НОВИНИ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

2021-07-28
Автор: Телесфера

 

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Як зазначається, остання інновація в технології Wi-Fi - Wi-Fi 6E - визначає роботу пристроїв Wi-Fi в діапазоні 6 ГГц, який Федеральна комісія із зв'язку (Federal Communications Commission, FCC) в квітні 2020 року відкрила для використання в США без необхідності ліцензування в рамках найбільшого за практично два останніх десятиліття розширення можливостей технології Wi-Fi.

Відкриття діапазону 6 ГГц більш ніж удвічі збільшує обсяг радіочастотного спектру, доступного для Wi-Fi. Це дозволяє зменшити завантаження радіоефіру, збільшити ширину каналів і підвищити швидкість передачі даних, що забезпечить впровадження безлічі інновацій в різних галузях економіки. За повідомленням Wi-Fi Alliance, після рішення FCC ще 39 країн із загальною чисельністю населення понад 1,3 мільярда людей також відкрили діапазон 6 ГГц для пристроїв Wi-Fi 6E.

Сьогодні, коли компанії нарощують масштаби використання відео з високими вимогами до пропускної здатності каналів зв'язку, намагаються впоратися зі зростаючою кількістю клієнтських і IoT-пристроїв, які підключаються до своїх мереж, і форсують перехід до хмарних технологій, попит на використання Wi-Fi-доступу неухильно зростає. В результаті відбувається перевантаження бездротових мереж і знижується продуктивність додатків. Це доставляє незручності всім користувачам мережі, негативно впливає на якість роботи і знижує її ефективність, ставить під загрозу зриву цифрові ініціативи і стримує інновації.

«В умовах експоненціального зростання потреб в бездротовому підключенні, Wi-Fi 6E дозволяє використовувати до семи надшироких каналів 160 МГц і вільні частоти в діапазоні 6 ГГц для безпрецедентно високої мульти-гігабітної швидкості передачі даних і мінімального рівня затримок, - зазначає Кевін Робінсон, старший віце -президент з маркетингу Wi-Fi Alliance. - Wi-Fi 6E дає новий імпульс розвитку інновацій і нових вражаючих сервісів».

За оцінками провідної дослідницької компанії 650 Group, в найближчі пару років Wi-Fi 6E швидко пошириться по всьому світу. Прогнозується, що вже в 2022 році на ринок надійде понад 350 мільйонів пристроїв, що працюють в діапазоні 6 ГГц. При цьому 650 Group очікує у 2022 році збільшення кількості впроваджень корпоративних точок доступу Wi-Fi 6E більш ніж на 200%.

Нові рішення Aruba Wi-Fi 6E є частиною Aruba ESP (Edge Services Platform) - першої в галузі хмарної платформи на базі штучного інтелекту, створеної для автоматизації, об'єднання і забезпечення безпеки Edge-систем. Автоматизована і універсальна платформа Aruba ESP, заснована на базі AIOps, концепції мережевої безпеки Zero Trust і єдиної інфраструктури від кампуса до філії, здатна передбачити і усувати проблеми на кордоні мережі ще до їх виникнення. Aruba ESP безперервно аналізує дані всіх майданчиків, контролює дотримання рівнів обслуговування SLA, виявляє аномалії і самостійно оптимізує мережу, а також виявляє нові пристрої в мережі і забезпечує їх безпеку.

Використовуючи нові продукти Wi-Fi 6E від компанії Aruba, споживачі отримують збільшену ємність діапазону 6 ГГц з більш широкими каналами і значне зниження рівня перешкод разом з максимальною агрегованою пропускною спроможністю 3,9 Гбіт/с для підтримки сервісів і додатків, чутливих до смуги пропускання і затримок - таких як відео високої чіткості, уніфіковані комунікації наступного покоління, доповнена і віртуальна реальність, інтернет речей і хмарні обчислення. Більш того, завдяки можливостям нової ультра-тридіапазонної фільтрації, яка мінімізує взаємні перешкоди між діапазонами 5 і 6 ГГц, компанії зможуть максимально ефективно використовувати весь частотний спектр нового діапазону.

«Рухаючись по шляху цифрової трансформації, ми постійно додаємо в нашу мережу все більше і більше IoT-пристроїв і переходимо на бездротове Wi-Fi-з'єднання в якості основного мережевого підключення. Нас часто просять забезпечити і студентам, і професорам, і іншим співробітникам можливість використання широкого спектру важливих додатків з високими вимогами до пропускної здатності, які підтримують дослідження, HyFlex-навчання і розваги - наприклад, потокове відео, відео-конференції, доповнену і віртуальну реальність, - підкреслює Майк Фергюсон, мережевий адміністратор і корпоративний архітектор Університету Чепмена. - Ми впевнені, що завдяки точкам доступу Wi-Fi 6E від Aruba зможемо не тільки забезпечити підтримку наших нагальних потреб, а й отримати можливості для розвитку. Це допоможе задовольнити запити наших користувачів, підвищить нашу конкурентоспроможність і дозволить продовжити життєвий цикл розгорнутої мережі на 50%».

Точки доступу Aruba серії 630 мають широке покриття в трьох діапазонах 2,4/5/6 ГГц з максимальною агрегованоє швидкістю передачі даних 3,9 Гбіт/с і ультра-триполосною фільтрацією для мінімізації перешкод. Вони можуть використовувати до семи каналів 160 МГц в діапазоні 6 ГГц для поліпшення підтримки додатків, чутливих до затримок і пропускної здатності, таких як відео високої чіткості, доповнена і віртуальна реальність. Передбачена підтримка стандарту IEEE 802.3at для забезпечення живлення по Ethernet-кабелю (PoE) і, як наслідок, відсутність необхідності замінювати існуючі джерела живлення. WPA3 і Enhanced Open забезпечить надійний захист паролей і даних.

Крім того, нові рішення мають гнучку відмовостійкість завдяки наявності двох портів HPE Smart Rate Ethernet 1-2,5 Гбіт/с з перемиканням з одного порту на інший для передачі даних і електроживлення без переривання сервісів. Висока продуктивність і підвищення надійності роботи додатків, чутливих до затримок і пропускної здатності, гарантуються завдяки динамічному розподілу та налаштування частотних ресурсів.

Нові системи підтримують хмарний, контролерний або бесконтролерний режими роботи для розгортання в кампусах, філіях і для віддалених робочих місць.

Згідно з інформацією ELKO Ukraine, нові точки доступу Aruba серії 630 будуть доступні в третьому кварталі 2021 р.

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_vypustila_svoe_pervoe_reshenie_s_podderzhkoj_wi-fi_6e_137551


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.