НОВИНИ

CES 2019: Cisco говорить про 6G

2019-01-20
Автор: Телесфера

У той час як всі на CES 2019 говорили про 5G, Cisco вже дивиться в майбутнє - компанія вже має уявлення про те, що принесе 6G, коли ця технологія з'явиться.

За словами Біслі, для досягнення максимальної продуктивності 6G буде потрібно близько 15-20 років, оскільки світ тільки що подолав цей переломний момент для 4G.

«Тема 6G є цікавою, проте з точки зору розвитку технологічних інновацій, вона все ще дуже сильно пов'язана з фундаментальними дослідженнями. Це дуже, дуже, дуже далеко», - заявив в інтерв'ю ZDNet під час CES Майкл Біслі (Michael Beesley), технічний директор з постачання мережевих послуг Cisco. - Ми дійсно приблизно розуміємо, які будуть характеристики і можливості пристроїв з точки зору пропускної здатності, скорочення затримки, ущільнення мережі, покриття, і той факт, що ... це не просто споживчі телефони, але і пристрої співробітників мобільних компаній, IoT, мобільного IoT. Їх вартість і розмір будуть настільки ефективними і невеликими, що обчислення і інтелект будуть вбудовані в усе, що ми можемо собі уявити, і всі ці речі будуть підключені до мережі».

Він додав, що необхідно внести зміни в ціни на частотний спектр, вартість пристроїв і варіанти використання, щоб виправдати вартість розгортання 6G, і зазначив, що кібербезпека покращиться з новим стандартом зв'язку.

«Я налаштований оптимістично в тому, що ми зможемо отримати надзвичайно захищену архітектуру, частково тому, що коли у вас є така пропускна здатність і обчислювальна потужність, ми практично в режимі реального часу можемо виявити аномальну поведінку, незвичайну поведінкауі поганих хлопців, - сказав він . - Якщо ви можете виявити це швидко, ви можете заблокувати і виправити це швидко, тому ми будемо набагато, набагато більш захищені, ніж сьогодні».

У міру наближення квантових обчислень вони будуть підключатися до 6G, щоб сформувати «квантовий Інтернет», зазначив Біслі.

«Якщо ви припускаєте, що квантові обчислення виходять на ринок і підвищують як ефективність пристроїв, будь то персональні пристрої або комп'ютери, так і IoT, то ви отримуєте збільшення на один або два порядки обчислювальної потужності і щільності обчислень в поєднанні з аналогічним ущільненням обчислень і збільшенням потужності в ЦОД або на боці хмари. Якщо ви додасте до цього мережу 6G, в якій у вас надвисока пропускна здатність, дуже низька затримка і надзвичайно щільне покриття, то як буде виглядати такий світ?»- запитав технічний директор Cisco.

Призначений для користувача досвід буде просто приголомшливим, кожна взаємодія, будь то приватна, розважальна, соціальна, кожен аспект роботи буде наповнений відео високої чіткості, AR, VR.

Джерело: https://ko.com.ua/ces_2019_cisco_govorit_o_6g_127376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.