НОВИНИ

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

2019-01-29
Автор: Телесфера

 

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей. Інтеграція нового рішення SD-WAN, що має хмарне управління, з продуктами для побудови дротових і бездротових мереж, захищених за допомогою контекстних політик, надає додаткові можливості ІТ-фахівцям, щоб підтримувати і покращувати доступність мережі і продуктивність додатків. При цьому істотно скорочуються тимчасові витрати на управління мережами, а також операційні та капітальні витрати.

Поширення мобільних пристроїв і Інтернету речей, широке використання хмарних додатків і урізання бюджетів на ІТ істотно впливають на ІТ-служби компаній. Робота адміністраторів філіальних мереж стає функціонально більш складною і менш ефективною через застосування великої кількості інструментів від декількох виробників для управління мережами і забезпечення їх безпеки.

Рішення Aruba SD-Branch інтегрує нові шлюзи Aruba Branch Gateways з розширеною платформою хмарного управління Aruba Central для забезпечення єдиної точки управління мережами SD-WAN, а також дротових і бездротових мереж з можливістю реалізовувати необхідні політики і забезпечити безпечне і просте розширення філіальної мережі. Це спеціально розроблене уніфіковане рішення має перевагу перед традиційними продуктами SD-WAN за рахунок зменшення числа пристроїв, упорядкування розгортання розподілених інфраструктур великого масштабу і скорочення витрат клієнтів на підключення філіальних мереж до глобальної мережі (WAN).

Завдяки хмарному управлінню доступне віддалене централізоване конфігурування як дротових і бездротових підключень в мережі філії і управління ними, так і WAN каналів і підключень до Інтернету за допомогою інфраструктури SD-WAN. Таким чином ІТ-організація може швидко впроваджувати нові сервіси віддалено.

Рішення для забезпечення безпеки від Aruba дозволяють задати і автоматизувати, деталізовані політики як всередині філіальної, так і глобальної мережі. Партнери в рамках нової екосистеми Aruba 360 Security Exchange пропонують своїм клієнтам хмарні сервіси міжмережевого екранування і захисту від атак.

Пріоритизація на основі контекстних даних про додатки, користувачів і пристрої дає можливість точно забезпечувати QoS в рамках філіальної мережі та мережі WAN для хмарних обчислень SaaS, мобільних уніфікованих комунікацій (Mobile UC) та інших віддалених додатків. Завдяки цьому спрощується налаштування маршрутизації LAN і WAN трафіку всередині і за межами філіальних мереж, що забезпечує високу якість зв'язку для всіх користувачів, незалежно від їх ролі, типу пристрою та місцезнаходження.

Рішення Aruba SD-Branch дозволяє ІТ-організаціям ефективно управляти великою кількістю філій, задіюючи менше персоналу, при цьому використовуючи єдиний підхід до забезпечення безпеки і відповідності політикам на всіх об'єктах. Завдяки інтегрованому і централізованому управлінню і відмові від дорогих MPLS-підключень, економія організацій може складати до 75% в порівнянні з традиційним підходом до розгортання мереж.

Aruba Central тепер має підтримку SD-WAN, що забезпечує автоматичну конфігурацію, моніторинг та надає прості у використанні інструменти визначення та усунення несправностей. Рішення Aruba Zero Touch Provisioning (ZTP) і мобільний додаток зі зручним і зрозумілим інтерфейсом для автоматичної конфігурації пристроїв дозволяє співробітникам філії без технічних знань легко підключати необхідне обладнання, що дає можливість уникнути налаштування на місці і витрат на виїзди дорогих фахівців.

ІТ-фахівці можуть інтегрувати нові функції для мереж SD-WAN в свої філіальні мережі, без необхідності оновлення точок доступу або комутаторів вендора. Aruba SD-Branch поставляється як частина рішення Aruba Central. Для кожного з шлюзів філіальних мереж на об'єктах і для головного шлюзу, який розташований в центральному офісі, купується підписка на ліцензію.

Джерело:  https://ko.com.ua/aruba_anonsiruet_reshenie_dlya_programmno-opredelyaemyh_wan-setej_125505 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Що потрібно знати про останній патч Cisco для маршрутизаторів

Не так давно IT-гігант оголосив про критичну уразливість в системі ASR 9000. Розповімо, в чому суть бага і як його «залатати».

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba спрощує впровадження корпоративного Інтернету речей

Aruba оголосила про випуск двох продуктів, які допоможуть корпоративним клієнтам спростити впровадження Інтернету речей (IoT). Перший - Aruba ClearPass Device Insight - надає клієнтам єдиний інструмент прозорого моніторингу, включаючи автоматичне виявлення пристроїв, збір інформації про пристрій і ідентифікацію на основі машинного навчання. Крім того, Aruba представила точки доступу серій Aruba 530 і 550 на додаток до найбільш передового в галузі сімейства точок доступу IoT, що підтримує стандарт 802.11ax (Wi-Fi 6). Ці рішення дозволяють підприємствам усувати проблеми безпеки і підключень IoT-пристроїв до мережі, одночасно знижуючи пов'язані з цим експлуатаційні витрати і складності.

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти