструктура (Application Centric Infrastructure, ACI) - це мережеве рішення Cisco для ЦОД, кероване на основі намірів. У ЦОД вона відповідає за операційну простоту, захист і маневреність додатків. При цьому унікальний відкритий підхід забезпечує інтеграцію з усіма гіпервізорами і контейнерними структурами, на яких розгортаються додатки. Рішення ACI Anywhere поширює можливості ACI на будь-яке робоче навантаження, будь-яку локацію, будь-яку хмару. Рішення Virtual ACI вже підтримує фізичні (bare metal) хмари і віддалені граничні локації. Тепер же, завдяки новим можливостям Cloud ACI, Cisco розширює функціонал автоматизації, управління та інформаційної безпеки на хмари AWS і Microsoft Azure за рахунок повної інтеграції з реалізованою в них моделлю «інфраструктура як послуга» (Infrastructure as a Service, IaaS).

HyperFlex для філій. Розгортання гіперконвергентної інфраструктури на декількох сайтах для реалізації розподілених обчислень в глобальному масштабі - завдання не з легких. Сьогодні HyperFlex з технологією Cisco Intersight дає замовникам можливість бесшовно поширити функціонал обчислень і зберігання від базових ЦОД до самих кордонів експлуатованого середовища. При цьому забезпечуються гнучка масштабованість і не має собі рівних простота управління хмарними системами. Тепер HyperFlex підтримує продуктивність додатків на рівні ЦОД, відкриваючи перед філіями та віддаленими офісами простори для цифрових інновацій завдяки реалізації аналітичних і інтелектуальних сервісів на кордоні корпоративної мережі.

CloudCenter як рішення SaaS. Складність експлуатації і безперервно зростаючі витрати на управління додатками в багатохмарних середовищах - все більш серйозна проблема для ІТ-відділів. Нове рішення CloudCenter Suite тепер підтримує повне управління життєвим циклом додатків, більш досконалу автоматизацію робочого процесу, а також істотно модернізовані управління і оптимізацію витрат. Нарешті, завдяки розгортанню, яке не представляє складності, гнучкій ціновій політиці і новій моделі споживання SaaS значно спростився процес придбання рішення.

Запропонувавши нову корпоративну угоду (Cisco Enterprise Agreement), Cisco заявила про багаторазове спрощення для замовників процесу придбання технологій ЦОД. Тепер є можливість укласти стандартну ліцензійну угоду на три роки або п'ять років по семи комплексам, включаючи ACI, Hyperflex, Intersight і Tetration. Угода передбачає різні моделі розгортання і переносимість ліцензії при фізичному, віртуальному або хмарному розгортанні. Замовники отримують доступ до того, що їм необхідно, тоді і де це їм необхідно через обраного партнера-дистриб'ютора.

Cisco розширила функціонал ACI до рівня додатків і кампуса. Тепер реалізована інтеграція ACI з рішенням AppDynamics, що дозволило корелювати продуктивність додатків зі станом мережі. Інтеграція з Cisco DNA Center і Identity Services Engine дозволила реалізувати наскрізні політики на основі ідентифікації, а також контроль доступу між користувачами і пристроями в кампусі, з одного боку, і додатками та даними, що знаходяться всюди - з іншого. Така інтеграція - черговий крок Cisco на шляху до створення першої в галузі багатодоменної архітектури. Головна мета - представити корпоративні інфраструктури як єдину систему, яка розкриє горизонти інновацій, спростивши безпрецедентно складні сучасні ІТ-структури.

Virtual ACI і Cloud ACI, а також HyperFlex 4.0 і Cisco Insight будуть доступні вже в другому кварталі 2019 р. Підписка на локальну версію Cisco CloudCenter Suite: 1-й кв .; доступність версії SaaS в Північній Америці - 1-й кв., в Європі - 2-й кв. 2019 р

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_obnovila_resheniya_dlya_cod_127643


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.