НОВИНИ

CES 2019: Cisco говорить про 6G

2019-01-20
Автор: Телесфера

У той час як всі на CES 2019 говорили про 5G, Cisco вже дивиться в майбутнє - компанія вже має уявлення про те, що принесе 6G, коли ця технологія з'явиться.

За словами Біслі, для досягнення максимальної продуктивності 6G буде потрібно близько 15-20 років, оскільки світ тільки що подолав цей переломний момент для 4G.

«Тема 6G є цікавою, проте з точки зору розвитку технологічних інновацій, вона все ще дуже сильно пов'язана з фундаментальними дослідженнями. Це дуже, дуже, дуже далеко», - заявив в інтерв'ю ZDNet під час CES Майкл Біслі (Michael Beesley), технічний директор з постачання мережевих послуг Cisco. - Ми дійсно приблизно розуміємо, які будуть характеристики і можливості пристроїв з точки зору пропускної здатності, скорочення затримки, ущільнення мережі, покриття, і той факт, що ... це не просто споживчі телефони, але і пристрої співробітників мобільних компаній, IoT, мобільного IoT. Їх вартість і розмір будуть настільки ефективними і невеликими, що обчислення і інтелект будуть вбудовані в усе, що ми можемо собі уявити, і всі ці речі будуть підключені до мережі».

Він додав, що необхідно внести зміни в ціни на частотний спектр, вартість пристроїв і варіанти використання, щоб виправдати вартість розгортання 6G, і зазначив, що кібербезпека покращиться з новим стандартом зв'язку.

«Я налаштований оптимістично в тому, що ми зможемо отримати надзвичайно захищену архітектуру, частково тому, що коли у вас є така пропускна здатність і обчислювальна потужність, ми практично в режимі реального часу можемо виявити аномальну поведінку, незвичайну поведінкауі поганих хлопців, - сказав він . - Якщо ви можете виявити це швидко, ви можете заблокувати і виправити це швидко, тому ми будемо набагато, набагато більш захищені, ніж сьогодні».

У міру наближення квантових обчислень вони будуть підключатися до 6G, щоб сформувати «квантовий Інтернет», зазначив Біслі.

«Якщо ви припускаєте, що квантові обчислення виходять на ринок і підвищують як ефективність пристроїв, будь то персональні пристрої або комп'ютери, так і IoT, то ви отримуєте збільшення на один або два порядки обчислювальної потужності і щільності обчислень в поєднанні з аналогічним ущільненням обчислень і збільшенням потужності в ЦОД або на боці хмари. Якщо ви додасте до цього мережу 6G, в якій у вас надвисока пропускна здатність, дуже низька затримка і надзвичайно щільне покриття, то як буде виглядати такий світ?»- запитав технічний директор Cisco.

Призначений для користувача досвід буде просто приголомшливим, кожна взаємодія, будь то приватна, розважальна, соціальна, кожен аспект роботи буде наповнений відео високої чіткості, AR, VR.

Джерело: https://ko.com.ua/ces_2019_cisco_govorit_o_6g_127376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Корпорація Cisco представила розширення Webex Control Hub Extended Security Pack, яке покликане зробити використання платформи для спільної роботи ще зручніше і безпечніше. Як зазначається, додатки Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками вибирають 95% компаній, що входять в список Fortune 500.

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Компанія Cisco анонсувала готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash.