НОВИНИ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

2019-03-21
Автор: Телесфера

 

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні.

Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Світовий ВВП становить близько 80 трильйонів доларів. З огляду на зростання і нову цінність, яку блокчейн, як очікується, додасть в економіку, світовий ВВП може «легко скласти 100 трильйонів доларів до 2027 року».

«Нововведення блокчейна полягає в прозорості, за рахунок якої довіру між сторонами, які використовують його, буде доведено до абсолюту. Це дозволяє споживачам, підприємствам і урядам автоматизувати процес управління будь-якими транзакційними відносинами», - йдеться в звіті.

За даними Cisco, 83% керівників вважають довіру наріжним каменем цифрової економіки. Аналітики компанії також прогнозують поліпшення за допомогою блокчейна відстеження ланцюжка поставок.

«Блокчейн дозволить виробникам покращити відстеження компонентів і готової продукції по всьому ланцюжку поставок і забезпечити нові додатки для боротьби з контрафакцією, фінансування постачальників і покупців», - підкреслюють вони.

Оскільки блокчейн дозволить компанії або клієнту відстежувати продукт з моменту його створення на заводі-виробника до його доставки в торгову точку, буде значно легше виявити шахрайство, розтрати або крадіжку в ланцюжку поставок. Це сприятливо позначиться як на постачальниках, так і на споживачах - компанії заощадять гроші і передадуть ці заощадження споживачам.

«Очікується, що перехід до епохи програмованої економіки до 2030 року забезпечить ефективність і нову цінність, що перевищує 3 трильйони доларів США», - прогнозує Cisco.

Раніше один з співзасновників Ефіріума Джозеф Любін зробив прогноз про те, що впровадження блокчейна спровокує зростання світової економіки в 10 разів протягом 10-20 років.

Джерело: https://bitnovosti.com/2019/03/21/cisco-k-2027-godu-10-mirovogo-vvp-budet-na-blokchejne/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Не так давно IT-гігант оголосив про критичну уразливість в системі ASR 9000. Розповімо, в чому суть бага і як його «залатати».

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba оголосила про випуск двох продуктів, які допоможуть корпоративним клієнтам спростити впровадження Інтернету речей (IoT). Перший - Aruba ClearPass Device Insight - надає клієнтам єдиний інструмент прозорого моніторингу, включаючи автоматичне виявлення пристроїв, збір інформації про пристрій і ідентифікацію на основі машинного навчання. Крім того, Aruba представила точки доступу серій Aruba 530 і 550 на додаток до найбільш передового в галузі сімейства точок доступу IoT, що підтримує стандарт 802.11ax (Wi-Fi 6). Ці рішення дозволяють підприємствам усувати проблеми безпеки і підключень IoT-пристроїв до мережі, одночасно знижуючи пов'язані з цим експлуатаційні витрати і складності.

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти