НОВИНИ

Aruba представила універсальну лінійку комутаторів для корпоративних мереж, філій і Цодів

2020-01-02
Автор: Телесфера

 

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила оновлені версії комутаторів і програмного забезпечення, що відповідають потребам сучасної корпоративної мережі і центрів обробки даних (ЦОД).

Лінійка комутаторів Aruba CX тепер включає комутатори фіксованої конфігурації Aruba CX 6300, базові комутатори модульного доступу та агрегації серії CX 6400. У представлених пристроях реалізовані останні досягнення операційної системи Aruba OS-CX (AOS-CX). З новою лінійкою фахівці отримають єдину просту і універсальну комутаційну платформу, яка дозволить значно поліпшити бізнес-процеси в компанії.

Aruba - компанія, що пропонує єдину комутаційну платформу, яка працює під управлінням сучасної операційної системи AOS-CX, як в корпоративних мережах, так і в ЦОДі. Рішення охоплює простір від кордону до ядра мережі та мереж Цода. Додаткову оптимізацію цієї унікальної платформи з характеристиками Cloud Native, забезпечує потужне ядро Aruba Network Analytics Engine (NAE). Його вбудовані засоби аналітики і автоматизації допомагають спростити управління, прискорити усунення несправностей, пов'язаних з роботою додатків, і методи вирішення поширених проблем мереж.

«Основу сучасної архітектури від кордону мережі до хмари повинна становити автоматизація на базі штучного інтелекту. Для повноцінного використання цих технологій також необхідна "розумна" інфраструктура, - сказав Керті Мелкоте (Keerti Melkote), президент і засновник Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise. - Ми вважаємо, що штучний інтелект є ключем до аналізу даних і до практичного розуміння мережі, а також до автоматизації з підтримкою масштабування. Це дозволить швидше знаходити і усувати несправності, а також завчасно вирішувати найбільш актуальні завдання. Наше бачення майбутнього - це архітектура Cloud Native, оптимізована для роботи в хмарі, яка забезпечує реальну гнучкість і нові цифрові можливості. І наші нові рішення - важливий крок у цьому напрямку».

Aruba CX 6300 - сімейство комутаторів з підтримкою стекування на основі технології Virtual Switching Framework (VSF) до 10 віртуальних пристроїв. Ці комутатори мають вбудовані порти висхідних з'єднань (Uplink) 10/25/50 Гбіт для забезпечення пропускної здатності, що відповідає потребам сьогоднішнього та завтрашнього дня. Модульні комутатори Aruba серії CX 6400 доступні в двох виконаннях: шасі з п'ятьма і 10 слотами. Неблокуюча комутаційна матриця підтримує конфігурації як з гігабітним POE-доступом, так і з портами до 100G, завдяки чому замовники можуть виконати стандартизацію мережі по всьому підприємству на базі однієї платформи, включаючи гібридні варіанти застосування.

AOS-CX 10.4 - нова версія операційної системи AOS-CX пропонує розширення функціональності, демонструючи відмінні риси AOS-CX на рівні доступу. До них відносяться Aruba Dynamic Segmentation для забезпечення безпеки і політик в дротових і бездротових мережах для кожного користувача і пристрою IoT, Ethernet VPN (EVPN) over VxLAN для простих і безпечних підключень до ЦОДу підприємства, а також автоматичні оновлення Virtual Switching Extension (VSX) без простоїв під час циклів обслуговування.

Aruba NetEdit 2.0 з двигуном Network Analytics Engine - істотно поліпшена версія Aruba NetEdit для конфігурації комутаторів тепер інтегрується з Aruba Network Analytics Engine. Після поновлення автоматизація і моніторинг стануть доступні на всіх комутаторах, а мережеві фахівці отримають централізований контроль. Це спростить виконання таких завдань, як внесення змін до конфігурації і моніторинг несправностей, а також дозволить скоротити тривалість технічного обслуговування з кількох днів до кількох хвилин.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2019-11-07_aruba_predstavila_universalnuyu


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.