НОВИНИ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

2021-09-06
Автор: Телесфера

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Вся справа в масштабі (але не тільки)

Основна відмінність між точками сімейств Instant і Instant On полягає в тому, для якого сегмента вони призначені. Aruba розробила лінійку продуктів Instant On для задоволення потреб малих підприємств, в першу чергу тих, які не використовують виділених ІТ-фахівців для управління своєю мережевою інфраструктурою. Рішення Instant, з іншого боку, орієнтоване на задоволення потреб більш великих замовників, і для управління цією системою зазвичай потрібні ІТ-менеджери зі знанням мережевих технологій.

Часто запитують, чи є Aruba Instant On просто урізаною версією добре зарекомендувавшего себе корпоративного продукту компанії? На «залізному» рівні точки дуже схожі, різниця в основному в обмеженнях недорогої версії. Так як Instant On призначений для малого бізнесу, він підтримує до 25 точок доступу і до 150 користувачів на сайт, а також забезпечує продуктивність і велику (але не всю) частину і гнучкості, які Instant вже пропонує на рівні підприємства.

Наскільки швидко ви ростете?

Функції Instant On особливо добре поєднуються з потребами малих підприємств, які переходять на цифрові платформи продажів/маркетингу і віддалену роботу - і очікують подвоїти або потроїти ємність мережі, не турбуючись про оновлення або внесення змін в свою мережу. Ці функції включають в себе:

  • Управління мережею в будь-якому місці і в будь-який час за допомогою мобільного додатку або хмарного порталу, розробленого спеціально для технічно непідготовлених користувачів;
  • Налаштування в один дотик для Mesh-мереж і точок доступу, де додавання додаткових точок доступу робиться дуже просто - треба лише включити живлення і кілька разів клацнути мишкою;
  • Жодних ліцензій, підписок або додаткових зборів будь-якого роду, коли бізнес розширює свою мережу.

Ці функції роблять швидке зростання максимально безболісним для малого бізнесу, представляючи просте мережеве управління і оптимізацію без шкоди для продуктивності. Для великих підприємств, де керованість великою кількістю обладнання має пріоритет над простотою і темпами зростання, Instant підходить краще, ніж Instant On. Крім того, у серії Instant вище ліміти для точок доступу і користувальницьких пристроїв, а також є широка підтримка обладнання від інших постачальників.

Безпека

Серії продуктів Aruba Instant On і Aruba Instant пропонують вбудовану безпеку, призначену для захисту даних і додатків від атак нульового дня. Instant On поставляється з вбудованими засобами брандмауера, веб-блокування і блокування користувачів, які активуються за замовчуванням для спрощення захисту мережі. Адміністратори також можуть оптимізувати свої мережі за допомогою інструментів, недоступних в більшості порівнянних рішень від інших постачальників - таких як можливість регулювати трафік Wi-Fi, пріоритезувати голос і відео або динамічно оптимізувати радіочастоти точок бездротового доступу.

Відповідно до недавнього дослідження від IBM, майже половина зломів відбуваються через людську помилку. Спрощення безпеки і загального користувацького досвіду для нетехнічних користувачів грає ключову роль в тому, як Instant On мінімізує кібер-ризики для малих підприємств.

Aruba Instant, з іншого боку, розраховані на складний ландшафт загроз, з якими стикаються великі підприємства. Тому там є детальне визначення для ролей користувачів, контекстно-керовані політики брандмауера (які можуть фільтрувати трафік відповідно до пристроїв, місцями розташування, додатками і т. д.) та інтеграцією зі сторонніми службами, такими як виділені брандмауери Palo Alto Networks. Більшість з цих функцій вимагають більш просунутих технічних знань і спеціальної ІТ-підтримки, і це буде надмірно для SMB.

Плани компанії на майбутнє

Instant On дає поєднання масштабованості і простоти, що робить його ідеальним готовим рішенням для малих підприємств. Рішення особливо добре працює на невеликих сайтах, які, тим не менш, висувають високі вимоги до якості пропускної здатності і безпеки. Прикладом буде роздрібна торгівля, ресторани, медичні центри, організації онлайн-навчання і навіть просто віддалені працівники, які потребують доступу до критично важливих для бізнесу додатків - все більш поширений випадок використання за часів пост-Covid.

Для підприємств, які вже мають складні багатовузлові мережі або очікують, що в найближчому майбутньому буде потрібна значна кількість налаштувань мережі і масштабування, Aruba Instant пропонує більш життєздатне рішення. Треба зауважити, що якщо SMB-підприємства доростуть до середнього або enterprise-рівня, Instant On, на жаль, не можна просто зміною прошивки/ліцензії «оновити» до Instant, і власникам бізнесу треба буде купувати нове обладнання.

Точки, керовані хмарою, можуть бути перетворені в controller-based Access Points в разі потреби в масштабуванні або додаванні необхідних функцій.

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_instant_on_ili_aruba_instant_chto_iz_nih_podhodit_imenno_vam_136788


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.