НОВИНИ

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

2019-03-15
Автор: Телесфера

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур.
 
Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.
 
Нові рішення створені спеціально для партнерів, які прагнуть задовольнити попит на сертифіковані конвергентні інфраструктури Hitachi і Cisco. Такі інфраструктури дозволяють створювати гнучкі рішення з високою операційною ефективністю, що забезпечують постійну доступність даних і дотримання угод про рівень обслуговування (SLA). Підтримку цих рішень здійснюватимуть як Cisco, так і Hitachi.
 
У проекті задіяні нові спрощені і оптимізовані конфігурації рішень Hitachi VSP PRO. Вони допомагають швидко і легко впроваджувати малі, середні та великі системи за допомогою автоматизованої моделі продажів з самообслуговуванням, яка скорочує процес з декількох годин до хвилин.
 
«Cisco і Hitachi Vantara спільно працюють над тим, щоб надати замовникам, які стали на шлях цифрового перетворення бізнесу, рішення корпоративного рівня для модернізації центрів обробки даних, - зазначив Каустуб Дас (Kaustubh Das), віце-президент зі стратегії та розвитку продуктів для обчислювальних систем компанії Cisco. - Нові адаптивні рішення Cisco і Hitachi для конвергентних інфраструктур допоможуть нашим спільним замовникам прискорити розгортання і спростити експлуатацію ЦОД».
 
«Взаємодія з усіма партнерами Hitachi, від постачальників рішень до таких учасників стратегічних союзів, як Cisco, багато років є невід'ємною складовою нашого успіху і грає все більш важливу роль для загальних результатів бізнесу Hitachi Vantara. Разом ми допомагаємо замовникам в повній мірі розкривати потенціал існуючих даних, - заявив Скотт Келлі (Scott Kelly), операційний директор і директор по перетворенням Hitachi Vantara. - Hitachi Vantara продовжує здійснювати перетворення, спрямовані на впровадження інноваційних технологій, і ми спільно з нашими партнерами будемо і далі активно працювати над створенням перспективних рішень майбутнього».

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_hitachi_predstavili_reshenie_dlya_konvergentnyh_infrastruktur_128064


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.