НОВИНИ

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

2019-01-29
Автор: Телесфера

 

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей. Інтеграція нового рішення SD-WAN, що має хмарне управління, з продуктами для побудови дротових і бездротових мереж, захищених за допомогою контекстних політик, надає додаткові можливості ІТ-фахівцям, щоб підтримувати і покращувати доступність мережі і продуктивність додатків. При цьому істотно скорочуються тимчасові витрати на управління мережами, а також операційні та капітальні витрати.

Поширення мобільних пристроїв і Інтернету речей, широке використання хмарних додатків і урізання бюджетів на ІТ істотно впливають на ІТ-служби компаній. Робота адміністраторів філіальних мереж стає функціонально більш складною і менш ефективною через застосування великої кількості інструментів від декількох виробників для управління мережами і забезпечення їх безпеки.

Рішення Aruba SD-Branch інтегрує нові шлюзи Aruba Branch Gateways з розширеною платформою хмарного управління Aruba Central для забезпечення єдиної точки управління мережами SD-WAN, а також дротових і бездротових мереж з можливістю реалізовувати необхідні політики і забезпечити безпечне і просте розширення філіальної мережі. Це спеціально розроблене уніфіковане рішення має перевагу перед традиційними продуктами SD-WAN за рахунок зменшення числа пристроїв, упорядкування розгортання розподілених інфраструктур великого масштабу і скорочення витрат клієнтів на підключення філіальних мереж до глобальної мережі (WAN).

Завдяки хмарному управлінню доступне віддалене централізоване конфігурування як дротових і бездротових підключень в мережі філії і управління ними, так і WAN каналів і підключень до Інтернету за допомогою інфраструктури SD-WAN. Таким чином ІТ-організація може швидко впроваджувати нові сервіси віддалено.

Рішення для забезпечення безпеки від Aruba дозволяють задати і автоматизувати, деталізовані політики як всередині філіальної, так і глобальної мережі. Партнери в рамках нової екосистеми Aruba 360 Security Exchange пропонують своїм клієнтам хмарні сервіси міжмережевого екранування і захисту від атак.

Пріоритизація на основі контекстних даних про додатки, користувачів і пристрої дає можливість точно забезпечувати QoS в рамках філіальної мережі та мережі WAN для хмарних обчислень SaaS, мобільних уніфікованих комунікацій (Mobile UC) та інших віддалених додатків. Завдяки цьому спрощується налаштування маршрутизації LAN і WAN трафіку всередині і за межами філіальних мереж, що забезпечує високу якість зв'язку для всіх користувачів, незалежно від їх ролі, типу пристрою та місцезнаходження.

Рішення Aruba SD-Branch дозволяє ІТ-організаціям ефективно управляти великою кількістю філій, задіюючи менше персоналу, при цьому використовуючи єдиний підхід до забезпечення безпеки і відповідності політикам на всіх об'єктах. Завдяки інтегрованому і централізованому управлінню і відмові від дорогих MPLS-підключень, економія організацій може складати до 75% в порівнянні з традиційним підходом до розгортання мереж.

Aruba Central тепер має підтримку SD-WAN, що забезпечує автоматичну конфігурацію, моніторинг та надає прості у використанні інструменти визначення та усунення несправностей. Рішення Aruba Zero Touch Provisioning (ZTP) і мобільний додаток зі зручним і зрозумілим інтерфейсом для автоматичної конфігурації пристроїв дозволяє співробітникам філії без технічних знань легко підключати необхідне обладнання, що дає можливість уникнути налаштування на місці і витрат на виїзди дорогих фахівців.

ІТ-фахівці можуть інтегрувати нові функції для мереж SD-WAN в свої філіальні мережі, без необхідності оновлення точок доступу або комутаторів вендора. Aruba SD-Branch поставляється як частина рішення Aruba Central. Для кожного з шлюзів філіальних мереж на об'єктах і для головного шлюзу, який розташований в центральному офісі, купується підписка на ліцензію.

Джерело:  https://ko.com.ua/aruba_anonsiruet_reshenie_dlya_programmno-opredelyaemyh_wan-setej_125505 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Платформа для спільної роботи Cisco Webex стає ще безпечніше

Корпорація Cisco представила розширення Webex Control Hub Extended Security Pack, яке покликане зробити використання платформи для спільної роботи ще зручніше і безпечніше. Як зазначається, додатки Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками вибирають 95% компаній, що входять в список Fortune 500.

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Cisco представила комутатор MDS 9700 з підтримкою швидкості 64 Гбіт/с

Компанія Cisco анонсувала готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash.