НОВИНИ

Комутатори Cisco Catalyst 9000 розширять доступність інтенційно-орієнтованих мереж на середні компанії

2018-11-22
Автор: Телесфера

Cisco розширила лінійку комутаторів для інтенційно-орієнтованих мереж Catalyst 9000, представлену в минулому році. Нові моделі розширять застосування цих інноваційних мереж на проекти будь-якого масштабу, і більше замовників зможуть отримати побудовані на їх основі більш «розумні», прості і захищені мережі, відзначають в компанії.

У інтенційно-орієнтованих (заснованих на намірах) мережах використовуються нові підходи до побудови мереж і управління ними. Вони не вимагають постійної уваги з боку служб підтримки і захищені від помилок, які виникають при ручному управлінні. Ці інноваційні мережі підлаштовуються під бізнес-цілі і транслюють їх в мережеві політики. Таким чином, мережа може бути автоматично налаштована протягом декількох хвилин.

Cisco Catalyst 9000 спочатку розроблялися для інтенційно-орієнтованих мереж. Вони функціонують під управлінням єдиної відкритої і програмованої операційної системи, яка управляє також всіма продуктами для мереж доступу і WAN. Це допомагає замовникам Cisco швидше впроваджувати інновації, спрощувати ІТ-операції і скорочувати витрати. За автоматизацію всієї мережі відповідає один програмний контролер, застосування програмованих ІС забезпечує високу ступінь захисту інвестицій. При цьому технології інформаційної безпеки не виконані у вигляді надбудови, а вбудовані безпосередньо в мережу.

Як наголошується, вперше замовникам надана можливість реалізувати сервіси інформаційної безпеки, автоматизації та аналітики для дротових і бездротових середовищ з використанням однієї операційної системи. Контроллер бездротового зв'язку Cisco Catalyst 9800 Series Wireless Controller може функціонувати всюди: вбудованим в комутатори Catalyst 9000, локально, в будь-якій хмарі. Контролер підтримує існуючі стандарти бездротового зв'язку і готовий до появи стандарту 802.11ax. Він також підвищує рівень підтримки бездротових сервісів завдяки можливості «гарячого» оновлення ПЗ, нову систему захисту від загроз і програмованість.

Поява комутаторів Catalyst 9200 розширила сферу дії інтуїтивних мереж до рівня філій і середніх підприємств. Середній бізнес, таким чином, отримає доступ до повного набору сервісів корпоративного рівня за ціною попереднього покоління комутаторів Cisco.

Catalyst 9800 Wireless Controller буде доступний в IV кварталі 2018 р Комутатори Catalyst 9200L - також в кінці року, а Catalyst 9200 - в I кварталі 2019 р

Джерело: https://ko.com.ua


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Десять прогнозів на ринку IoT на 2019 рік

Десять прогнозів на ринку IoT на 2019 рік

Згідно із прогнозом аналітиків ринку, в 2019 році світові витрати на Інтернет речей досягнуть 745 млрд дол., з'являться нові можливості для розробки додатків з штучним інтелектом на кордоні IoT-мережі, для вирішення конкретних проблем і використання нових досягнень в області датчиків. Це лише деякі з прогнозів розвитку ринку IoT в новому році виходячи з того, що говорять керівники компаній і технічні фахівці, з якими спілкувався CRN, а також останні звіти про дослідження.

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

Ви хочете розширити можливості підключення за межі офісу? У такі місця, як фабрики, шахти, стадіони або ферми? У місцях з наявністю пилу, води або екстремальних температур?

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор

З кожним днем все більше пристроїв підключаються в мережу для збору, відправки та отримання даних. Приклади по-справжньому масштабних реалізацій Інтернету Речей (IoT) поки ще рідкісні, проте незабаром вони можуть набути широкого поширення. Це створить значні ризики для підприємств і державних служб, оскільки зловмисники зможуть атакувати не тільки комп'ютери і смартфони, але і безліч інших пристроїв, таких як планшети, розумні годинники, системи розумного будинку, транспортні системи і так далі.