НОВИНИ

CES 2019: Cisco говорить про 6G

2019-01-20
Автор: Телесфера

У той час як всі на CES 2019 говорили про 5G, Cisco вже дивиться в майбутнє - компанія вже має уявлення про те, що принесе 6G, коли ця технологія з'явиться.

За словами Біслі, для досягнення максимальної продуктивності 6G буде потрібно близько 15-20 років, оскільки світ тільки що подолав цей переломний момент для 4G.

«Тема 6G є цікавою, проте з точки зору розвитку технологічних інновацій, вона все ще дуже сильно пов'язана з фундаментальними дослідженнями. Це дуже, дуже, дуже далеко», - заявив в інтерв'ю ZDNet під час CES Майкл Біслі (Michael Beesley), технічний директор з постачання мережевих послуг Cisco. - Ми дійсно приблизно розуміємо, які будуть характеристики і можливості пристроїв з точки зору пропускної здатності, скорочення затримки, ущільнення мережі, покриття, і той факт, що ... це не просто споживчі телефони, але і пристрої співробітників мобільних компаній, IoT, мобільного IoT. Їх вартість і розмір будуть настільки ефективними і невеликими, що обчислення і інтелект будуть вбудовані в усе, що ми можемо собі уявити, і всі ці речі будуть підключені до мережі».

Він додав, що необхідно внести зміни в ціни на частотний спектр, вартість пристроїв і варіанти використання, щоб виправдати вартість розгортання 6G, і зазначив, що кібербезпека покращиться з новим стандартом зв'язку.

«Я налаштований оптимістично в тому, що ми зможемо отримати надзвичайно захищену архітектуру, частково тому, що коли у вас є така пропускна здатність і обчислювальна потужність, ми практично в режимі реального часу можемо виявити аномальну поведінку, незвичайну поведінкауі поганих хлопців, - сказав він . - Якщо ви можете виявити це швидко, ви можете заблокувати і виправити це швидко, тому ми будемо набагато, набагато більш захищені, ніж сьогодні».

У міру наближення квантових обчислень вони будуть підключатися до 6G, щоб сформувати «квантовий Інтернет», зазначив Біслі.

«Якщо ви припускаєте, що квантові обчислення виходять на ринок і підвищують як ефективність пристроїв, будь то персональні пристрої або комп'ютери, так і IoT, то ви отримуєте збільшення на один або два порядки обчислювальної потужності і щільності обчислень в поєднанні з аналогічним ущільненням обчислень і збільшенням потужності в ЦОД або на боці хмари. Якщо ви додасте до цього мережу 6G, в якій у вас надвисока пропускна здатність, дуже низька затримка і надзвичайно щільне покриття, то як буде виглядати такий світ?»- запитав технічний директор Cisco.

Призначений для користувача досвід буде просто приголомшливим, кожна взаємодія, будь то приватна, розважальна, соціальна, кожен аспект роботи буде наповнений відео високої чіткості, AR, VR.

Джерело: https://ko.com.ua/ces_2019_cisco_govorit_o_6g_127376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco оновила рішення для ЦОД

Cisco оновила рішення для ЦОД

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей.

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Commvault розширює можливості захисту даних в інфраструктурі Cisco

Компанія Commvault оголосила, що її технологія миттєвих знімків IntelliSnap успішно пройшла тестування і сертифікована для використання з гіперконвергентними системами Cisco HyperFlex. Технологія використовується для захисту робочих навантажень, файлових систем і віртуальних машин без застосування інструментів третіх фірм.