НОВИНИ

NetApp і Cisco представили нові рішення FlexPod

2018-07-03
Автор: Телесфера

Компанії Cisco і NetApp представили нові рішення FlexPod, що об’єднують інтегровану інфраструктуру Cisco UCS і сервіс по управлінню даними NetApp.

Крім того, анонсовано рішення FlexPod Datacenter для ключового медичного застосування Epic EHR, яке стало першим у цілій серії нових попередньо протестованих вертикальних рішень. Найближчим часом планується вивід на ринок продуктів, що підтримують і інші існуючі медичні програми.

Відзначається, що нові галузеві рішення FlexPod представляють собою апробовану платформу для швидкого розгортання ключових додатків в самих різних галузях, які стикаються з необхідністю використовувати дані все більш різноманітної, динамічної і розподіленої природи. Запускається FlexPod Datacenter для Epic EHR спрощує ІТ-інфраструктуру для замовників, що працюють в сфері охорони здоров'я, допомагаючи їм прискорювати процеси і використовувати більші обсяги даних для підвищення якості догляду за пацієнтами.

На додаток до нових рішень в сфері охорони здоров'я і приватної хмари були випущені нові архітектури для різних складових портфеля FlexPod Datacenter. Ця апробована FlexPod-платформа для ІТ-модернізації отримала оновлення для середовищ VMware vSphere і Microsoft Hyper-V з використанням новітніх технологій Cisco UCS, Cisco ACI і системи зберігання даних NetApp All Flash FAS.

У травні 2018 року було проведено оновлення рішення SAP і SAP HANA, що має фундаментальне значення для ряду успішних клієнтів з числа підприємств і постачальників послуг, що пропонують Hana-as-a-Service. Були випущені нові рішення для віртуалізації на стаціонарних комп'ютерах (Citrix XenDesktop / XenApp і VMware Horizon View) і Microsoft SQL 2016. Крім того, з'явилася можливість комбінувати новий MetroCluster від NetApp на основі IP-протоколу з Cisco ACI, що дозволяє формувати єдину матрицю для безлічі active/active дата-центрів для надійного рішення Business Continuity.

Джерело: https://ko.com.ua/netapp_i_cisco_predstavili_novye_resheniya_flexpod_125061


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні. Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Cisco і Hitachi представили рішення для конвергентних інфраструктур

Компанія Hitachi Vantara спільно з Cisco анонсували випуск адаптивних рішень для конвергентних інфраструктур. Як зазначається, проект Cisco Validated Design (CVD) поєднує кращі технології обох компаній - системи зберігання Hitachi, а також обчислювальні і мережеві технології Cisco.