НОВИНИ

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

2019-03-15
Автор: Телесфера

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур.
 
Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.
 
Нові рішення створені спеціально для партнерів, які прагнуть задовольнити попит на сертифіковані конвергентні інфраструктури Hitachi і Cisco. Такі інфраструктури дозволяють створювати гнучкі рішення з високою операційною ефективністю, що забезпечують постійну доступність даних і дотримання угод про рівень обслуговування (SLA). Підтримку цих рішень здійснюватимуть як Cisco, так і Hitachi.
 
У проекті задіяні нові спрощені і оптимізовані конфігурації рішень Hitachi VSP PRO. Вони допомагають швидко і легко впроваджувати малі, середні та великі системи за допомогою автоматизованої моделі продажів з самообслуговуванням, яка скорочує процес з декількох годин до хвилин.
 
«Cisco і Hitachi Vantara спільно працюють над тим, щоб надати замовникам, які стали на шлях цифрового перетворення бізнесу, рішення корпоративного рівня для модернізації центрів обробки даних, - зазначив Каустуб Дас (Kaustubh Das), віце-президент зі стратегії та розвитку продуктів для обчислювальних систем компанії Cisco. - Нові адаптивні рішення Cisco і Hitachi для конвергентних інфраструктур допоможуть нашим спільним замовникам прискорити розгортання і спростити експлуатацію ЦОД».
 
«Взаємодія з усіма партнерами Hitachi, від постачальників рішень до таких учасників стратегічних союзів, як Cisco, багато років є невід'ємною складовою нашого успіху і грає все більш важливу роль для загальних результатів бізнесу Hitachi Vantara. Разом ми допомагаємо замовникам в повній мірі розкривати потенціал існуючих даних, - заявив Скотт Келлі (Scott Kelly), операційний директор і директор по перетворенням Hitachi Vantara. - Hitachi Vantara продовжує здійснювати перетворення, спрямовані на впровадження інноваційних технологій, і ми спільно з нашими партнерами будемо і далі активно працювати над створенням перспективних рішень майбутнього».

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_i_hitachi_predstavili_reshenie_dlya_konvergentnyh_infrastruktur_128064


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Корпорація Cisco представила розширення Webex Control Hub Extended Security Pack, яке покликане зробити використання платформи для спільної роботи ще зручніше і безпечніше. Як зазначається, додатки Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками вибирають 95% компаній, що входять в список Fortune 500.

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Компанія Cisco анонсувала готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash.