НОВИНИ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

2019-03-21
Автор: Телесфера

 

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні.

Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Світовий ВВП становить близько 80 трильйонів доларів. З огляду на зростання і нову цінність, яку блокчейн, як очікується, додасть в економіку, світовий ВВП може «легко скласти 100 трильйонів доларів до 2027 року».

«Нововведення блокчейна полягає в прозорості, за рахунок якої довіру між сторонами, які використовують його, буде доведено до абсолюту. Це дозволяє споживачам, підприємствам і урядам автоматизувати процес управління будь-якими транзакційними відносинами», - йдеться в звіті.

За даними Cisco, 83% керівників вважають довіру наріжним каменем цифрової економіки. Аналітики компанії також прогнозують поліпшення за допомогою блокчейна відстеження ланцюжка поставок.

«Блокчейн дозволить виробникам покращити відстеження компонентів і готової продукції по всьому ланцюжку поставок і забезпечити нові додатки для боротьби з контрафакцією, фінансування постачальників і покупців», - підкреслюють вони.

Оскільки блокчейн дозволить компанії або клієнту відстежувати продукт з моменту його створення на заводі-виробника до його доставки в торгову точку, буде значно легше виявити шахрайство, розтрати або крадіжку в ланцюжку поставок. Це сприятливо позначиться як на постачальниках, так і на споживачах - компанії заощадять гроші і передадуть ці заощадження споживачам.

«Очікується, що перехід до епохи програмованої економіки до 2030 року забезпечить ефективність і нову цінність, що перевищує 3 трильйони доларів США», - прогнозує Cisco.

Раніше один з співзасновників Ефіріума Джозеф Любін зробив прогноз про те, що впровадження блокчейна спровокує зростання світової економіки в 10 разів протягом 10-20 років.

Джерело: https://bitnovosti.com/2019/03/21/cisco-k-2027-godu-10-mirovogo-vvp-budet-na-blokchejne/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Корпорація Cisco представила розширення Webex Control Hub Extended Security Pack, яке покликане зробити використання платформи для спільної роботи ще зручніше і безпечніше. Як зазначається, додатки Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками вибирають 95% компаній, що входять в список Fortune 500.

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Компанія Cisco анонсувала готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash.