НОВИНИ

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

2019-03-15
Автор: Телесфера

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур.
 
Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.
 
Нові рішення створені спеціально для партнерів, які прагнуть задовольнити попит на сертифіковані конвергентні інфраструктури Hitachi і Cisco. Такі інфраструктури дозволяють створювати гнучкі рішення з високою операційною ефективністю, що забезпечують постійну доступність даних і дотримання угод про рівень обслуговування (SLA). Підтримку цих рішень здійснюватимуть як Cisco, так і Hitachi.
 
У проекті задіяні нові спрощені і оптимізовані конфігурації рішень Hitachi VSP PRO. Вони допомагають швидко і легко впроваджувати малі, середні та великі системи за допомогою автоматизованої моделі продажів з самообслуговуванням, яка скорочує процес з декількох годин до хвилин.
 
«Cisco і Hitachi Vantara спільно працюють над тим, щоб надати замовникам, які стали на шлях цифрового перетворення бізнесу, рішення корпоративного рівня для модернізації центрів обробки даних, - зазначив Каустуб Дас (Kaustubh Das), віце-президент зі стратегії та розвитку продуктів для обчислювальних систем компанії Cisco. - Нові адаптивні рішення Cisco і Hitachi для конвергентних інфраструктур допоможуть нашим спільним замовникам прискорити розгортання і спростити експлуатацію ЦОД».
 
«Взаємодія з усіма партнерами Hitachi, від постачальників рішень до таких учасників стратегічних союзів, як Cisco, багато років є невід'ємною складовою нашого успіху і грає все більш важливу роль для загальних результатів бізнесу Hitachi Vantara. Разом ми допомагаємо замовникам в повній мірі розкривати потенціал існуючих даних, - заявив Скотт Келлі (Scott Kelly), операційний директор і директор по перетворенням Hitachi Vantara. - Hitachi Vantara продовжує здійснювати перетворення, спрямовані на впровадження інноваційних технологій, і ми спільно з нашими партнерами будемо і далі активно працювати над створенням перспективних рішень майбутнього».

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_hitachi_predstavili_reshenie_dlya_konvergentnyh_infrastruktur_128064


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Не так давно IT-гігант оголосив про критичну уразливість в системі ASR 9000. Розповімо, в чому суть бага і як його «залатати».

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba оголосила про випуск двох продуктів, які допоможуть корпоративним клієнтам спростити впровадження Інтернету речей (IoT). Перший - Aruba ClearPass Device Insight - надає клієнтам єдиний інструмент прозорого моніторингу, включаючи автоматичне виявлення пристроїв, збір інформації про пристрій і ідентифікацію на основі машинного навчання. Крім того, Aruba представила точки доступу серій Aruba 530 і 550 на додаток до найбільш передового в галузі сімейства точок доступу IoT, що підтримує стандарт 802.11ax (Wi-Fi 6). Ці рішення дозволяють підприємствам усувати проблеми безпеки і підключень IoT-пристроїв до мережі, одночасно знижуючи пов'язані з цим експлуатаційні витрати і складності.

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти