НОВИНИ

NetApp і Cisco представили нові рішення FlexPod

2018-07-03
Автор: Телесфера

Компанії Cisco і NetApp представили нові рішення FlexPod, що об’єднують інтегровану інфраструктуру Cisco UCS і сервіс по управлінню даними NetApp.

Крім того, анонсовано рішення FlexPod Datacenter для ключового медичного застосування Epic EHR, яке стало першим у цілій серії нових попередньо протестованих вертикальних рішень. Найближчим часом планується вивід на ринок продуктів, що підтримують і інші існуючі медичні програми.

Відзначається, що нові галузеві рішення FlexPod представляють собою апробовану платформу для швидкого розгортання ключових додатків в самих різних галузях, які стикаються з необхідністю використовувати дані все більш різноманітної, динамічної і розподіленої природи. Запускається FlexPod Datacenter для Epic EHR спрощує ІТ-інфраструктуру для замовників, що працюють в сфері охорони здоров'я, допомагаючи їм прискорювати процеси і використовувати більші обсяги даних для підвищення якості догляду за пацієнтами.

На додаток до нових рішень в сфері охорони здоров'я і приватної хмари були випущені нові архітектури для різних складових портфеля FlexPod Datacenter. Ця апробована FlexPod-платформа для ІТ-модернізації отримала оновлення для середовищ VMware vSphere і Microsoft Hyper-V з використанням новітніх технологій Cisco UCS, Cisco ACI і системи зберігання даних NetApp All Flash FAS.

У травні 2018 року було проведено оновлення рішення SAP і SAP HANA, що має фундаментальне значення для ряду успішних клієнтів з числа підприємств і постачальників послуг, що пропонують Hana-as-a-Service. Були випущені нові рішення для віртуалізації на стаціонарних комп'ютерах (Citrix XenDesktop / XenApp і VMware Horizon View) і Microsoft SQL 2016. Крім того, з'явилася можливість комбінувати новий MetroCluster від NetApp на основі IP-протоколу з Cisco ACI, що дозволяє формувати єдину матрицю для безлічі active/active дата-центрів для надійного рішення Business Continuity.

Джерело: https://ko.com.ua/netapp_i_cisco_predstavili_novye_resheniya_flexpod_125061


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила рішення інтернету речей для роботи в несприятливих умовах

Cisco представила нові мережеві пристрої, спеціально розроблені для роботи в найскладніших умовах, які включають при цьому функціонал інтенційно-орієнтованих мереж, що дозволить експлуатаційним і ІТ-підрозділам прискорити реалізацію і масштабування IoT-проектів.

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу. Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax). Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%.