НОВИНИ

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

2019-08-23
Автор: Телесфера

 

Ви хочете розширити можливості підключення за межі офісу? У такі місця, як фабрики, шахти, стадіони або ферми? У місцях з наявністю пилу, води або екстремальних температур?

На виставці Cisco Live US були представлені нові комутатори Cisco Catalyst серії IE3400 Heavy Duty, які ідеально підходять для цих умов. Була захоплююча демонстрація в зоні запуску, яка показувала водонепроникність цього нового комутатора. Відвідувачі могли побачити відео в прямому ефірі, в якому був показаний у дії новий комутатор, що витримує безперервний потік води. Дивіться відео нижче.

Ці пилозахисні й водонепроникні комутатори (клас захисту IP67) також схвалені для екстремальних температур (від -40 ° C до 75 ° C). Вони не мають вентиляторів, підтримують промислові протоколи і відповідають багатьом галузевим стандартам.

Ви можете підключити пристрої та машини безпосередньо до нього. Немає необхідності в захисній шафі для комутатора. Незалежно від того, наскільки суворе середовище: запилене, вологе, дуже холодне або дуже спекотне.

IP67 номінальний комутатор працює на базі Cisco IOS XE. Та ж сама інноваційна операційна система наступного покоління від інших комутаторів Cisco Catalyst. Ви можете легко розширити можливості підключення до найскладнішого IoT і використовувати його надійний набір функцій, які включають:

  • Мережеву безпеку корпоративного рівня, включаючи рішення Cisco Trustworthy, програмну сегментацію і видимість потоків в реальному часі. Таким чином, ви можете виявляти загрози безпеки і швидко їх стримувати, ізолюючи атаки і вразливі кінцеві точки. Ви можете контролювати мережу, а також кінцеві пристрої, такі як програмовані логічні контролери (ПЛК), датчики або приводи і багато іншого.
  • Простота управління: керуйте мережею OT за допомогою тих же інструментів, які ви використовуєте для управління ІТ-мережею, таких як Cisco DNA Center. Або ж за допомогою Cisco Industrial Network Director (IND), який спеціально створений для управління промисловими мережами.

  • Гнучкість з варіантами 8-, 16- і 24-портів для всіх швидкостей Fast Ethernet або всіх швидкостей Gigabit.

  • Апаратне забезпечення, готове до підтримки докерів, і останніх інновацій в комп'ютерних технологіях.

Джерело: https://blogs.cisco.com/internet-of-things/catalyst-ie3400-heavy-duty-series-the-cisco-catalyst-built-for-the-harshest-environments


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Корпорація Cisco представила розширення Webex Control Hub Extended Security Pack, яке покликане зробити використання платформи для спільної роботи ще зручніше і безпечніше. Як зазначається, додатки Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками вибирають 95% компаній, що входять в список Fortune 500.

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Компанія Cisco анонсувала готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash.